Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
jube väsimus.
 
katjake 15. aprill 2017, kl 17.05
hädaline, kuidas sul läheb?
 
hädaline 15. aprill 2017, kl 17.48
Seis jätkuvalt sama ja endiselt AD d peal aga väsimus ei kao ja enesetunne nagu tühjakspigistatud sidrunil.
 
katjake 15. aprill 2017, kl 17.57
kas sa oled lugenud raamatuid, mida ma soovitasin. mina otsin ikka pidevalt endale midagi rahvaravist... midagi ma püüan teha. ära lase ennast päris norgu. kuula dr. raudsikut you tubist. võimalik et on ju veel midagi, mina pole arst ja oma asju tead ja tunned sa ise kõige paremini. päikest sulle.
 
hädaline 16. aprill 2017, kl 08.43
Ja Katjake olen lugenud kõiksugu kirjandust aga kõige suurem tahtmine oleks oma elu muuta ja alustada oma elu puhtalt lehelt ja üksinda. Hetkel ei ole ei aega ega ruumi iseendale ja järele jäänud vaid varemed ja oled juba nagu maa ja taeva vahel.
 
katjake 18. mai 2017, kl 15.21
kevad on käes. kuidas sul läheb?
kas midagi muutub või oled lihtsalt samas seisus. selle muutuseni, mida sa teha tahad, pead ise jõudma või mõne hea lähedase abiga.
on olemas sinamina .ee jus vastavad professionaalid- ehk on neist midagi abi .
 
tänan küsimast katjake 18. mai 2017, kl 18.24
Mitte üks gramm pole tervis paranenud ja meeletu väsimus tapab endiselt.Katsetatud aina erinevaid AD sid ja vahetatud arste aga ei leita väsimusele põhjust.Jõudu pole isegi enam voodis lamamiseks.
 
katjake 19. mai 2017, kl 17.39
ma mõtlen ikka, miks peab kogu aeg Adsid sööma- sellest peaks ju lõpuks välja tulema. selline tunne, et me sööme tablette nagu kommi eest.
mõni inimene saab jututuppa helistades abi. uuri seda dr. Raudsiku raamatut või hiina meditsiini.
võimalik, et kellelgi siinolijatest on hoopis targem nõu. vahest öeldakse, et asi on kahe kõrva vahel kinni....
pea mõne lähedasega aru, mida ette võtta- ja ära mõtle halbu mõtteid- Päikest sulle
 
hädaline 19. mai 2017, kl 18.55
Eks hulludele söödetakse ikka neid AD sid aga paraku ei ole need parandanud minu elukvaliteeti vaid pigem halvemaks teinud. Mis rõõmu sa siis ikka tunned,kui seest pidevalt valutab, pidev unisus ja jõuetus ei anna asu.Kindlasti mingi tervisehäda on aga abi ei saa.Kui sa katjake väidad,et kõik saab alguse kahe kõrva vahelt, siis need AD d peaksid edukalt aitama aga järelikult asi vaid kahe kõrva vahel.Muidugi on suureks tervisekahjustajaks halvad inimsuhted ja võib-olla aitaks igasugustensuhete ka tööalaste suhete lõpetamine tervise paranemisele kaasa.Siin aga ei aita ei Raudsiku ega ka kõige võimsama posija soovitused.
 
katjake 20. mai 2017, kl 06.31
nn. tühja sidruni tunnet tean ma väga hästi.
loll on öelda, aga sa proovi, proovi midagi muud. ära löö täiesti käega- valudel peab olema põhjus.
 
jah katjake 20. mai 2017, kl 07.42
Kahjuks perearst ei tuvastanud muud viga, kui, et hull ja kogu lugu.Polnud aimugi sellest, et hullusus algab pidevate valudega ja väsimusega.Seda aga olen küll lugenud, et pidevate valude all kannatamisega võib hoopis segi minna.
 
katjake 23. mai 2017, kl 17.09
siin on sulle igasugu soovitusi olnud- võta nüüd midagi ette. kui on päris valud . mine ja vaheta või korraks arsti, pöördu või viimases hädas kiirabisse- lahendus peab kuskilt tulema. 12 tunnised vahetused annavad vaba aega ka, oleneb ju ka tööst, mida teed... kas sa uurisid Dr Raudsiku raamatut? miks mulle tundub, et ei.
kas sa ad lõpetamisele pole mõelnud- see ei saa ju kogu elu kesta?
meie siin saame ainult soovitada, aga tegutsema edasi pead ikka ise- ei lähe meie eest keegi teine arsti juurde...
 
