Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
jube väsimus.
 
hädaline 07. veebruar 2017, kl 06.31
Väidetavalt uuringud korras ja tuleb aga AD sid krõbistada,mis sellest, et väsimus hoolimata neist ära ei lähe. Elada ja töötada tuleb mine tea ehk elu lõpuni aga kuidas, kui tervist enam pole.
 
KUI --TUUNNED ,,ET VAJAD ABI KOHE 07. veebruar 2017, kl 07.09
hädaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väsimus ei lase enam lihtsalt elada.Kõik proovid o
> n alati korras ja määratud isegi erinevaid AD-sid
> aga no ei mõju miski. Igapäevaseid toiminguidki ra
> ske teha,sest selline tunne, et kui kohe puhata ei
> saa, siis kukud jalapealt.Vahest tuleb õudusega m
> õelda sellisele piinlevale tulevikule ja arstid ai
> nult kehitavad õlgu ning ei oska aidata.
1.. ARST SOOVITAS NII:: SIIS JUTSUGE KIIRABI,, ""JA OLE BUSSIJAAMAS PIKALI
PINGI PEAL::
2,KUI EMO --KA UURINGUID SINULE EI TEE ,(( JA TAHAB SUUNATA JÄLLE KOJU ))
EI VÄLJU EMO-st -- EI VÄLJU UKSEST VABATAHTLIKULT --VISAKU SIIS TÄNAVALE:: KUI HAIGLA EI VÕETA --TÄIENDAVALE UURINGULE::NII TULEB VASTU KÄITUDA,, AITAB ARSTIDE ÜLBUSEST,, ÜKSKI ARST POLE MINGI JUMAL --KES ISE OTSUSTAB;;
SELLINE KOJU SAATMINE --LÕPEB JÄLLE KIIRABI AUTOS,
3,, ÜKS SOOVITUS VEEL---- VAID KOHE HELISTAD LINNA ""USALDUS ARSTILE,,
ET TEATAD --ET ARSTID KEELDUVAD AITAMAST,, HAIGET HAIGLAS EI TAHETA UURIDA:
4,, KELLE KURADILE ME HAIGLAID SIIS EHITASIME?
 
katjake 07. veebruar 2017, kl 17.39
AD-sid ju päris niisama ei kirjutata- väsimuse jaoks. minu meelest on need tõsised tabletid, nende mõju all sa ehk oledki selline loid ja ükskõikne-mul mõned tuttavad on kasutanud.
mina olen endale midagi fits.ee lehelt vahest tellinud- söö goji marju,pähkleid,mett-sidruniga
väga loodan, et sa midagi leiad- pea arstiga korra nõu
mind on Reiki aidanud
päikest sulle
 
kullerkupp 07. veebruar 2017, kl 18.37
hädaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väidetavalt uuringud korras ja tuleb aga AD sid kr
> õbistada,mis sellest, et väsimus hoolimata neist ä
> ra ei lähe. Elada ja töötada tuleb mine tea ehk el
> u lõpuni aga kuidas, kui tervist enam pole.

Suvaline arst kirjutab AD-d, sest soovib sind kuidagigi aidata. Kui soovid sellest nõiaringist pääseda, siis tuleks leida ikkagi spetsialist kes aitab sul jõuda selgusele kuhu ja miks su energia kaob. Teisiti tuleb ehk tõepoolest ilma terviseta elu lõpuni elada ja töötada
 
palju ""puudega inimesi, 07. veebruar 2017, kl 21.34
naine 55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvan, et väsimust võib tekitada ärevushäire, samu
> ti ka üleminekuiga, aga eks neid põhjuseid ole vee
> lgi.
Mida me siin kõik valetame ja veel loodame arstiabile ?.Paljude tööinimeste tervis
ongi juba läbi!
Ka väsimus näitab midagi --hullu haigust , 50-55 võib olla eriti raske aeg naistel , Mehed vajuvad ka järsku kokku.
 
no vot 08. veebruar 2017, kl 06.36
Miks Eesti inimesed ei võiks juba 50selt pensile saada.Mingi puudejutt on Sul jama eelmine. Kes sellise rahaga elada suudaks ja tahakski.
 
katjake 08. veebruar 2017, kl 15.13
viimane piir oleks 60 pensionile- oleneb ju ka tööst ja tervisest .meie lapsed ehk jõuavad 65 tööd teha-taimetoitlus ja treeningud. paljud ju reisivad ja teevad pisut tööd noorena päris kaua. pakiks 60 selt asjad kokku ja läheks pikemale reisile või soojale maale talveks.
 
jah 08. veebruar 2017, kl 22.38
ei midagi muud, kui diabeet
 
kas 09. veebruar 2017, kl 00.28
sa oled unine ja tahaksid magada koguaeg või keha füüsiline pool on värinud aga mõte erk?
 
