Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
tupeseen ja Klotrimasool
 
helena 04. juuni 2010, kl 10.32
mnjaaa minul on see mure ikka aastaid juba. ja seda tedan ka mina et pesukaitsmeid ei tohi kasutada aga mida siis teha ilma ka olla ei saa, ei saa ju kuhugi minna kui sul voolus on. see tuleb ja läheb , sinna ei saa midagi teha. ja need küünlad võtavad jah ära aga mingi aja pärast on ta jälle tagasi.naised on juba kord sellised.
 
Lizete 04. juuni 2010, kl 23.16
Mul samad probleemid, mis eelkirjutajal. Et voolus on totaalne ning pesukaitseid ka ei ole soovitav kasutada, siis kasutan igapäevaselt vatti. Ja ega selle pärast kusagil käimata või midagi tegemata ei jää.
 
seen 05. juuni 2010, kl 12.37

tere!
ka mind on seen aastaid kimbutanud ja mingid ravimid pole kahjuks aidanud, kui siis ainult korraks. mõned kuud tagasi viskas nii üle, muutsin enda toitumist totaalselt, tampoone ja pesukaitseid ei kasuta. tundub, et seen pole enam väga aktiivne, aga vahel ikka natuke määrib, hästi vähe. kahjuks enam ei mäleta, kuidas on normaalne, äkki peaks sellest natukesest määrimisest ka lahti saama, v.a. ovulatsioon.
 
riika 05. juuni 2010, kl 13.03
Mina sain seene Nuvaringist ( või õigemini selle kasutamisest ), esimesel korral sain lahti jogurtitampoonidega ja teisel korral klotrimasooliga. Nüüd ei kasuta enam Nuvaringi ja ei ole ka enam seent olnud.
 
mina jälle 15. juuni 2010, kl 15.34
olen ka sellega aastaid maadelnud ja jagu pole saanud. vahepeal oli poole aastane paus ja nüüd uue hooga....
kunagi lugesin siin foorumis migitest looduslikest kuulikestest, aga siis ma nendesse ei uskunud - nüüd olen nõus need ka ära proovima - kui keegi teab soovitada siis ootan vastust!!!!
 
eh 15. juuni 2010, kl 17.12
mul ka olnud aastaid, viimased paar aastat aga muretud. Nüüd, umbes 3 ndl tagasi tuli aga jälle. Kuna olen lugenud, et uusi käsimüügiravimeid tulnud müügile, siis otsustasin enne arsti juurde minekut (sinna ju 2 kuud järjekord) neid proovida. Mina tegin nii: päevas vähemalt 2 korda klotrimasoolikreem, ka tuppe seest määrisin (nii palju kui näpp ulatus), siis 1 purk GynoCaps tupetablette (1 hommikul+ 1 õhtul tuppe, kokku 14 tabletti/1 nädal) ja suukaudselt lacto 7 tabletid. Nädala pärast oli korras:))))Uskumatu tegelikult, et polnudki retseptiravimeid vaja.Muidu olen alati retspetiravimeid (küünlaid) kasutanud.
 
Liblikas 27. juuni 2010, kl 20.18
Lugesin siin Teie igasuguseid variante, kuidas sellest vabaneda. Olen ka ise sellega aastaid hädas. Alati enne päevi ja peale ka. Loomulikult olen tampooni kasutaja, milles olen ka ise süüdi. Põhi asi, miks siia kirjutan, kuna lugesin, et inimesed vaevlevad nädalaid selle käes ja ootavad nädala, ja siis korras. Oii, ma ei suudaks enam istuda ja astuda, kui peaksin rohkem kui 3 päeva kannatama. Minu lemmikuks on saanud fluconazol 150 mg. See on kapsel, originaal on kallis ja mulle isiklikult ei mõju. Olemas ka teine variant tal. Helesinise triibuga valge karp. Saab osta ühe kaupa ja samuti kahekaupa. 2 Maksab 100.- ringis. Hommikul võtad, ja õhtuks kaebused läinud. Lihtsalt õhtul tuleks pesemas ka käia, kuna see nö viimane "plärts" tuleks ära pesta :) ja samuti tuleb kindlasti kasutada just intiimsele kohale mõeldud pesuvahendit. Teisi mitte mingil juhul! Kuna pH tase on väga tähtis :) samuti seenehädalised ei tohiks stringe kanda... Soovitan soojalet proovida fluconazol´i. See on retseptiga ja kirjutab günekoloog. Kui küsida arstilt, mis see on saate veel targemaks :) edu Teile kõikidele selle jubeda asjaga.
 