hädaline 23. mai 2017, kl 17.24
Olen lugenud Raudsiku raamatuid ja teada , et peab õiget vett jooma.Proovitud kõike , vett tarvitanud ka isegi 3 l päevas aga see tegi olemise veel nõrgemaks.Kõige probleemiks olevat depressioon ja see võtab arsti meelest jõu ära.Imelik aga , et see AD de kuur ei aita.
 
skd 23. mai 2017, kl 17.31
Ei ole seda teemat jälginud, aga kas hemoglobiini tase on normis? Kas D vitamiini võtad?
 
katjake 23. mai 2017, kl 19.37
siin kirjutati, et d vitamiini peab õhtu poole võtma- olen nüüd nii toiminud
 
katjake 23. mai 2017, kl 19.43
mina olen suutnud ennast hoopis paremini tunda peale seda, kui tegelen Reikiga. aga kes millega tegeleb. kui on töö, kodu, lapsed, mõned oma unistused jne..tuleb tänulik olla ja tsipa positiivsemalt mõelda.
3 l vett on kindlat liiga palju.
 
hädaline 25. mai 2017, kl 18.14
Reikit pole tõesti katsetanud ja positiivset ellusuhtumist samuti mitte.Terve elu olnud melanhoolik ja pessimist.See perekonnast igapäevase mõnitamise tulemus aga väsimusel peaks siiski mingi teine põhjus olema.Võimalik, et vaimne ülepinge tekitab neid kehalisi vaevusi kõige enam.
 
katjake 25. mai 2017, kl 21.37
kui peres arvatakse et niisama jamad, on see kõige hullem. proovi kordki seda kiirabi varianti.
on nn. päikesetervitus ja tiibeti võimlemine- alusta nendest. dr. Bürklandil on ka netis võimlemine- nendeks ei pea olema sportlane ja sa saad sellega hakkama umbes10-15 minuti jooksul. slle aja leiad. mina mõnikord tööl kohvipausi ajal .
magneesium on ka suuresti vasimuse, lihaspingetele- uuri apteegist või looduspoodidest.
võta aega lihtsalt enda jaoks- kasvõi pool tundi päevas.
ja mõnikord anna endast teada.
 
noh 26. mai 2017, kl 14.49
ütleks selle jutu sekka, et kui kunagi oled lasknud endale AD kirjutada ja neid kasvõi üks kordki võtnud, siis on vähemalt 10 aastaks märk küljes (ebastabiilne, kõik kehalised vaevused aetakse ärevushäire kaela ja ükski arst ei taha sinuga süvenenult tegeleda vaid iga hädaga tahab kohe uued AD peale panna)
 
kerge öelda 26. mai 2017, kl 14.59
Arst on vajalikud proovid teinud ja ainus variant on " hull" ja kogu lugu aga A D dest pole samuti mingit kasu olnud.Tervis kehva jätkuvalt , pidevalt nagu pilves ja uimane olek.Tahaks kogu aeg magada ja mitte midagi teha.Kuidas siis arst mind veel aitama peaks.Kõik katsetatud ja rohkemat ei oska ning ootan nüüd , millal lõpuks kokku kukuks ja siis ehk abi saaks.
 
Mari 03. juuni 2017, kl 15.21
Tasuks proovida looduslikku asja astaksantiin, sellega on imelisi lugusid juhtunud.
 
hädaline 03. juuni 2017, kl 16.07
Kas seda on apteegis käsimüügis saada?
 
Mari 03. juuni 2017, kl 20.38
Nägin ka Ülikooli apteegis seda, aga epoes Tervis24.com on odavam
 
Lõpeta see tabletijama ja hulluarstid! 04. juuni 2017, kl 18.35
Mina ei usu, et "hädalisel" vereproovis hemoglobiin kindlaks tehtud. Mina käisin kah MITU AASTAT perearsti juures, kes tegi KÕIK - ! :D
analüüsid, aga SEDA ei tulnud pähegi vaadata! :(
Kui polikliiniku koridorist mind lõpuks kord EMO-sse viidi, siis see oli ESIMENE ASI , mida vaadati ja imestati, miks ma arsti juurde ei lähe, kui jõudu pole enam püstigi seista!
Ja veel ma ei usu, et sul gastro's sisikond põhjalikult üle vaadatud. Valud ei tule iseenesest ja neid EI TOHI TALUDA, veel enam hullurohtudega end "rahustada", loomulikult oled siis nagu "pilves" ja ega magu ja soolikad ka rauast pole!
Muuseas,need omeprasoolid pole mingi maoKAITSE ja ravimid vaid lihtsalt leevendavad vaevusi, mida tabletid põhjustavad.
 
