Tervisemure
mida teha põlvega
 
tean 09. märts 2010, kl 08.02
GNLD toode, Eestis seda GNLD toodete hulgas pole. Ikka mujalt.
 
h 09. märts 2010, kl 09.00

Just öised põlvede valud olid jubedad, ka selg, päeval polnud nii hull.
Mina saan ühe Full Motioni purgiga läbi ühe kuu. Võtan 3x päevas enne sööki klaasitäie veega.

Raske hankida, vahepeal sain vaid 2x päevas, aga peaks ikka 3.

Juurde veel Kal-Magi ja kolme GNLD õli -

Omega 3 Plus, Tre-en-en ja E-vitamiini e.nisuiduõli.

Õlide kapslid on tehtud zelatiinist, mis kah liigestele ainult head.
Kui nii edasi läheb, loobun põlvede operatsioonist.
 
siil 09. märts 2010, kl 15.21
Vabandan, et pole siin kogu lugu hoolega jälginud. Oli nagu jutt, et põletik. No kui see, siis peaks olema põletikuravi, süstid või mingi el.ravi või mis tahes. Ja pärast kaalulangetamised ja muud ennetusmeetmed. Aga millel tõesti on mingi vägi, need on kapsalehed, rabarberi-, takja-, paiselehed.
 
protees 10. märts 2010, kl 13.34
Olen puusaliigese kulumisega kannatanud neid valusd ka palju aastaid.Olen kohutavalt raha raiskanud ravimitele ja toidulisanditele.Kõik asjatu.Ütlen teile ausalt,ainukevõimalus on protees.Operatsioon ei ole õudne ja taastumine toimub ruttu.4 nädala pärast sõitsin autoga ja 6 ndal nädalal viskasin kargud nurka.Kui ma oleksin teadnud,etkõik nii lihtne ja elu kvaliteet täiesti terve inimese oma oleksin teinud selle 5 aastat tagasi.
Lugege www.minu polv.eu
Muidugi mul kaal korras ja vanust alles 50.Möödas nüüd aasta ja elu
on täitsa lill.
 
lingiabi 10. märts 2010, kl 15.02
lisaks eelmisele

http://www.minupolv.eu/
 
kasuk 10. märts 2010, kl 15.51
esimese asjana kehakaal normi! ei aita see full motion, kui liigsete kilodega põlvi edasi rõhud.
 
kiisu-miisu 10. märts 2010, kl 16.27
Sul on tõenäoliselt mitte ainult kulumine, vaid ka põletik sees. Soovitan: LitoZin (apteegist)
Toidulisand, mis sisaldab spetsiaalselt aretatud koer-kibuvitsa (Rosa canina) marjade pulbrit. Kibuvitsamarjad on kuivatatud erilisel viisil, madalal temperatuuril. LitoZin on 100% looduslik preparaat ja sisaldab patenteeritud toimeainet GOPO. Vähendab liigesejäikust ja parandab liigese liikuvust, omab põletikuvastast ja valuvaigistavat toimet. Lisaks on kreemis rohkelt looduslikke vitamiine ja mineraalaineid. Kapsleid võib tarvitada pidevalt ja need on ohutud ka aastatepikkusel pideval tarvitamisel. Hästi talutav, kõrvaltoimed puuduvad.
 
teemaalgataja 10. märts 2010, kl 19.29
Aitäh veelkord kõigile, kes arvamust avaldasid. Hetkel lugu nii, et öist valu leevendab natuke padi põlve all. Kohe palju parem on.
Aga põletik ei taandu kuidagi ning arsti juurde ma ka ei kipu, pigem ootan sooje ilmu ja loen igasugu nõuandeid.
Ma ei tea, kas oleks mõistlik võtta samaaegselt glükosamiini (mille kuuri ma pooleli ei jäta) ja siin pakutud LitoZin'i?
Kui seda on ka salvina, siis võiks proovida.
 
algatajale 10. märts 2010, kl 20.46
lisan, et enne seda kasutasin ma päris pikalt meie apteegi glükosamiini, tulutult.

