Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
elontril
bathsheb 15. juuni 2020, kl 12.27
Elontril ilman reseptiä - http://ibright.lv/wellbutrinee.htm Soovitan.
 
xyx 13. mai 2022, kl 14.35
Rääkisin arstile, et keskendumisega probleeme, tähelepanuhäired. Selle peale ütles, et pean tegema ATH testi, aga senikaua kuni testima saan minna prooviksin Elontrili.
Olen võtnud 150 mg 3 päeva. Selline tunne justkui oleks vati sees, kurk kuivab. Hetkel ei oska öelda, kas teeb paremaks või halvemaks. Pigem paremaks, mõtted ei jookse ja suudan ühele asjale rohkem keskenduda. Paar korda on olnud külma ja kuuma lained. Võtan ravimit hommikuti, seega tavaliselt kella 12-13 ajal tekib jube uimane tunne ja uimasus kestab 2-3h. Magada saan hästi, uinun väga kiiresti. 2 päeva on kella 22 ajal juba uni peal ja tahaks magada. Hommikuti ärkan pigem hästi, mitte väsinuna.
 
urmar 04. juuni 2022, kl 09.51
Viimane postitus küll pikki aastaid tagasi aga tahaksin arvamust,arst määras Eloroni 150mg ja esimesel päeval võtsin kella 11 paiku päeval.Õhtul magamiseks amitriptiliini 20 mg ja 1,5 dbl somnolsit.Järgmine hommik olin lõunani uimane nagu sombi.Eile võtsin 10mg amitr. ja somnolsi 1 dab.Täna hommikul ok ja isegi tahtmist midagi teha,energiat rohkem ning tuju parem.Kas sellise tempoga jätkata et saaks normaalset elu elada?Arsti vastuvõtt alles juuli lõoupoole.
 
urmar 04. juuni 2022, kl 10.21
vabandust 0,5 somnolsit
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!