Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Äkiline kaalutõus
 
Miisu 20. veebruar 2002, kl 15.22
Olen tavaliselt üsna normaalses kaalus (178/60) ja toituda püüan ka tervislikult, kui siis ehk shokolaadiga peaksin piiri pidama. Aga mingil imelikul kombel tekkis mul umbes 2 nädalaga juurde 5 kilo!!! Kusjuures olen ikka samamoodi söönud kui enne... Millest selline äkiline kaalutõus põhjustatud võiks olla? Pean küll tunnistama et ega ma nüüd väga trennilembene pole kunagi olnud ja töö on ka istuv - aga miks need lisakilod siis niimoodi äkki tekkisid? Kas sel võib miski seos aastaaegade vahetumisega olla? On siin veel selliseid hädalisi?
 
Cathy 20. veebruar 2002, kl 15.24
ehk sul on hoopis kaal rikki läinud?
 
M 20. veebruar 2002, kl 15.32
Lisakilodel on komme mitte vaikselt lisanduda, vaid nad jsutkui koguvad ennast ja siis pauh - juures. Minu puhul on küll nii. Kui mingi aeg söön, siis sel ajal ja ka natukese aja pärast pole midagi - aga veel jupike aega ja kõik on kohal :)
 
Kati 20. veebruar 2002, kl 15.37
Noh , alati öeldakse kolm viimast kilo on tegelikult vesi. Kas Sa näed siis 5 kilo paksem ka välja ? Nüüd peaks ju riietest ka näha olema.
 
Miisu 20. veebruar 2002, kl 15.44
Nojah - eks ta mulle paistab küll välja kuigi kõik kinnitavad mulle et ei tundu ma paksem midagi. Aga tegelt täna hommikul tundsin et püksid mis muidu natuke laiavõitu on olid nüüd juba üsna ümber. Hirm on peal, varsti pean terve uue garderoobi ostma :(
 
ly 20. veebruar 2002, kl 15.55
kehakaalu võib olla tingitud päevadest. erinevatel naistel on muidugi erinev kõik aga kehakaal võib tõusta kuni 4-5 kilo, kuna kehasse jääb liiga palju vett. need kilod kaovad ka nädala jooksul. tavaliselt suureneb kaal siis umbes 2 kilo võrra ja ei pruugi seda teha alati. proovi juua teesid mis peaks üleliigse vedeliku kehast välja viima. küsi apteegist, seal oskavad täpselt soovitada.
 
Cathy 21. veebruar 2002, kl 09.22
äkki oled rase?
 
Mari 21. veebruar 2002, kl 09.49
Võibolla on sul juhtunud hiljuti mõni traagiline või suuremat sorti elamus. Tavaliselt kui oled stressis, siis võib ka kaal tõusta!!!
 
piix 21. veebruar 2002, kl 10.00
lase igaks juhuks oma ainevahetus yle kontrollida. nii yle- kui alatalituse korral võivad kilod täpselt niimoodi pauhti tulla....
 
Ulla 21. veebruar 2002, kl 12.54
mul on nii, et pean iga päeb WC suuremal asjal käima, muidu nii, et kõik koguneb, kohe nädalaga kaalu nr on suur ja püksid keskkohast on kitsad jalas. Vaata mida sa sööd ja et kõht käiks korralikult läbi. Ja sa mainid shokolaadi, ära piirdu vaid ära söö seda üldse. Mul ka oli periood kus sõin magusat ja ikka saiakese töö juures ning poest võtsin ka ühe piruka ning oligi 2 kuuga 57-selt 63-le. Täiesti märkamatult, aga jätsin ära ja sain neist kg lahti.
 
marion 21. veebruar 2002, kl 13.11

Hormoontablettide kasutamisel on ka paljudel kaal tõusnud (tõenäoliselt mitte otseselt tablettidest, vaid liibido ja isude muutusest)

Või on näiteks elurütm muutunud. Mul oli ka üksvahe-- käisin kogu aeg mööda linna ühest loengust teise kuid siis asjaolud muutusid ja pidin nädalas umbes kolmes neljas linnas olema, ise mõtlesin , et hirmus kiire elu jne, et küllap kaal langeb selle sebimise peale,tegelikult istusin ju autos vahemaid läbides ja ikka uksest ukseni ning kaal hoopis tõusis

samuti on mul üks sõbratar, kes on väga pikk, tema ütleb kaet kui ikka nädal aega süüa kõike mida hing ihaldab, võtab ta oma 4 kg juurde

mõtle, äkki on ikka mingi muutus su elus toimunud
 
Kärt 21. veebruar 2002, kl 13.52
Üldiselt on minu arvamus et kaal tõuseb ikka söömisest. Rääkigu kõik mis tahavad aga noorel inimesel on see ikka söömisest. Isu suurenemine aga võib olla tingitud mitmetest erinevatest põhjustest.
 
silja 25. veebruar 2002, kl 09.38
Tere piix!

Rääkisid ainevahetuse kontrollimisest. Kus seda teha saaks?

silja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!