Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
teismelisele AD
 
piia 06. detsember 2011, kl 23.30
tohtri arvates oleks vaja võtta teismelisel depreka raviks. oskab keegi endakogemuse põhjal soovitada või kindlalt millist vältida. olen lugenud neist vaid halba kuid...
 
üks 07. detsember 2011, kl 01.40
zoloft mulle sobis kunagi kui tuli võta AD-sid. originaal. aga eks arst teab paremini. ma isiklikult alustaks vist originaalravimitega ja kui esimesed tugevamad kõrvalnähud on möödas, siis võib proovida sama toimeainega ravimit odavamalt osta, raha kokkuhoiu mõttes. aga see on minu arvamus, ma olen nii ülitundlik ja hädavares nende kõrvalnähtudega. originaal tekitas minus rohkem turvatunnet - võimalik, et psühholoogiline efekt lihtsalt.
 
Siiu 07. detsember 2011, kl 08.37
Õhtuks remeron ja rullnokk läheb magama
 
vanaema 07. detsember 2011, kl 10.21
enne kui alustate ravi soovitan soojalt lugege läbi raamat J Virapen "Surm- ravimi kõrvalmõju" seal on kirjas paljud otseselt kahjulikud lastele suunatud ravimid nagu ritalin,strattera, suprexa jt
Virapen on meditsiiniharidusega kunagine juhtiv müügimees ravimifirmas Eli Lilly ja kõik on kahjuks faktid, kohutav kuritegelik äri kontrollimata ravimitega
ja oli seal kirjas et tugevamat toimet avaldab naistepuna kui kas zoloft või oli see strattera, ei leidnud enam õiget kohta üles, igatahes otsustage kas üldse on vaja ja kui vaja siis enne vanu äraproovituid ja väga hoolega lugeda kõrvalmõjusid
ei ole kahjuks nii et igaks juhuks kõik kirja pandud, ongi sellised
 
!!! 07. detsember 2011, kl 10.40
Ohhh, vanaema, kas Sa tõesti arvad, et arst, kes on oma eriala õppinud 9 aastat, kirjutab LAPSELE välja rohu, ise teades, et lõppeb surmaga? Usu, arstid õpivad ka ravimite metabolismi ja on asjaga rohkem kursis, kui Sina :)
 
vanaema 07. detsember 2011, kl 11.32
jah, arvan nii
meelega nüüd vaevalt aga heauskselt ja kiiruga küll
ja see millest kirjutab Virapen on ju FAKTID ja tõestisündinud lood
kui väidad vastupidist siis järelikult ravimifirma agent pealegi läheb Virapeni jutt üliväga kokku minu isiklike kogemustega, juba paar aastakest varem olin samal arvamusel
usaldust on tõesti üliraske taastada, pole midagi hullemat usalduskriisist ja just nimelt see ongi ka praeguse EU kriisi tõeline nimi
 
!!! 07. detsember 2011, kl 12.48
Jah, fakt on fakt. Samamoodi on faktliselt väljatoodud kõrvalnähud nt pakendite infolehtedel. nt kõrvalnäht on esinenid 1-el 100st või 1-el 10st. Keegi seda ju ei varja. Ka on infolehtedel informeeritud, et paaril esimesel nädalal võivad depressiivsel patsiendil esineda suitsiidmõtted. Kes siin vassib? Kõik on ju ära toodud. Lihtsalt vahepeal kaaluvad positiivsed sümptmid negatiivsed üle ja elukvaliteet võib märgatavalt paraneda :)
 
nõus kolme hüüumärgiga 07. detsember 2011, kl 13.54
Kuhjuv stress on hullem kui ravimitest tulenev "kahju". Kuhjuval stressil on väga tõsised tagajärjed kogu ülejäänud eluks. Noorel inimesel veel eriti.
 
ja ongi nii 07. detsember 2011, kl 15.19
et tegemist ravimifirma müügimeestega
eks ta ole mis sa kehval ajal ikka teed, tuleb võtta mis pakutakse ja kui makstakse s...tale šokolaadi raputamise eest siis mis sa ära teed
tegelik laste stressi põhjus algab vanemate raskest olukorrast, eluga toimetulek teeb lapsed ka hulluks
ja miks see kahju peab hüiumärkides olema, stressist annab ka teistmoodi jagu saada, selle raha eest mis tablettidele kulub võib lapse kuhugi ringi panna, tegevus viib mõtted mujale
 
fx 07. detsember 2011, kl 18.25
vastaste argumendid on pigem saunanaiste tasemel. kui vaja, siis õigeaegne asjakohane ravi on pikas perspektiivis väga oluline - enne sekkuda, kui probleemid sügavamalt juurduvad.

