Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
higi hais koguaeg
 
higi 08. oktoober 2011, kl 16.02
Tere mure on selline et ole 16 iga hommik kui kooli lähen pesen ennast hommikul.juba 2. tunni ajal tunnen enda higi lõhna. Kasutan adidase roll mingit kaitse vahendit ja vahest ka Garnie men mineral 48 h. kuid see ei ata endal on häbi viibida kuskil ja enam ei taha õhtuti ka välja minna eriti tüdrukutega.Aga kas keegi teab kas on mingit vahendit voi see on mul krooniline haigus ja see jäeb selliseks?Palun aidake soovitake midagi
 
MALL 08. oktoober 2011, kl 17.47
No aga proovi ometi mingit teist vahendit, ehk aitab paremini. Minu poeg kasutab näiteks Lumene skin tech antiprespirant ja küll ei kurda
 
c 08. oktoober 2011, kl 19.16
raseeri ka kaenlaalused ära!
 
ja 08. oktoober 2011, kl 19.28
vaheta iga päev riideid. Võid end küll pesta, kuid kui paned selga sama pesemata riidetüki, siis haised ikka. Värske higi ei haise nii vängelt.

Ja usu mind, tean päris hästi, mida räägin, sest puutun igapäevaselt sinuvanuste noorte meestega kokku. Kui riided on vahetatud, pole ka haisu. Kui seljas eelmise päeva T-särk või muu, siis tahab hais ära tappa.
 
milli 08. oktoober 2011, kl 19.48
kindlasti karvad eemaldada kasutan nivea rullikut olen rahul!
 
sim 08. oktoober 2011, kl 20.38
Asi on riietes! Mõned puuvillased või puuvillasegused riided ei lähegi enam higist puhtaks. Peale pesu oleks nagu puhas, aga nii kui higistad aktiveerub rõivas roiskunud higi lõhn. Olen ise ka suur higistaja ja ainuke on mis aitab on Rexona tahke deodokas, see jätab küll paksu kihi peale, aga see eest kaitseb ka hästi ja muidugi nagu eelpool juba öeldi, et pidev raseerimine aitab ka suurema higistamise vasu või higihaisu vastu. Jälgi oma rõivaid, pese rõivaste kaenlaalused mõne kangale sobiva plekieemaldajaga puhtaks, siis korralikult pesupulbriga ja kui kuivanud riidel higilõhna pole ja peale mõnetunnist kandmist hakkab riie jälle haisema, siis pead sellest rõivast lihtsalt loobuma.
 
higistaja 08. oktoober 2011, kl 21.34
aitavad ainult tahked deodorandid
 
algataja 09. oktoober 2011, kl 01.13
riideid vahetan nii et kannan igapäev erinevat särki ja dressipluusi,triiksärki,kampsuneid jpm,aga ainukene prob mis sellega tekib on see, et ema vingub koguaeg et ta peab mu riideid nii tihti pesema.Okei äithää lähen kohe raseerima ja proovin otsida müne muu vahendi.
 
arvan 09. oktoober 2011, kl 11.03
16 aastane peaks suutma ise oma riideid pesta.
 
ff 09. oktoober 2011, kl 12.03
a miks sa ise siis ei või oma riideid pesta? pole ju raske masinasse panna
 
jjj 09. oktoober 2011, kl 14.00
Nagu juuresolevatest kirjutistest näha, ei olegi siin ühtset vastust. Inimkehad ei ole kahjuks kõik ühe šablooni järgi tehtud ja seepärast ei saa ka mitte keegi midagi kindla peale mõjuvat soovitada. Ühele nahale mõjub üks, teisele teine vahend. Ja on ka inimesi, kellele ei aita õieti mitte ükski vahend. Pese kui palju tahes ja kasuta kasvõi viit higistamisvastast vahendit korraga - higihais on nii tugev, et tungib ikka välja. Naeruväärne on lugeda, et "mulle mõjub küll see ja see vahend, mis jutt see on, et sulle mitte jne".
Loomulikult on mõningast abi riiete väga sagedasest vahetamisest. Aga need megahigistajad on hädas ka sellega, et riietelt ei võta ükski vägi higihaisu ära-lõika kasvõi kaenlaalused tükid välja. Olen kuulnud, et liighigistavad naised kasutavad sellisel puhul riidest poolkuukujulisi higilappe (õmmeldakse riietele kaenla alla), mis iga kandmise järel minema visatakse......
 