maria 27. juuni 2010, kl 22.00
see klotrimasool on pealt määrimiseks ja üldiselt nõrk......soovitan FlORAGYN sarja tooteid ise kasutan florangyn ovuli mis taastab füsioloogilise ph,on leevendava ja taastava toimega laktobatsille sisaldav vaginaalne oovuli.maksab159,70..........ostsin ülemiste apteegist......
 
ausalt 28. juuni 2010, kl 11.33
Minul lõppesid pidevad seened ja vaginoosid siis, kui läksin ringitõmbajast mehest lahku.
 
Chris 28. juuni 2010, kl 15.52
Autor: ausalt
Aeg: 06-28-10 11:33

Minul lõppesid pidevad seened ja vaginoosid siis, kui läksin ringitõmbajast mehest lahku.

SAMA SIIN!

Muidu kasutasin Femigeli käsimüügiampulle öösiti. Ei toiminud. Siis Clotrimasoli küünlaid, toimisid. Gyno-Pevaryl oli vist miskine sinises karbis kompleksravim, kus sees nii küünlad kui ka kreem ja tõesti sobib seega ka mõlema partneri raviks. Eriti vihastab see, et mees tassib seent "august auku" edasi, ilma et ise teaks, et ta seent tassib! Vaevusi tal ei ole!

Veel on soovitatud pärmseene all kannatajatel loobuda pärmist ja seentest oma toidus - ja tõesti, see toimib.

Ja kes antibeebipille sööb ja saab oma päevi ise edasi-tagasi liigutada: kui seen möllama hakkab, tooge lihtsalt päevad ettepoole. Päevad hävitavad seene niuhti ära.
 
Liblikas 28. juuni 2010, kl 18.22
Chris ja ausalt: Kui mõtlen, et olime mehega lahus umbes pool aastat, siis mul ka polnud kordagi seent. Nüüd jälle koos ja koguaeg seen. Kuigi olen 99,9% kindel, et ta ei peta mind- vb peate mind naiivitariks :D AGA vb oli asi selles ka, et ma siis üldse polnud kellegagi vahekorras. Point mul selles, et meest peaks ka igakord ravima, kui ennastki, kuigi meestele ei ole eriti mõeldud lihtsaid variante, aint kreemid. Sest kui mees selle korra saanud (kas minult või kunagi minevikus või mina minevikus jne) siis nad aind kannavad, meie vaesekesed põeme. :S
 
Liblikas 28. juuni 2010, kl 18.24
Ja nüüd kui uue mehe leiad, annad sa selle uuele mehele ka. Ise teadmata, tundmata jne. Seent ei saa ju kunagi välja ravida. Ja kui uue mehega tuleb sul seen, siis ära kahtlnusta kohe petmist
 
Susanna 01. august 2010, kl 12.16
Tupeseent ei peeta nakkushaiguseks ega ka suguhaiguseks või üldse haiguseks vaid pigem 21. sajandi elustiiliga kaasaskäivaks probleemiks. Tupeseene puhul on tegemist seenega, mis on meie organismis olemas kogu aeg ja mille aktiveerumise tagajärg ongi sügelus, kipitus, kohupiimataoline voolus. Seene aktiveerumise/vohamise peamine põhjus on siiski Ph tasakaalu muutumine tupes ja seda võivad põhjustada paljud tegurid.
Nii, et meest ei maksaks küll tõesti umbropsu süüdistama hakata vasakule panemises ainult seene aktiveerumise põhjal. Kui on ka teisi "sümptomeid" mehe poolt (pean silmas a la huulepulgajäljed, naisteparfüüm, mis ei kuulu teile, muud suguhaigused jne.), siis on muidugi teine asi.
Netis on tegelikult palju infot selle seene kohta. Targem on lugeda arstide poolt kirjutatud artikleid selle kohta ja mitte nii väga lootusrikkalt võtta foorumites soovitatavaid koduseid ravimeetodeid. Need ei pruugi tõesed olla ja aidata, kuna seen võib ka ise taanduda (minu puhul on see nii) ja koduse ravi tõhusus võib olla lihtsat kokkusattumus. Aga proovida ju muidugi võib, aga ainult mõistlikke soovitusi. Kusagilt lugesin, et pidavat aitama, kui küüslaugu mahla tampooniga tuppe panna. No ma ei tea...mina seda küll proovida ei julgeks. Põletab limaskesta veel ära. Aga igasugu piimhappebakterid, soodalahuse- ja jogurti-/keefiriga pesemine ja jõhvikamahla joomine ei tee küll kahju.
 