Full Motionist loe: mine www.gnld.com , paremalt ülevalt rippmenüüst vali CANADA ja otsingusse FULL MOTION.
Pikemalt ei taha siin.
 
algataja 10. märts 2010, kl 20.53
Tänan, aga pikas perspektiivis on mind glükosamiin aidanud. Loe uuesti, mis eespool kirjas.
Sorry, igasugu GNLD-d jms ma ei hakka tarvitama kohe kindlasti.
 
algatajale 11. märts 2010, kl 00.55
mine kirurgi juurde ja pane ennast proteesi järjekorda.See järjekord on ikka päris pikk,kuni 2 aastat.Kui praegu juba nii hullult valutab siis kujuta ette mis 2 aasta pärast.Sa võid määrida ja vahet pole mida sisse sööd see ei aita võibolla väheke kergndab,aga see pole lahendus.
 
algatajale 11. märts 2010, kl 08.26

Full Motion on samuti glükosamiin paljude lisanditega. Mu perearst kiitis taevani kui luges selle kohta, aga kui kuulis, et GNLD toode - tema "ei tohtivat" patsientidele soovitada.

Endale palus muretseda. MIKS, küsin ma?
 
kiisu-miisu 11. märts 2010, kl 09.32
LitoZin on looduslik toode, võib võtta ka glükoosamiini või mille iganes asjaga koos.
 
Küsin 12. märts 2010, kl 16.20
algatajale:
Kas saaksid mulle lähemalt rääkida sellest Full Motionist, meili teel näiteks? Kust ja kuidas kõige kiiremini tellida saaksin?
Jätan oma meili: liina.uu@hot.ee
 
n44 12. märts 2010, kl 17.31
kui glükoosamiini võtta vaid 500 mg(1 tablett), siis ei aita see küll. olen arsti käest saanud retsepti arthrylile, kuna seal oli annuseks päevas 1500, siis olen ka vabamüügi kogust selles suuruses võtnud. tavaliselt 2-3 kuud võtan, kusjuures lõpupoole ei ole valu enam tundnudki ja nii pean tavaliselt vahet mõned kuud-kui uuesti valusaks muutub. möödunud suvel kasutasin ehtsat hobusesalvi(mitte säästuka oma ega mujalt poest) ja pean tunnistama, et mul ei olegi põlvevalud tg tulnud ,ei ole ka ligi aasta aega glükoosamiini tarvitanud.
diagnoositi 10 a. tg, viimasel ajal eelistan rasvasemat kala ja joon õunaäädikajooki, olen normkaalus. kunagi ütles just perearst, et põletiku peab ära ravima, siis on kahjustused kergemad ja ei lubanud sugugi rattaga sõita, pidi põletikulist jalga pigem ärritama, ratast lubati vaid selili voodis teha, ujumine tuleb igatpidi kasuks
 
katjake 12. märts 2010, kl 17.42
no mul on ka põlvedega mure-töö ka püstijalu. minu arst on öelnud, et diklofenakk on maole halb-rohud on ikka kahjulikud. mina kasutan meloksikaamil põhinevaid ravimeid. ka harva. veel ostan vene toodet milona- 6, see on mulle abiks olnud. määrin ka naistepuna õliga põlvi.linaseemne õli olen kasutanud.
proovin ka äädikat.
 
kah hädine 13. märts 2010, kl 16.01
Minul hakkasid põlved tunda andma kui olin 48.Mul samuti 1 põlv eriti hull.Ortopeed ütles,et mis te veel mõtlete,olete VANA ja liigesed kulunud.Olen jah 50 aga see ei tähenda,et pean elu lõpuni valusid kannatama. Arsti suhtumine ajas täiega vihale.Kaks nädalat olin täielikus ^sokis,kõndida ei saanud. Kui põlv kannatas,tugeva põletikuga ei tohi suurt koormust anda, hakkasin jalgrattaga sõitma.Määrisin igasuguseid salve.Reielihased peavad tugevad olema,aitab süstemaatiline võimlemine ja kaalulangus. Aeg´ajalt annab muidugi tunda,aga elame mäeme.
 
G, 13. märts 2010, kl 18.16


...Sorry, igasugu GNLD-d jms ma ei hakka tarvitama kohe kindlasti....

Soovin väga, et Sa ei peaks hakkama oma sõnu sööma.

Kui mind vaevab mingi põletik, ma kohe suurendan omega-3 kogust.
Kasutan AINULT just GNLD lisandeid.
Kui tervis paraneb, tuleb ka usk asjadesse, millest abi saadud.
 
minu lahendus 13. märts 2010, kl 21.27

Olen aastaga hästi paranenud, loobun imselt põlvede operatsioonist, aga kuni järjekord ikka veel kaugel, olen siiski veel järjekorras.

Seljavalud annavad väga aeglaselt järele, aga paremaks on läinuf selgki.
 
