Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kiiresti maha
 
getu 29. juuli 2004, kl 13.25
Kes oskab soovitada, kuidas saaks 1,5 nädalaga kõhu eest ja puusadelt maha.
Pärast võib tagasi tulla. Aga just selleks hetkeks.

Näljutada ei taha ja ei oska, hakkan veel rohkem õgima..
Aga viis korda päevas kõhulihaseid ei taha ka teha.
Andke nõu, kas üldse on see reaalne...
 
viki 29. juuli 2004, kl 13.39
Ilma dieedita ja kõhulihaste treeningutega see kindlasti võimalikuks ei osutu. Eelkõige on oluline jälgida, mida sa suust sisse ajad ja võta kindlasti kogused kontrolli alla.
Minu hinnangul on 1,5 nädalaga võimalik tulemus saavutada ainult range ja kesise toitumisrežiimiga.

Jõudu
 
... 29. juuli 2004, kl 13.39
1,5 nädalaga ajutiselt saledaks saada... täiesti ebareaalne!!!
 
daah 29. juuli 2004, kl 13.52
dieeti ei taha pidada, trenni ei taha teha.. muidugi pole reaalne sis ju!!! isegi kui tahaks ja teeks, pole reaalne.

mingi yritus tulemas? hilja mõtled selle peale siis jah..
 
võimalus 29. juuli 2004, kl 13.53
miks mitte kui ainult vett larbid ja kuivikuid sööd:S
 
getu 29. juuli 2004, kl 13.57
Üritus tulemas jah.
Aga asi pole sellest et ma trenni ei taha teha. Ma teen kogu aeg midagi. Aga ma ei taha üle pingutada, efekt oleks sama, siis kasvaks ju lihas.

Kas näiteks jalgade vibutused ja tõstmised selili asendis ei aita?
 
mia 29. juuli 2004, kl 13.59
natuke igaljuhul aitab, kui jätad menüüst nii kauaks välja leiva (minul kaob kõht eest , kui ma paar päeva leiba ei söö. päris tõsiselt, sest leib ajab kõhu punni). teine nipp on see, et katsu mitte süüa enam 3-4 tundi enne magama minekut ja hommikul joo enne sööki klaas sooja/kuuma vett, milles on paar viilu sidrunit. ma ei tea, kas oled magusa sõber või mitte, aga igaksjuhuks ütlen. jäta välja saiakesed ja söö korralikku toitu. kui tunned söömise ajal, et natuke tahaks veel, siis on aeg lõpetada, sest poole tunni pärast on kogu toit makku jõudnud ja sa ei söö ülearu. see on vale jutt, et pole võimalik nii ruttu alla võtta, kui ei nälgi! mina alustasin kaks päeva tagasi ja tunnen ennast hästi, ei nälgi, ei pea eridieeti-pean kinni kõigist eelpool nimetatud asjadest ja olen kindel, et 2 nädala pärast olen viimase peal vormis. proovi kindlasti, ma teen alati nii, kui asi on natuke käest ära läinud. muidugi mul pole kunagi erilist kaaluprobleemi olnud kah, aga alati võiks ju parem olla. ole sihikindel ja usu endasse ja ära anna ahvatlustele järgi! nädal on nii lühike aeg, et selle jõuad kindlasti vastu pidada. kui vähegi kannatad, siis söö teisel päeval väiksemad portsud, kui esimel jne. muidugi mitte nii, et lõpuks ei söö enam midagi, aga magu harjub väiksema toidu hulgaga ja keha hakkab kasutama varusid. bla-bla-bla... ühesõnaga proovi vähemalt!
 
... 29. juuli 2004, kl 14.05
1,5 nädalaga ei tule sulle kõhulihaste harjtustega mingit lihast veel. peaksid tegelema ikka mingi spordiga, mis annab üldkoormuse- sörkjooks, ujumine jne. sinna juurde kõhulihasteharjtused.

range dieet ka juurde. ega muud võlurohtu ju ei ole.
 
..nälg 29. juuli 2004, kl 14.07
nälgimine ei aita.. see tekitab vastupidise efekti ja siis oled yleni näljapaistetuses

minu mehel oli ka ajutiselt vaja kõhuümbermõõtu vähendada ja ta pani oriflame tselliliidivastast kreemi.. peale mätsimisest on yldiselt vähe abi aga kui see hästi hästi hästi korralikult sisse määrida.. nee et tunne et tulitab.. siis aitab kyll.. mina näiteks kasutasin sama asja kaks õhtut 4 kuud peale sünnitust ja pole mul seni k6ht tagasi ette tulnud.. ja mingi nälgija v6i dieetik ma ka pole

ja kes ytlevad et peenemaks ei saa need eksivad rängalt
 
Asjapulk 29. juuli 2004, kl 14.56
Kasuta korsetti.
Kõht (näiliselt) läinud, rüht ilus ja ei mingit dieeti ega sporti.
 
xx 29. juuli 2004, kl 15.36
tõesti korsett - sellisel juhul ainuke võimalik ajutine abimees
 
getu 29. juuli 2004, kl 16.03
Suured tänud miale. Eks ma üritan vastu pidada. Aga kord päevas tuleb küll hull magusa isu ja kuna kodus ka on alati midagi, siis pistan suhu.

Piirasin tõesti õhtust söömist, lõuna ajal söön sooja toitu ja õhtul näksin midagi. Kahe päevaga on kergem tunne. Öeldakse ju et suvel on lihtsam dieeti pidada, aga kui vihma sajab... siis istud toas ja kohe kiuste kipuvad sammud köögi poole minema..