jaaa 05. august 2010, kl 23.47
Kas keegi teab, vanasti oli populaarne lilla pulber, et kui tupsutada selle lilla veega kas aitab?
 
jama 09. august 2010, kl 16.11
mehele saab anda edasi naine, kel tupeseen välja ravimata, piisab kasvõi korraks sugulisest kontaktist ja ega mees vähem tundlik ole selle seene suhtes, muutub ta närviliseks ja labiilseks ja süüdistavaks, kritiseerivaks
 
vastik asi 26. august 2010, kl 14.14
aga kas lamisili ei võiks kasutada see kajuseente vastu? (sry loll kysimus) aga paluks vastust!
 
Marvi 28. august 2010, kl 11.44
Lamisili küll ei maksaks katsetada, need tupeseene ja jalaseene toimeained on erinevad ja lisaainedki võivad olla sellised, mis ei sobi limaskestadele.
Minul on hoidnud olukorra kontrolli all pärast ravikuuri veel Biolatte Madame'i kapslite kasutamine (tupesisesed, sisaldavad piimhappebaktereid).
Muidugi karmimatel juhtumitel peaks tõsiselt menüüd korrigeerima, aga see on paganama raske, tean omast käest. Soovitusi on lihtsam anda kui neid ise järgida. Tuleks loobuda TÄIELIKULT suhkrust, meest ja rafineeritud jahudest. Piimatooted pole ka head (va maitsestamata talujogurt). Suhkru asemel võib tarbida steeviat (müüakse Looduspere poes ja vist Loitsukelleris ka). Süüa palju küüslauku, ingverit, kurkumit, kaneeli. Juua lapacho teed.
Ainuüksi suhkrust TÄIELIKULT loobumine on kohutavalt raske, aga kel tahtejõudu jagub, võib katsetada! :) Regulaarne kerge sportimine tuleb ka alati kasuks, tõstab immuunsust.
 
Elen 30. märts 2011, kl 08.10
Klatrimasool maksab täpselt 5.06 EUR i ;)
Ise ostsin ka eile eks näis kas see aitab või ei,suhteliselt nukker juba,et miski ei mõju :(
 
pall 30. märts 2011, kl 09.01
To Maiu - kuidas sa suudad näpu ööseks sisse jätta? Minul tekitas seent Nuvaring, lõpetasin kasutamise, lõppes ka seen. Kergema vormi puhul aitavad ka jogurtitampoonid, hoiad veidi jogurtis ja siis paned sinna, kus on nende õige koht.
 
loodus 30. märts 2011, kl 13.21
Klorimatosooli kreem ja kõik ravimid on keemia,mis peidavad probleemi tõelist olemust. tegelikult need ei ravi.
Seen on jah meis olemas ja me ju ise toidame teda ka süües ja juues ebatervislikult, seen on väga kahjulik ja teeb laastavat tööd organismis, eelkõige maksale.
Suhkruga asju süües või juues toidame me seent ja see omakorda tekitab käärimisprotsessi, mis tekitab organimis alkoholi. (nii,et kui vahest ennast seenelised purjus tunnete olevat, siis nii ongi:))

Ravi peitub meie toitumises, sest seda mida sa sööd see sa oledki ja välja kiirgad.

kui korralikult tahta ennast ravida, siis tuleks ära jätta piimatooted, lubatud on ainult keefir ja rafineeritud tooted asendada rafineerimata toodetega.

suhkrut ei pea täielikult ära jätma, ostke stevia või xyl

ja asendada oma tavaline küpsetusõli kookosõliga, kookosõlil on imeline omadus seent hävitada, aga seda meile arstid kahjuks ei räägi..

ise maadlesin seenega 8 aastat, ennem, kui tegin toitumises vajalikud muudatused.
ja kõige rohkem on mind aidanud kookosõli, kusjuures see imeline asi annab energiat ja teeb seedimise korda, kasutan teda või asemel ja praadimisel,küpsetamisel. Salatites kasutan muid õlisid.

