Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
tselluliit
 
iris 23. jaanuar 2002, kl 00.35
Kas keegi on üldse lahti saanud päris tugevast tselluliidist? Sellisest, mis on normaalses olekus ka natuke näha (sõltub valgusest). Ma tahaks 6-7 kg maha võtta, et olla ideaalkaalus.
Ja ma ei taha tselluliiti enam näha!!! Mida peaks tegema?!?!
 
tohoh 23. jaanuar 2002, kl 09.35
Pole ma ideaalkaalus (ja ei saagi kunagi selliseks), aga hetkel võitlen oma apelsiniga küll ja silma jaoks isegi tulemustega. Nimelt käin massaaþis, lisaks igapäevane kreemitamine ja toidu valik. Ja kuigi olen väga vähe aega alles sahmerdanud (umbes 1 nädal) on tulemused tõesti nähtavad ja mitte ainult minu jaoks.
 
Gerli 23. jaanuar 2002, kl 09.57
Millist kreemi sa kasutad?

Millises massazis ja kus sa käid ja kui palju see maksab?

Olen tänulik vastuse eest!!!
 
tüdruk 23. jaanuar 2002, kl 11.04
Kaalust alla võtmisega ja tervisliku toitumisega kaob ka tselluliit mingil määral (omal nahal läbi kogetud), kuid muidugi mitte täielikult. Selleks on vaja läbi teha teatavad protseduurid.

To tohoh: Räägi lähemalt, mida kasutad ja mis massaazist jutt käib?
 
tohoh 23. jaanuar 2002, kl 11.20
No nii: paiknen Tartus ja seega kasutan ka siinseis võimalusi. Aga algas asi sellega, et läksin salongi Frisöör toreda massaaþi-tädi Sirje Viilukase (loodan, et nimi sai õigesti) juurde ja nüüd ta vormibki mind. Seni olen käinud 2 korda, mõlemal korral üldmassaaþ+jalad ja käed (minu probleemsed kohad) väga tugev tsellumassaaþ (koos seerumite jms). Ise kodus kasutada sain sama firma toote tema käest (nime ma igaks juhuks hetkel ei ütle, kodus pean vaatama). Täna lähen taas ja sel korral teeme parafangat (loodan, et ka see sõna tuli õigesti) ja mingil korral proovime massaaþi kuppudega jne. Seega tundub, et tuleb päris mitmekülgne mudimine.

Hindadest: seni saadud massaaþid (koos seerumite, kreemide jms asjadega, mida ta kasutas) läksid minu rahakotile maksma ühe korra eest 170 krooni (kusjuures "värk" kestis peaaegu 2 tundi?!?); parafanga pidi olema 250.

Kui tahate veel midagi uurida, eks püüan ka rääkida. Aga igatahes on jalad kohe tõesti siledamad.
 
Kay 23. jaanuar 2002, kl 12.10
sõbranna rääkis, et tema saavutas häid tulemusi nisuiduõliga määrides ja puunuppudega harjaga sinna juurde probleemseid kohti hõõrudes, nii et ikka päris valus oli. Tuleb hulga odavam kätte kui massööri juures käia, ainult enda sundimist ja järjekindlust tahab.
 
Kiisu 23. jaanuar 2002, kl 12.17

Ma arvan, et kui Sa ka kodus oma probleemidega tegeled (koorid, kreemitad, harjad jne), tundub nahk siledam ja kenam ka teiste jaoks :)) On odavam ka, ma luban :)))
 
tohoh 23. jaanuar 2002, kl 12.54
Loomulikult aitab ka kodused asjad, aga tean omast käest hästi, et kui asi ikka väga hull on (nagu mul), siis on hea aegajalt oma muresid ka professionaalile näidata. Oskab nii mõndagi soovitada.
 
Liisa 23. jaanuar 2002, kl 13.05
Arvan, et tsellust vabanemiseks peab muutma elustiili tervislikumaks. Ega eluaeg ei saa massazis käia ja teadupärast pole mingit garantiid, et tsellu tagasi ei tule. Toitumine, trenn ja tervislikud eluviisid aitavad selle vastu, et tsellu lausa vohama ei hakkaks.ise olen ka kunagi käinud endromologie massaziz, kuid iseenesest see küll ei aidanud. Kaalujälgimisega kadusid nii kilod kui ka tsellut jäi vähemaks.
 
Eliin 23. jaanuar 2002, kl 16.10
Nisuiduõli? Kust saab?
 
sporty 23. jaanuar 2002, kl 17.15
trenni on vaja teha, laiskvorstid! puusadele ja reitele, vähemalt 10min. päevas
niisama nälgimisega jääte lõtvade, kortsus kintsudega, kus lohud ikka sees
rõve on vaadata kohalikke ebasportlikke,võdisevate tagapalgetega modelle catwalk'il...
 
Iduke 23. jaanuar 2002, kl 17.30
To Eliin
Nisuiduõli saab apteekidest või sellistest 'Rohupood' tüüpi segaasutustest (apteek +kosmeetika). Et tegu on buumi/trenditootega, pakutakse teda seitsmel erineval moel ja muu ballastiga koos. Osa on väljas vitamiinilettidel, seespidiseks kasutamiseks tema rohke Evitamiinisisalduse tõttu. Aga mõningates apteekides on saadaval ka pisikeses ilmetus pruunis pudelis (100ml?)toode, millel peal juhis, kuidas teda ka välispidiselt tarbida. Toime individuaalne, aga minu vinnipunnipõletikuliselearmisele näole tegi pärast sauna kasutades imet just see ebakaubandusliku väljanägemisega toode. ca 65 eeku vist?
 
KIKU 24. jaanuar 2002, kl 08.08
kas keegi teab ka mingit kreemi vói geeli mida teistele vóiks soovitada ja mis aitaks?
 
Leena 24. jaanuar 2002, kl 09.43
Jeunesse Montagne tselluliidimuda on ka päris hea. Maksab 35 kr. pakk, jätkub vist 1 korraks, müügil Selveris, Kaubamajas, Rosalindis jne.
 
Katja 24. jaanuar 2002, kl 13.35
Mina olen kahte kreemi korrapäraselt kasutanud ja mõlemad on hästi aidanud (ajutiselt, muidugi). Üks on Diori tsellukreem (valges roosa korgiga plastpudelis) ja teine Juvena tsellugeel (sinine, läbipaistvas tuubis.
 
kellu 24. jaanuar 2002, kl 17.52
Minu probleem on selline.
Olen eluaeg olnud hästi peenike.Olen käinud trennis, üritanud kasvatada lihaseid, eriti midagi ei muutunud. Siis lolli peaga hakkasin söögiisu kasvatama. Ajasin omale igasuguseid asju sisse.
tulemus on nüüd selline, et mujalt olen sama kleenuke, kui enne, kuid ainus asi, mis kasvas oli tagumik. kogu see rämpstoit kogunes siis sinna ja nüüd on mul hullem tsellu, mis ka koheselt silma torkab. Nüüd mässan ja kulutan kogu mu aja selle peale. Kreemitan masseerin, treenin vähemalt pool tundi päevas, kuid midagi ei muutu, sest dieeti ma ka pidada ei taha. Hamburgerid on küll välistatud, kuid kui ma nüüd söömist vähendan, siis must ei jäägi midagi järele.
Ma nüüd ei kujuta ette, mida tegema pean. tsellust tahaks ikka vabaneda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!