Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Stress ja pinge
 
mm 13. aprill 2011, kl 22.13
Ma soovitaks lihtsalt multivitamiine süüa. Enamikes pole kaltsiumit ja magneesiumit, nii et need tuleks juurde osta. Hoiavad immuunsüsteemi tugevana. Ja kindlasti maga piisavalt.
 
paanik ja ärevik 13. aprill 2011, kl 22.43
Mul need jamad juba 20 a., aga ma nüüd tõesti ei tea, kas saab üldse uskuda "ärevik" ja HR-Q juttu, oled vist sama inimene ja mõnitad siin kõiki, on nii või? Miks ajada sellist kuradi jama nende rohtude hulga kohta, ma ei mõista?
Või räägid tõtt?
Mul on ka XANAX 1mg. alati kodus ja kotis olemas, aga ma võtan seda ainult siis, kui hakkab juba midagi looma, no paanikud tunevad kohe, kui algab jälle see kohutav hirm. Siis aitab, aga mitte alati. Õhtuks võtan ühe IMOVANE ja ühe hypnogen-I, siis saan vahest magada, aga mitte alati ja uinuminegi pole garanteeritud. Mulle on teinud selle 20 aasta jooksul Eesti targeimad psühhiaatrid erinevaid raviskeeme, aga miski pole aidanud nii, et elaksin inimväärset elu, ikka on jäänud ärevus 24/7, see on pidev ja lõputu, see ei möödu, see on lootusetu.
Samas on mul kõik võimalused saada pidevalt retsepte, ma ei pea neid kusagil ukse taga kerjama või tuttavate kaudu hankima - mul on hea tuttav sõber psühhiaater! Aitab alati ja iga kell. AD-sid mulle üldse ei soovitata, pidid täiesti kasutud olema ja ajukeemia hoopis peesse keerama - võtke see arvesse, agarad AD-de kasutajad. See tekitab ainult tuimuse, aga kõik jääb alles, alatedvusse.

Ja siis küss ka - kas te tõesti tarbite neid rohte, nagu XANAX, DIAZEPAM, RIVOTRIL jm. niimoodi, nagu siin kirjeldate, kui jah, siis peaks proovima, sest ei talu enam seda ärevust ööd-päevad, ma ei rahune päeva jooksul absoluutselt maha, ehk on siis annused liiga vähesed. Kusjuures küsimus on tõsine.

Aga teematajale - ega peale rohtude miski ei aitagi, viimase kommi kohta niipalju, et vitamiinipreparaadid on nii kahjulikud, et ma parem ei ütle välja siin, mis haigust nad tekitavad ja kui kasutud nad on, vaadake rohkem tervisesaateid vene televisioonist, saate ka targemaks väheke. Appi, multivitamiinid, see müüt on ammu ümber lükatud! Kõik saab kätte vaid toidust, lihast, maksast, ise kasvatatud rohelisest kraamist ja idanditest.
 
xx 14. aprill 2011, kl 16.04
Mina HQga nõus,näiteks,kui võtta neid cipramile,fluxe jne.,ei tee tuju rõõmsaks,aga kui võtta näiteks 2mg xanaxit,või teisi aame on tuju palju parem-järelikult miks piinelda, kui bensodiasepiinidest on abi.
 
paanik ja ärevik 14. aprill 2011, kl 21.14
no aga - neid ei tohi ju niiii palju võtta ometigi, tahtsingi teada, kas siin on tegu naljaga või tõesti keegi võtab ka neid hobuseannuseid...
 
xx 14. aprill 2011, kl 21.42
Neid tuleb võtta vajadusel,ise pead tunnetama,kui palju on paras annus,sest see oleneb paljudest asjaoludest,nagu hetke psüühilisest olekust,kehakaalust jne., võtad algul ühe,kui 45min tunned,et on vähe,siis võtad juurde,kui eelnevalt oled kõhu täis söönud,siis hakkab ka hiljem mõjuma,kiire toime saavutab keele all,umbes 10päeva neid võtta,selle aja jooksul hakkab juba AD-KUUR toimima.EDU ja ära muretse,tean inimesi,kes on palju hullemas seisus ja võtavad palju aastaid väga kangeid trankville, isegi metadooni ja suudavad tööl käija.
 