karvaste kaenlaalustega 09. oktoober 2011, kl 14.19
Naisena ma põhimõtteliselt ei raseeri ennast õrnadest kohtadest, sääred käin suvel üle, et päris ahv välja ei näeks, aga intiimsemaid kohti ei raseeri, pluusil on kaenlaalused pidevalt märjad kuigi kasutan antiperspirante.
 
higise mehe naine :) 09. oktoober 2011, kl 15.24
minu mehel oli pikka aega see probleem, ka raseeritud kaenlaalustega. katsetasin samuti erinevaid poes müüdavaid roll-on'e ja sticke ning spreisid aga lõpuks
leidsin hea vahendi apteegist. hidro fugal ja higihaisuprobleemi enam ei ole. hiljuti uut rullikat ostma minnes nägin, et on olemas ka hidro fugal forte ehk siis tugevama toimega kui tavaline.
kirjapilt ongi selline, veider nimi :)
 
algataja 09. oktoober 2011, kl 17.33
tere hidise mehe naine :D millisest apteegi ketist sa sellise vahendi said?selle suhtes tekkis kohe usaldus.Loodan ,et see päästab minu elu
 
naine higise mehega 09. oktoober 2011, kl 18.07
futural ja mineral on jama, ei aidanud meest.
 
mhmm 09. oktoober 2011, kl 18.56
tänapäeval on küllalt vahendeid, mille seast valida, midagi ikka aitab.
meil on firma omanik pidevalt higihaisune ja koristaja ka. küsisin neilt, et mida nad kasutavad higistamise vastu ja mõlemad ütlesid, et mitte midagi. järeldus on see, et haisevad ikkagi need, kes ei kasuta midagi.
 
koll 09. oktoober 2011, kl 19.16
Proovi Mennen Speed Stick GEELI. Liialt palju riideid ei tasu ka selga panna.
 
algataje´le 10. oktoober 2011, kl 14.54
see mennen speed stick geel minu puhul ei tõõtanud ise kasutan ka seda mida apteegist sai osta ja vana hea vahend on ka olemas maxim
 
higise mehe naine :) 10. oktoober 2011, kl 20.04
kaubamaja vanas hoones asuvas ülikooli apteegist nägin just paar päeva tagasi mõlemat varianti.
kõigile teistele soovitajatele nii palju, et mu mees on kümneid tooteid proovinud ja seni oli see ainus, mis toimis.
igasugused poetooted ei toiminud absoluutselt.
tal oli duši alt tulles 1 minuti pärast higilõhn kaenla all, kuigi kasutas seepi ja nuustikut.
antiperspirantide/deodorantidega on veel selline nipp, et kui käid pesemas siis kohe peale pesemist tuleks vahend kuivadele kaenlaalustele kanda. isegi siis, kui lähed magama.
 
higise mehe naine :) 10. oktoober 2011, kl 20.05
siit saab otsida, millises apteegis müüakse http://raviminfo.ee/apthkiri.php
trükid aga sisse hidrofugal ja näitab ära kõik apteegid üle eesti, kus antud toode olemas.
 
viimane küsimus algatajalt 10. oktoober 2011, kl 22.04
viimane küsimus et kas teie mees ostis/ostab roll-on? spray? aga mudu suurtänu kõigile TÄnud
 
l 10. oktoober 2011, kl 23.55
roll-onid aitavad üldjuhul ikka paremini. Eespool keegi soovitas Maximi deodoranti- olen seda ise ka proovinud, kusjuures seda peab panema mitme päeva tagant, mitte igapäev. Umbes kuuajase kasutamise järel saad ise aru, kui tihti, minul piisas korrast nädalas, kusjuures saab kasutada ka jalgadel. AGA see tegi mul näonaha rasvaseks, ehk siis higi hakkas näo kaudu väljuma, igal juhul võib see näo punniliseks teha. Aga edu proovimisel, kindlasti leiad enda jaoks lõpuks sobiva toote.
 
higise mehe naine :) 11. oktoober 2011, kl 01.20
roll-on, siis ikka kindel, et saab igale poole, kuhu vaja :)
kuna oled sellises eas, et hormoonid möllavad ja higistad rohkem, siis ma soovitaksin fortet e. tugevamat varianti.
anna siis teada, kas toimis.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!