hädaline 09. veebruar 2017, kl 06.31
Kuidagi nii jah. Võin teha plaane terveks päevaks aga nii nõrk olla ja suure pingutusega vead end välja, et vähemalt tööl teenida.Õhtuks nagu laip valmis.
 
katjake 09. veebruar 2017, kl 09.04
hädaline. oled sa nüüd midagi muud proovima hakkanud.
 
naine 09. veebruar 2017, kl 16.10
need AD teevadki tundetuks ,zombiks,oled justkui vedelas olekus
 
katjale 10. veebruar 2017, kl 06.17
Jaa, olen hakanyd rohkem vwtt tarbima ja veidi vähem töötama aga ikka väsimus ei kao.Tundub,et viimane õlekõrs on elukoha vahetus.Tuleks see samuti ära katsetada.Arstidele enam ei looda.
 
katjake 10. veebruar 2017, kl 09.04
mis nendest ad-est sai. loe veel mis sulle soovitati ja käi korra perearstil. aga on veel hiina meditsiin,homoöpaatia jne... uuri natuke.
spirulina, goji marjad...
proovi kuskil mujal magada- ehk on tõesti voodikoht vale.
ma ei tea,kui vana sa oled. miks ma arvan, et elukoha vahetus ei muuda asja, kui sa oled nagu pressitud sidrun.
võta nädalaks-kaheks haigusleht ja tegele ainule endaga-leia see võimalus. medalit me selle lolli rügamise eest ei saa ja kui sa oled päris otsas, siis on väga hilja- see kõik võtab veel kauem aega.
mine massaaži,kus kõik su energia punktid lahti masseeritakse.
ma soovin et sa leiad uue energia endas. anna teada, kuidas läheb
 
katjake 10. veebruar 2017, kl 09.09
vaata yuotoubist Riina Raudsiku loengut
sidruni vesi, soodavett soovitatakse- ise proovisin 3-4 päeva ainult selleajapeale liitri,nagu oleks kergem, aga maarvan, et kõike peab tegemamõõdukalt.
äkki saad dr. Raudsiku vastuvõtule- temast kirjutataksepalju head
 
n67 10. veebruar 2017, kl 09.10
Peaks ikka vereproovi tegema, määrama D3 ja B12.
Ise võtan veel ka Q10 100mg ja annab hästi energiat.
 
pole ainult ((Puudest juttu 10. veebruar 2017, kl 13.35
no vot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Eesti inimesed ei võiks juba 50selt pensile s
> aada.Mingi puudejutt on Sul jama eelmine. Kes sell
> ise rahaga elada suudaks ja tahakski.
SELLISE RAHAGA--OLED SUNNITUD ELAMA;; KULLA INIMENE :::
PUUDE PROTSENT JA RAHA--ke ONGI JAMA .. -- SEE Toimus KÄHKU,, 58. aasta vanuse -- Töömehega ,Kutselise juhiga! --OLI kolme aasta Töö--lepingi taskus;
TERVIS--SEE ONGI MEIE VARANDUS:: -----AGA vedas järsku alt ,,ja Üks hommiku vara --Kell 5:OO, OLIN Töö Masina kõrvale pikali vajunud ! KÕIK! ;JA SIIS JUBA--ALGAS SANDI LEIVA OOTAMINE:
JA MITU TAASTUS .--RAVI JA + VÄRSKA MUDARAVI,,,,
POLE KÜLL TÄNASENI AIDANUD TERVEKS JA TÖÖLE TAGASI SAADA ---PEAD SAATUSEGA LEPPIMA:
 
hädaline 10. veebruar 2017, kl 16.39
Mingist saatusega leppimisest minu puhul kõne alla ei tule ja iseenda tervise nimel olen valmis isegi teise riiki kolima. Suure tõenäosusega on meie riik inimeste kehva tervisesse palju "panustanud".Inimesed peavad end siin haigeks töötama, et saada kuidagi inimlikult ära elada.
 
katjale 10. veebruar 2017, kl 16.45
ADsid enam ei tarvita aga ega perearst enam suurt huvi see väsimuse teema ei paku.Küll tal on proovide tegemine kallis jne. Üritan oma nina vähem sinna kabinetti toppida. See, kes ADsid neelab, see enam ravi ju ei vaja. Nii on vàhemalt mõningate arvamus.Viimane ,mida veel katsetada on q 10 ja ehk on sellest abi ja siis lõpuks stressi tekitavast elukohast välja kolimine.
 
just! 10. veebruar 2017, kl 21.52
just, väsimust võib tekitada ka vale elukoht või vale voodi asukoht, näit.
ad-sid pole vaja närida, need ei aita. see on legaalne narkots ja ei lahenda probleemi, pikendab vaid selle probleemi kestvust elu lõpuni.
 
eelmisel täiesti õigus 11. veebruar 2017, kl 07.48
Inimene peabki"liikuma"ja mitte tammuma ja elama ühe koha peal. Kohutavalt tüütavaks muutub ja hakkab stressi tekitama.
 
