Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
palju karva palju kisa
 
karvatädi 29. oktoober 2001, kl 01.09
Kas keegi on mures, et on väga karvane? Arvan, et paljud. Olen ise nii karvane, et mu rasseeriimine võtab terve igaviku. Ma pole laisk ja mulle isegi meeldib see igavik - pärast ju kõik nii pehme ja siidine. Aga kui kauaks. 24 tundi maksimaalset naundigut ja siis hakkab pihta üks metsik sügelemine. Sellele tüütusele järgnevad punased suured punnid - iga karvanääpsukese kohal. Tegelikult on sääred kõige väiksemad kannatajad. Reied, bikiinid, pepu -kõik on täielik kuumaastik. Olen proovinud kõike mis saadaval: aftershave, aloe, alkohol, koorimiskreem, solaarium, you name it. Asjata. Iga kord sama jant. Aga karvad on nii pikad ja mustad ja tihedad, et kui ei aja, siis sarnanen kangesti oma vastassugupoole esindajatega. Olen käinud apteegis aru pärimas -ei osata aidata. Olen kosmeetikapoodides müüjaid piinanud - raputavad pead. Nüüd siis küsin teilt. Kas keegi on ka sama asja all lõputult piinelnud ja ka mingi ime läbi abi saanud. Teatage sellest mulle.
Naljakas on seegi, et käisin kord arsti juures ja lasin teha kõiksugused hormooni testid. Arvasin, et arst kuulutab mu meheks, aga tuli välja, et olen oma koostiselt vägagi naine. kusjuures see ei lohutanud mind sel hetkel. Oleks mu hormoonid tasakaalust väljas olnud, oleks vähemalt teadnud, milles see viga siis peitub. Olen juba pea leppinud oma tiheda karvakasvuga, aga vahel närib hinge. olen veel noor ja saab tihti rannas ja segasaunas käia. Sellisteks puhkudeks kasutan teatud kõnnaku ja peitemanöövreid. Suviti on saanud mu põhitegevuseks teiste daamide nö. karvakasvu hälvete otsimine. aga midagi nii ekstreemset ei ole näinud. Kas siis mu saatusekaaslased peidavad end pikkade ürpide alla, või on nad sootuks koju istuma jäänud. Tean, et ilu tuleb seest, ja olen ka selle loosungi all elades väga edukalt hakkama saanud, aga vahel tahaks lihtsalt nautida siledust, mõtlemata õudustele mis sellele järgneb.
 
kiku 29. oktoober 2001, kl 09.44
Mul sama probleem,et karvad ei taha kuidagi väheneda.
Olen proovinud epilaatoriga aga siis hakkab üha rohkem karvu naha sisse kasvama jne.
Tahaks nenedest lóplikult lahti saada aga pole vist vóimalik.
Olen núúd natsa uurinud seda laserepilatsiooni aga ei julge nii aga peale välja minna,sest see on úpris kallis ja tuleb vist mitu korda teha.Tegelikult ei tohiks vist neid karvu üldse raseerida,sest seda tugevamaks nad lähevad ja úhest vóib juba mitu saada.Kui alateadvuses kogu aeg selline probleem on siis otsidki teistes ka selliseid probleeme ja vaatad nende karvakasvu-mina ka.Tahaks ka leida mingit moodust,kuidas ennast paremini tunda.Ausalt óeldes vahatamist pole veel proovinud aga eks jóuab.
 
liisu 30. oktoober 2001, kl 14.18
no ja
utlen ausalt, et karvadest lahti taielikult saada vist ei onnestugi - uskuge, valutumad protseduurid olen ise labi teinud. Mis mind on aga meeldivalt ullatanud on karvade eemaldamiseks moeldud kreemid( nt Veet). Jalgadelt eelmaldamine voib pikaks osutuda, kui bikiini ja kaenlaalused saavad puhtaks koik, ilma valuta ning tagasi kasvades on nagu pehmemad. Olen veel kuulnud pleegitavatest toodetest, mida kasutades karvad helenevad ning lopuks kukuvad valja, aga nende toimest nahale ja kogu tervisele pole midagi kuulnud, samuti mitte, kas eestis uldse midagi sellist saadaval on. Igaljuhul otsustaga ise, mida ma aga kindlasti ei soovita on orna naha nagu bikiini piirkond rasseerimine, sest valulikud tapid tekivad alati.
 