Järjekordne Jututoa diskor-doktor raha kogumas! :( 04. juuni 2017, kl 18.39
Rohi, mis parandab ja ravib KÕIK hädad on SUURIM PETTUS!!!
MIKS siis meil nii palju haigeid, kuiasi nii lihtne? :D
 
to 18.35 04. juuni 2017, kl 18.50
Kas arst valetaks , et proovid korras ja AD on küll õiged, sest esineb paanikahoogusid ja depressiooni.Seda muidugi põhjustab rohkem kodune sisekliima.Väsimus aga muidugi on jäänud ja isegi voodis lamades olen väsinud.
 
katjake 05. juuni 2017, kl 08.47
ma ei tea, kui vana sa oled, aga ela kas või kolm päeva endale- proovi sättida nii, et need on ainult sinu päevad. 18.35 on ka õigus, neid vereproove tehaksegi erinevalt- oleneb uuringust. mine või emosse oma valudega, kui lõpuks kiirabi kardad kutsuda. need igasugused toidulisandid siiski mõjuvad. olen seda enda peal tundnud. leia endale midagi- sis on ju soovitusi. ja peres räägi asjad sirgeks. ühel päeval on su kannatus lihtsalt lõppenud....
tegutse, hakka juba täna peale... tee või võilillle mett algatuseks .
 
Analüüsid 05. juuni 2017, kl 09.41
Jah, võib ju teha igasuguseid mõttetuid vereanalüüse. Enne analüüside tegemist, ÜRITAGE natukenegi loogiliselt mõelda. Lihtne loogika oleks selline, et kui vaevab väsimus, siis LIHTSALT keha rakud ei saa verest hapnikku kätte - ei suuda töötada. Ja seda näitaks analüüs, kus määratakse hapniku protsent nii arteriaalses veres, kui ka venoosses veres. Kui venoosne veri sisaldab peaaegu sama palju hapnikku, kui arteriaalne, siis ongi väsimuse põhjus teada.
Järgmine etapp oleks selles, et uurida MIKS rakud verd kätte ei saa, kui veri on hapnikust "pungil".
Ja siin on lihtsaimaks põhjuseks VÄHENE süsihappegaasi sisaldus veres. Lühidalt - vaja teha analüüs süsihappegaasi koguse määramiseks. Ainult NORMATIIVNE süsihappegaasi tase veres GARANTEERIB rakkude varustamise verega - ei raud, ei kaltsium ega ka mingid AD-tabletid.
Uurige internetist, milline on süsihappegaasi normatiivne tase ja kuidas seda saavutada.
 
anna andeks eelmine 05. juuni 2017, kl 15.37
Aga minu perearst ei hakka seda ometi analüüsima ja kes hullule mingeid vereproove teekski.
 
Aga 05. juuni 2017, kl 16.33
kas teile pole pähe tulnud otsida põhjust töökeskkonnast- ülisuur väsimus on tingitud halvast töökeskkonnast ja tekitab tühjaks pigistatud sidruni tunde. Sa võid enda ükskõik, mis imeaineid täis toppida, aga kui halb töökliima püsib, ei kao ka väsimus. Vale töö? Läbipõlemine? Sulle mitte sobiv töögraafik (12h)? Tugev ülekaal? Ehk tasuks AD ära jätta kui neist niikuinii kasu pole.
 
hädaline 05. juuni 2017, kl 17.05
Jah eelmine , töökeskkond vale ja sobimatu töö aga pole võimalik muud varianti leida.See tähendaks siis näljas istumist ja lastele ju ei ütle, et täna süüa pole.Kui loobuks tööst siis uue leidmiseks ikka jõudu pole ja väsimus tapab.Kus ma töötaks, kui äkitselt tabab nõrkushoog ja vesi tilgub üle näo ja võin jalapealt minestada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!