Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Dr. Rein Luuk
 
Mari 10. märts 2012, kl 19.58
Kas keegi teab kunagisest Dr, Rein Luuk`ist midagi? Minu viimane teave on see, et ta on tööl Soomes. Mul on väga vaja saada tema meili või numbrit. Olen olnud tema patsient aastaid ja nüüd olen abita:-(
Ettetänades.
 
Karlsson 05. mai 2012, kl 01.49
Täiesti juhuslikult sattusin lugema ühe naise blogi, kelle mees on ilmselt Rein Luuk. Siit arvatavasti saate mingi kontakti kui soovite:
http://koduope.blogspot.com
 
Agneke 14. november 2021, kl 08.39
Tema mõistis Minu Ema! Mitte Mind! Ise Nikkus lapsi juurde! Aga Mina Ei saanudki lapsi! Ega tal keelatud lapsi saada polnud! Aga Minu Õnn!! Kuhu See jäi! Reality on parem Kui õnn! Sest õnn on Vale! Jälle mingi vale oleks Kokku keeratud! Tänud! Reality eest! Mind ta Ei mõistnud! Valetasin talle natuke! XXY pole sama , mis XY, kokutasin natuke ja läks läbi, tal úkskõik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!