Lotta 30. oktoober 2001, kl 14.49
Kas keegi vahatamist on proovinud?
Kui kreeme kasutan, hoian harilikult umbes 40 mintsa, sest muidu lihtsalt mõju ei ole, kasutasin depilzero kreeme.
 
maria 30. oktoober 2001, kl 15.01
Olen kasutanud pea kõikki variante. Kreeme(Veet), vaha(Veet),epilaatorit, raseerimist, salongi depileerimisteenust.
Peale depilatsiooni kasutasin "bio depiless'i". Kreem, mis aeglustab karvade juurdekasvu ning karvad on pärast "õrnemad".
Järeldus-üks igavene tüütu tegevus, kuid mida lihtsalt peab tegema.
Nüüd, pärast pikka kaalumist otsustasin laserepilatsiooni kasuks.
Esialgu bikiini piirkond. See on kallis teenus, aga ma saan neist karvadest LÕPLIKULT lahti.See piirkond saab ja jääb siidiselt pehmeks ja ei teki ka sinna enam mingeid põletikulisi punne.
Olen noor naisterahvas ning arvan, et see investeering oma ilusse on täiesti õigustatud.
 
aga 30. oktoober 2001, kl 17.02
kus tehakse?
palju maksab?
 
kristel 30. oktoober 2001, kl 18.24
to maria: ehee, lahti sa neist ikkagi ei saa. maximum 3 aastat oled n.ö. prii.
 
Maria 31. oktoober 2001, kl 14.08
to:aga

Saad informatsiooni selliselt koduleheküljelt nagu www.cleanline.ee
 
Pirx 31. oktoober 2001, kl 15.16
Aga mina olen vist see vähese karvaga naine, sest kui ma julgen kuskil kuulutada, et ma pole oma 26 eluaasta jooksul kordagi jalakarvu ajanud ning muid kohti ajan ehk kord kvartalis, siis nimetatakse mind jubedikuks. Aga tulge vaadake mu jalgu - mitte ühtegi karva (ok, 1-2 ehk leiaks hea tahtmise juures) te ei leia ja ma ei ole neid veel kordagi ära ajanud!
 
muki 01. november 2001, kl 12.53
sama lugu, mis pirxil, karvu pole, mis pole. vaadatakse küll imelikult, kui sellest juttu tuleb. et nagu oleks mingi häire küljes ;)
 
kerli 11. november 2001, kl 16.05
Cleanline kohta seda, et võtsin minagi selle protseduuri ette, tulemus oli KOHUTAV. Peale protseduuri, mis iseenesest väga valus ei olnudki, oli tunne, nagu oleks nahk maha tõmmatud. Algul läks bikiinipiirkond tulipunaseks ja paiste, järgmisel hommikul pidin otsad andma, nähes, et terve töödeldud ala oli muutunud mustjas-lillaks. Nagu gangreen. Kahjuks olin ära sõitnud, nii et ei saanud ennast neile näitama minna. Lõpuks tuli kogu nahk maha, aga tumedad pigmendilaigid selles piirkonnas jäid püsima, ilmselt kõrvetas ikka nii sügavalt kõik koed läbi. Selle eest ma maksin üle 2000 krooni. Algul tulid küll karvad ära, aga siis kui uuesti kasvama hakkas, siis vähemalt kahekordselt. Nagu tõeline dzhungel.
Ma arvan, et see VÕIB olla tulemuslik meetod kui seda õigesti tehakse. Meil on ilmselt TÄIESTI oskamatud kosmeetikud.
Kahtlane tundus juba algul see pikk nimekiri, mis kõik selle protseduuriga kaasneda võib ja kuhu allkiri võeti, milliste tagajärgede eest nemad seal ei vastuta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!