Puhkaja 12. veebruar 2017, kl 19.15
Olen samuti eelmisel lehel arvaniga nõus, sa vajad puhkust ja päris tõsiselt. Ole vaikuses ja rahus. Kui saad võta haigusleht, puhka ja maga ning hakka vaikselt jalutama, pool tundi korraga kui jaksad. Söö spinatit, granaatõuna, apelsini, ingverit, kurkumit jne. Kõik, mis annab jaksu. Toibumine võib võtta kuni aasta. Ega aasta ei pea haiguslehel olema, seda ma ei mõtle. Paremaks hakkab minema väga aeglaselt, paari kuuga ei muutu midagi. Ole kannatlik ja ära heida meelt. Tegudes ole järjepidev, pea tegemiste osas päevikut.
 
puhkajale 18. veebruar 2017, kl 17.06
Olen üritanud nüüdseks juba paar aastat teha ainult üliolulise ja see on töö ja ega koduste tegemiste tarvis võhma üle ei jää ja vabad momendid lihtsalt olen aga ka see lihtsalt olemine väsitab.
 
Puhkaja 19. veebruar 2017, kl 06.08
Võta päevik ja pane kirja, mida päeva jooksul teed. Püüa väsimuse mõtted ära ajada. Kas käid jalutamas? Jätsid ad ära, väga hea. Aega läheb, kohe ei muutu midagi. Proovi mõtlemist muuta, kord kuus aitaks ka psühholoogil käimine. Proovi leida igas päevas midagi head, päevik näitab sulle kui tubli oled olnud.
 
hädaline 19. veebruar 2017, kl 08.14
Tulebki nii välja, et oleks aeg vaid iseendale mõtlema hakata. Oleks egoistlik küll aga tervis siiski ennekõike. Mõtlemise asemel peaksin vast ikka elukohta muutma, sest hetkel see, mille keskel elan rusub ja matab hinge. Jalutamine sinna nii palju ei aita enam.
 
n67 19. veebruar 2017, kl 09.54
Kui inimesel on stressitekitav keskkond, kus ta elab, siis ei aitagi miski, ei AD ega muu. Tuleb põhjus likvideerida ja siis edasi toimetada. Aga mõjud kestavad kaua, tean omast käest. Minul tekkis halvast elust ärevushäire, pingepeavalu. Elan juba kaua üksi, ei ole mingeid probleeme kuid ärevushäire annab ikka vahest tunda, pea valutab ka. No ma olen küll 101 asja ära proovinud. AD küll ei võta enam mõned aastad, 5-HTP praegu ja Q10.
 
Puhkaja 19. veebruar 2017, kl 10.23
Soovin veel ühe kommentaari lisada, sest loen huvitavat raamatut. Ja kirjutab siin just väsimusele mõtlemisest. On mõistetav tung selgitada või kaotada see väsimus väsitab sind veel rohkem. Pidev väsimusele mõtlemine panebki end halvemini tundma. Väsimus sinu puhul väljendab keha ja vaimu hetkeseisundit. See on sinu emotsioon. Seda ei saa lahendada vaid tunda. Oluline on loobuda harjumusest sellele selgitust otsida või vabaneda, siis kaob see palju suurema tõenäosusega iseenesest. Arsti poolt oled sa ju terveks tunnistatud.

Jalutamine aitab vägagi hästi, aga kui sellega ei tegele järjepidevalt ja langed vanasse üle mõtlemise mustrisse, ei saa sind keegi aidata. Ainult ise saad seda teha. Ei ole mõtet kaotada usku kõige lihtsamatesse asjadesse nagu seda on ka jalutamine. Kunagi uskusid ad kuid see on 1/10, mida teha tuleb. Edu!
 
to n 67 20. veebruar 2017, kl 20.16
Mis asi on 5 HTP ?
 
JA proovige vahetada ARSTI... 21. veebruar 2017, kl 18.08
shuimui Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> proovi vahetada voodi kohta.
> hea uni on tervise
> pant. KES ka haiguse avastab,, ?
 
SIIS MAALE ja UUS KOHT 21. veebruar 2017, kl 18.11
hädaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tulebki nii välja, et oleks aeg vaid iseendale mõt
> lema hakata. Oleks egoistlik küll aga tervis siisk
> i ennekõike. Mõtlemise asemel peaksin vast ikka el
> ukohta muutma, sest hetkel see, mille keskel elan
> rusub ja matab hinge. Jalutamine sinna nii palju e
> i aita enam.
1,, AGA --- palun OTSIGE KA ARST ---KES TEID JUBA PÕHJALIKULT UURIB JA UURINGU TEEB,,!
KUSKIL PEIDAB --MINGI TERVISE PROBLEEM,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!