Jah ma tean, et seda õli peetakse halvaks, sest pidi kiirendama kilpnäärme tööd, kuid kasutage puhast orgaanilist(tunneb värske kookoselõhna järgi ära)mitte tavalist, paljud uuringud hoopis vastupidist ja inimesed on hakanud seda jälle julgemalt kasutama, sest see on aidanud tervise korda teha, see on ka ainuke õli, mis kuumutamisel ei muutu kehale "halvaks"

http://www.thebestofrawfood.com/raw-food-diet-conversion-chart.html siin on hea tabel, mida kasutada köögis st mis on tervislikum.

http://www.coconut-connections.com/research.htm siin on kookosõlist hea lehekülg, kellele inglise keel ei ole probleemiks.

http://www.organicfacts.net/organic-oils/organic-coconut-oil/health-benefits-of-coconut-oil.html

http://www.vianaturale.ee/nl_kookosoli.html siin on natukene eesti keeles.

tervislik söömine võib tunduda kallis alguses, aga see, mis te säästate ravimikulude näol, on seda väärt.
 
avokaado 31. märts 2011, kl 13.11
http://www.fitclub.ee/index.php?id=parmseen-on-uks-kole-asi



hea artikkel:)
 
Betty 05. jaanuar 2012, kl 21.40
Mul soovitas arst veel loputada hommikul ja õhtul nõrga soodavee lahusega, eks näis, alles maadlen seenega.
 
mmh 06. jaanuar 2012, kl 17.30
tupeseen ja sekspartnerite erinevus on omavahel seotud, lööge vähem litsi või saatke oma teisi litse keppivad mehed siis minema
 
tüdruk 14. aprill 2012, kl 18.32
Tere, olen 17 aastane ning pole vahekorras olnud. Ka minul on see probleem,et voolust tuleb palju. Kas peaksin naistearsti juurde minema või proovin alguses klotrimassoli ?
 
n47 15. aprill 2012, kl 00.12
minul on voolus olnud terve elu ja muidugi on see tüütu. olen arstilt kuulnud, et see pidavat individuaaln eolema, kel rohkem, kel vähem. kasutan peukaitsmeid ja õnneks mul pole probleemi olnud, et ei kannat või et seen tuleks. ravimi koht ma ei oska nõu anda, sest pole kasutanud.
 
malvina 15. aprill 2012, kl 08.21
Osta apteegist Femigeli see aitab, see ilma retseptita ka
 
Lisette 15. aprill 2012, kl 11.09
Olen samuti mitukümmend aastat voolust pidanud kannatama. Arstid on lugenud selle minu individuaalseks iseärasuseks.Pesukaitsete kasutamisel olen korduvalt seenega hädas olnud. Olen juba aastaid naturaalset vatti kasutanud ja vähemalt seent pole olnud. Mulle on alati hästi mõjunud vatitampooniga tuppe pandud maitsestamata jogurt või keefir, olen kasutanud ka klotrimasol kreemi. Eks palju oleneb toitumisest, kuid mina pole voolusest lahti saanud, loen seda paratamatuseks.
 
Õnnetu 25. mai 2012, kl 23.34
Palun aidake kiiresti. Mis täpselt toitumisel tuleb ära jätta? Hakkan kohe kasutama ravimeid.

Arst ütles, et kõik süsivesikud, see ei ole ju võimalik?

Kas äkki siiski vaid nisujahu ja pärmi tooted? Lisaks loomulikult ka maiustused? Või tõesti ka kõik puuviljad ja juurviljad? Söön ideest vaih lihatooteid?
 
Hmm 09. juuni 2012, kl 18.10
usun, et pruun riis ja tatar ei tohiks halba teha..

Eelnevalt antud artikkel on väga hea!
http://www.fitclub.ee/index.php?id=parmseen-on-uks-kole-asi
 
Pärmseenest 15. august 2012, kl 20.50
Mina olen leidnud huvitavaid artikleid, kus on kirjas, mida vältida ning mida teha, et seenest vabaneda http://www.tiibet.ee/73 ja http://www.zoomfoto.ee/parmiseen_2.html.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!