Pead ei anna, aga vähemalt proovin. Ja kui mul õnnestubki midagi saavutada, eks siis annan teile teada.
 
mops 29. juuli 2004, kl 16.39
selle lühikese ajaga ei tekigi mingit lihast aga kõhu maha saada võid kõhulihase trenniga küll.muidugi pead siis veel toitumist muutma.
 
eneL 29. juuli 2004, kl 17.02
Kunagi oli mingi raamat "100 minutit ilu jaoks", kus räägiti nn. uusaastadieedist. Et kui avastad nädal enne uusaastaballi, et kleit on kitsaks jäänud.
Ei mäleta enam, mismoodi see käis, aga vist oli pisut kaerahelbeputru ja apelsini jms.
 
mia 29. juuli 2004, kl 17.03
kui sa muidu trennitaja pole, siis ära praegu mine- see tekitab kohe hullu söögiisu. mine siis, kui tähtis üritus juba möödas on. ja õhtul võid näiteks suppi süüa, näksimisega sööd kindlasti rohkem, kui korralikku suppi süües. palju- palju jõudu veelkord!
 
aga mina ... 29. juuli 2004, kl 17.28
... näksin porgandit kapsat kui paar tundi peale sööki midagi närida tahaks

omikuti täistera putru mis veega keedetetud ja peal natuke kodus tehtud toormoosi
meil seda väga vähese suhkruga tehakse
lõunaooteks mõni puuvili ja väike jogurtitops

söön enamasti õhtuks või lõunaks kurgi tomati hiinakapsa või mõne muu lehtsalati ja kodujuustu salatit koort ega muud midagi ei lisa peale natukese soola ja kõrvale tükike fooliumis küpsetatud kana- või kalafileed ja siis teine soe toidukord on mingi köögiviljasupp ilma rammusa liha või muude selliste lisanditeta keedetud, kõrvale pisut täisteraleiba vahel singiviiluga vahel juustuviiluga peale ikka midagi rohelist kah

unusta ära vorstid, sardellid, viinerid ja poest ostetud poolfabrikaadid igasugu pihvid ja lihapallikesed jne
söö puhast liha, valget jahutoodet ära tarbi va vähesel määral makarone neid ka olemas muust kui kõrgema sordi nisujahust
riisi pisut ja tatart
oleneb kuidas päev kujuneb

salatid olgu alati ilma õli majoneesi ja kooreta
kui kurk ja tomat salatis siis pole muud vedelikku vajagi - ainult maitsetaimi ja pisut soola

iga päev vehi hularõngaga pool tundi ja kõnni tund poolteist IGA ILMAGA ja kiires tempos
 
aga mina ... 29. juuli 2004, kl 17.32
ah jaa joo iga paari tunni tagant suur kruusitäsi vett, maitsesta mingi naturaalse mahlaga kui muidu ei lähe vi mõne puuviljaviiluga sidrun või apelsin vmt

hommikuti ärgates LEIGE vesi suur tass ja poole sidruni või greipfrudi mahlaga ja siis putru keetma
iga söögikorra vahel olgu ca 3 tundi ja viimane olgu kah 3 tundi enne uinumist

peale sööki kui võimalik sebi vähemalt 15 minutit ringi mitte ära istu ega lebota niisama

kas nüüd lühikese ajaga küll suurt muutust saavutad aga kui tahtejõudu jätkub siis pane edasi

ja veel peale trenni ei süsivesikutele ning jaa valgule
 
riin 29. juuli 2004, kl 20.28
leidsingi kodust eneL-i soovitet raamatu 100 minutit ilu heaks:)
uusaastadieet 1-ks päevaks
4 õuna, 1 sidrun, tükk lahjat liha, 3 kuivikut. kui ei piisa, siis hambad kokku suruda ja nälgida veel 1 päev.
 
lii 29. juuli 2004, kl 21.58
mia jutt väga õige aga veel on üks äraproovitud nipp mida keegi kuskil ei ole kunagi maininud ja seda õpetas mulle üks endine baleriin,aitab küll,iga päev tuleb oma rasvast kõhukest kõvasti kloppida lahtiste ja lõtvade labakätega,ka puusasid võib kloppida.kui käed on nõrgad siis käterätik rulli keerata ja kahest otsast kinni hoides saab sellega ilusti vastu kõhtu kloppida,mina sain selliselt käterätikuga oma lõualotist lahti.vot.
 
õnnetu 30. juuli 2004, kl 10.45
lii'le

Väga huvitav info. Kas Sa oskad öelda, kui kaua ajaliselt peaks kõhtu iga päev kloppima, et sellest tulu oleks?
 
õnnetu 30. juuli 2004, kl 10.57
Kõhu klpppimise kohta küsiks veel seda, et millest see salendav efekt tekib? Kas sellest, et kõhu lihased pingulduvad löökide vastu, seega kõhulihaste trenn?
 
lii 30. juuli 2004, kl 16.37
efekt on ilmselt selles,et rasvad klopitakse liikuma ja imenduvad lihtsalt ära.Mina olen kloppinud iga päev paar korda,mõni minut järjest,sellest aitab,aga hästi lõdva labakäega.
 
y 01. august 2004, kl 12.35
kui mul stress, siis ei suuda eriti süüa, ainult joon..kahe päevaga on kõht läinud ja nädalaga paljupalju saledam küll, nii et kõik on võimalik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!