Lingiabi 14. märts 2010, kl 15.02
Aga hind on muidugi krõbe:http://www.edhf.com/fullMotion.htm
 
Lingiabi 14. märts 2010, kl 15.08
http://zdwellness.gnld.net/store/product.aspx?STORE_ID=1&NAV_CATEGORY_ID=3230&CATEGORY_ID=1252&PRODUCT_ID=11611&DISP=1&STR=full+motion
Ja ka normaalsema hinnaga.
 
Lingiabi 14. märts 2010, kl 15.10
http://zdwellness.gnld.net/store/product.aspx?STORE_ID=1&NAV_CATEGORY_ID=3230&CATEGORY_ID=1252&PRODUCT_ID=11611&DISP=1&STR=full+motion
Ja ka normaalsema hinnaga.
 
uudistaja 25. märts 2010, kl 16.10

Kes ja kui pikalt on kasutanud FULL MOPTIONI ja kas keegi saab aidata mul seda mu põlvede valu leevendamiseks leida.
Jätan kontakti : sonny.555@hot.ee
 
sama mure 25. aprill 2010, kl 23.22
Mind hakkas ka see Full Motion huvitama. Kas siis kohalike GNLD-ate käest ei saagi?Kas tellitud kaup tuleb kohale,olen kuulnud,et paljud loodustooted ei lasta meie tollis läbi?Missuguse kaardiga saab maksta?.Palun jagage oma kogemusi?
Ette tänades,
 
ehh 26. aprill 2010, kl 09.48
viska arvuti välja ja hakka liigutama, algul siiski väikese koormusega!
 
M 26. aprill 2010, kl 19.10
Teen nimekirja: kindlasti artrüül, kuigi vist hiljaks jäänud, siis alkohol-eeter 1:1, valge hobusesalv, varemerohi(piiritusega tehtud tinktuur), värske paiseleht põletiku vastu.
 
scorp 33 26. aprill 2010, kl 20.10
mul ka pool p6lveymbrusest l2inud ja opp ees ootamas, niiet kannatan samuti valuga. Panen panuse ka hobusesalvile...ylimalt h2sti v6tab valud 2ra. aga see on 6ige kyll, et mida v2hem kaalud, seda v2hem on survet liigestele ning lihased ei ole nii surves ja valud on v2hemad. oma artroosi t6ttu tean seda. niikui m6ni kilo juurde tuleb, on raskem liikuda ja valud suured. kaalulangus ei v6ta haigust iseenesest 2ra, ega taasta luukudet, kuid teeb elu elamisv22rsemaks, kuna lihastel/luudel pinget v2hem.
 
to kkk 27. aprill 2010, kl 09.20
Mul samuti liigestega mure, ainult, et nii põlve-,puusa- kui ka hüppeliigestega. Ma ei taha mõeldagi, et peaksin kõik need välja vahetama:). Kaldun samuti loodusravile, küsimus kkk-le, kas zelatiini võib kohe pulbrina süüa, või peab enne ka paisutama?
 
juba puusaproteesiga 27. aprill 2010, kl 20.46
mul kõik ära proovitud ja paremad välja selekteeritud. Need siis valge hobusesalv ja varemerohu tinktuur. Taastusravisse mine, vesivõimlemine on väga hea. Algul valud teravnevad, ära ehmata ja jäta pooleli, kuskil kuu pooleteise pärast juba parem. Vesivõimlemine, mudakompressid ja individuaalvõimlemine olid veel tasuta ja õigus nõuda 2x aastas.
Artrüül on parim liigesetoit, aga see retseptiga.
Meresoola vannid ja lambanahal magamine ei tee ka paha.
Hea ravimassaaz võrratu valude vaigistamiseks.
Muidugi mida suurem kaal, seda suurem surve haigetele liigestele, apteekides on loodusravimeid ka.
 
mina 27. aprill 2010, kl 22.40
Nii lihtsalt endale proteese ma siiski ei taha, enne katsetan kõikvõimalikke asju.

Mulgi on õnnestunud saada "full motioni" ja tõepoolest valud kadusid, liigun paremini ja aegamööda kasvatab kulunud liigesed.

Hakkasin ka Nutrishake (22 aminohapet) natuke juurde võtma.
Omega-3 Plus ja ka niisuiduõli on zelatiinkapslites, sellepärast eraldi zelatiini ma võtnud pole.

Protees on protees, oma ikka oma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!