nö toksiline ei ole mitte ükski, sobivus on sügavalt individuaalne.
 
vanaema 07. detsember 2011, kl 21.09
raudselt müügimees ! ainuüksi saunanaiseks sõimamise järgi võib nii otsustada, oleks arstiga tegemist siis nii labaselt ei väljendutaks, ikka viimane argument kui enam muud üle ei jää ja faktidega vastu seina surutud - loll, mis sa ka tead
aga tean seda et tuleb olla väga ettevaatlik enne kui miskit tarvitama hakkad ja hoolega kaaluda kas ikka teisiti ei saa ja selles Virapeni raamatus räägiti ka hüperaktiisvusest( tihtipeale vaid maitsetugevdaja E621 mõju) aga ritalin põhjustab arenguhäireid ja mitte mõnedel vaid väga paljudel, ka fakt kahjuks
 
to vanaema 07. detsember 2011, kl 21.20
olen sinu arvamusega täiesti nõus.Just nii see ongi,et kõik on äri siin ilmas.Kindlasti tuleks jõuda põhjusteni,mis selle lapsele niimoodi on mõjunud.Selle teada saamiseks pole küll AD-d vaja.
 
viimasele 07. detsember 2011, kl 23.06
põhjuse teadmine ei ravi! kas jalutu tõuseb ja kõnnib sellest, et ta teab mis tema halvatuse põhjustas? kui see raviks, siis ravitaks kõiki inimesi ammu juba nii. pole vaja neid ravimeid niiväga karta.
 
nõukaaegne 08. detsember 2011, kl 19.41
jah vanasti oli tõesti nii et polnud vaja karta, minu ema elas õige Eesti Vabariigi ajal ja rääkis et siis olid arstid palju targemad sest õppisid kauem ja oma erapraksise pärast täiendasid end pidevalt, sest kui sa ruttu terveks ei ravinud siis otsiti teine arst ja maine langes ja ka rohud mõjusid tugevamalt
vast kõik rohud tõesti kohe ei tapa aga sedaolen oma naha peal küll järgi proovinud et palju nõrgemad kui vanasti, ju siis kardetakse et saab liiga ruttu terveks ja kunde kadunud
ja imelikul kombel polnud ka kuulda et keegi oleks lastele rahustavaid tablette andnud , oli ka siis igasugu hädasid, ehk jookstakse nüüd iga tühise asja pärast kohe apteeki
aga see apteek ei ole enam see mis vanasti
 
vanaema 09. detsember 2011, kl 09.45
ei ole päris nõus et põhjuse teadasaamine ei ravi, väldid seda põhjust ja asi paranebki
võib-olla tõest et kõiki ravimeid polegi vaja karta, aga kes seda nüüd täpselt teab, usaldust ju ei ole?
ja selles pole nüüd küll vaja süüdistada vanaema, kes räpastest asjadest lihtsalt teavitab vaid Eli Lilly suguseid kuritegelikke ravimifirmasid, need suudavad kohutavalt palju paha teha
usalduskriis on kõige suurem kriis
ja see firma nagu ka Novartis jt on lasknud müügile nn ravimeid millede mõju on nullilähedane kõrvalmõjud aga tapvad, see ei ole ju enam ravim
ja loomulikult ei usaldata firmat ka enam siis kui tõesti miskit asjalikku peaks tootma
Virapen, kes oli siiski Rootsis firma osakonna direktor kirjutas et naistepuna avaldab depressiooni vastu tugevamat toimet kui miski apteegiravim( vist oli zoloft)
 
piia 09. detsember 2011, kl 16.13
hjah.kuidas seda naistepuna teismelisele anda kui ta teed ei joo!?
eks vaatan-mõtlen.
 
kui huvitab 09. detsember 2011, kl 16.16
ilma ravimiteta ravimine,olge head ja guugeldage nime alt Lea Tõnts.Saate teada ja lugeda.
user_d630a0 08. märts 2024, kl 12.07
+1 Strattera - https://euhealth24.com/et/drug/strattera-generic Mõjus koos teraapiaga hästi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!