paanik ja ärevik 14. aprill 2011, kl 21.54
Eks ma katsetan siis kah, mul kõik need rohud kodus olemas, mis siin ära mainiti, ainult seda DIASEPAX-i pole, see mulle ei mõika. AD-sid ma üldse ei võta.
Hakkan siis homme katsetama, hommikul pistan kohe 2 mg. XANAXit, 4mg RIVOTRIL-i, 1 IMOVANE ka igaks juhuks, jube hea rohi on, pingelangus tekib paremini kui XANAX-iga...:)
 
kriss 17. aprill 2011, kl 04.48
Jumal küll, mida te ajate.. Kes see ajukääbik arvab, et AD-d on kahjulikumad kui xanax ja muud sellised. Mis te loodate, et ainult rohtudega saategi terveks või. Kindel laks kohe psühhiaatri juurde kui paanikahäire või ärevushäire tekib. Teeb kindlaks mis täpsemalt viga ja ADkuur peale. Senikaua kuni juba suudad olla, kõrvale 0.25 tabletist xanaxist poolik kui väga häda käes ja siis aga psühholoogi juurde. Need on lollid, kes neid bensodiasepiine võtavad, vaid korraks aitavad. Antidepressantide mõju tuleb küll mõned nädalad oodata, kuid kestab kauem. Ärge no uskuge neid, kes ütlevad, et antidepressante vaja pole. Muidugi suur kummardus neile, kes üldse ravimiteta hakkama saavad.
Ja teemasse- humal ja palderjan aitavad hästi rahuneda. Ja on veel palju palju asju, mis aitavad stressi ja pinge korral. Ikka tipa-tapa arstiga konsulteerima. Saad mõned head soovitused sealt.
 
xx 17. aprill 2011, kl 09.01
No see on küll nali,et 0,25mg xanaxist on abi-see on ju imiku norm,naljanina.
 
kriss 17. aprill 2011, kl 18.09
Ole nüüd, apteeker ka kirjutas veel paki pealegi, et vajadusel pool. Mõndadel jah, kes neid pidevalt tarvitavad, võib tunduda, et väga vähe. Neil pool ei aita enam, siis tuleb ikka suuremaid ja suuremaid annuseid võtta. Poolik aitab väga hästi. AD-ga on rahustitel mõju natuke suurem.
 
xx 17. aprill 2011, kl 18.42
Tuleb võtta niipalu,et ärevus,paanika ja deprekas on läinud,sest annus sõltub kehakaalust,hetke seisundist,kas enne sööki või peale sööki,see on individuaalne ja suuresti sõltub kogus ka sellest,kui palju aastaid on inimene neid trankville tarbinud. Kes on ikka aastat 15 neid klonasepaame,fenasepaame,diasepaame ja alprazolaame jne. tarbinud,ei aita mitte mingil juhul 1mg xanaxit-alprazolami.
 
N30 19. aprill 2011, kl 10.57
xxx -le olin ka sinusugune "narkar" sry, nüüd puhas mitu aastat. kui soovid sellest jamsat lahti saada siis ka saad. nüüd käin reg jooksmas, painutan end iga päev ja teen omale iga päev väikese nimme, turja ja kaela massaazi.
laiskus on tegelikult nende põhjenduste taga, vaata tõele näkku.
 
to n30 21. aprill 2011, kl 13.22
Öelda inimesele narkar, kes on valude küüsis ei ole küll sobilik. Samas tore kui oled nüüd hädadest lahti.
 
N43 25. aprill 2011, kl 10.16
mul ka tööandja pigistab viimast välja. 2 valikut kas lahkud või teed mida kästakse.
 
aa 25. aprill 2011, kl 11.27
seda võiks ikka arvestada, et inimesed on väga erinevad, suht naljaka mulje jätavad need tõekuulutajad, et nii ja ainult nii.
Ühele mõjub üks, teisele teine võte.
Ise kasutan kombinatsiooni, xanax 0,25 üle päeva ja massaaz ja mediteerimine.
Mõjub hästi, ja olen huvitatud tutvumaks nendega, kes sooviks analoogses suunas ennast turgutada ja selleks uusi kogemusi omandada.

„Õige“ toitumise fanaatikuid ei suuda ma tõsiselt võtta, et ära söö seda ja teist, aga kui väga tahan, mis siis teha, pean loobuma,miks???
Ja üldse eelistan kõiketeadjatest eemale hoiduda.
 
kai 26. aprill 2011, kl 10.55
anni kas sinu juures saab hiina massaazhi ka õppida
 
kuulge 26. aprill 2011, kl 16.59
kes te ilma AD-ta rahusteid soovitate! xanax EI RAVI, AD-d ravivad seisundit!
ainult rahusteid süües jääte vaid sõltuvusse! xanax on mõeldud toeks, kuni AD mõju toimima hakkab! mingit eufoorilist enesetunnet tahate, pange kohe narkotsi!
 
to paanik ja ärevik 26. aprill 2011, kl 18.02
IMOVANE infolehte oled lugenud muidu? ja kuidas päeval seda võtta saab, see on uinuti ju ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!