Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Pererasti Tallinnas
 
rumalpea 01. detsember 2010, kl 09.59
Olen juba aasta aega elanud, kuid perearst on mul endiselt teises linnas. Korra, kui olin haige, otsisin perearsti siia, kuid peale kahetunnist telefoni otsas rippumist polnud uut perearsti veel saanud. Vastus kõikjal sama - nimistu on täis.
Täna mõtlesin, et proovin uuesti. Kui eelmine kord oli tuttavatelt saadud numbrid, siis nüüd võtsin perearstide nimekirja tallinn.ee lehelt ette.
Aga nüüd on purulolli tunne peal. Kuidas ma tean, millised perearstid sealt on nö tavalised ja millised eraperearstid? Nime järgi ei oska küll öelda. Ja kas nüüd pean kõik läbi helistama ja küsima, et tere, kas olete ilma visiiditasuta perearst ja kas teil nimistus vabu kohti on.
Oskab keegi soovitada, kuhu kõigepealt helistada.
 
... 01. detsember 2010, kl 10.21
pöördu murega haigekassase,nad aitavad
 
kristi 01. detsember 2010, kl 22.11
pererarste vaata ikka haigekassa kodulehelt, mitte kusagilt tallinna lehelt. ei saa sulle kahjuks linki teha, aga vaata sellelt lehelt http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/perearstid/harju/tallinn.
kelle nimistu on täiesti täis, nende nime taga on tärn; ja enamuste nime taga ei ole tärni. st kõik ülejäänud võiksid sind vastu võtta, kui nad seda soovivad. ära helista, vaid vii avalduse blankett kohale. arst peab sulle 7 päeva jooksul kirjalikult vastama, kui ta sind oma nimistusse ei saa võtta ja põhjendama miks. telefoni teel võidakse mida iganes väita, kuid ametlikult teatamine on midagi muud.
kuna kõik nimekirjas olevad perearstid töötavad haigekassa lepingupartnerite koosseisus, ei tohiks need olla eraarstid.
 
Soovitan 02. detsember 2010, kl 11.39
perearsti dr. Tamm, Merike
Võtab vastu Sõpruse pst. 179/181, Tamm ja Sula perearstikeskuses tel. 6533833
 
ei soovita kohe kindlasti 13. mai 2022, kl 23.23
Soovitan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> perearsti dr. Tamm, Merike
> Võtab vastu Sõprus
> e pst. 179/181, Tamm ja Sula perearstikeskuses te
> l. 6533833
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!