Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Valud rindkeres ja seljas,mis see olla võib???
 
mures olen 23. aprill 2012, kl 17.52
Mul on umbes paar nädalat rindkeres ja seljas valud.Valus on rindadest kõrgemal ja keskel,seal kus on söögitoru.Siis see valu kiirgab ka laiali,just õlgade poole,ebamugav on olla ja valus ka.Selga löövad ka valud,ülaseljas siis.Ka hingates on tunda,et on valus ja ebameeldiv.Ma ei tea,ma ei oska midagi mõelda.Helistasin arstile,tema arvas,et roietevaheline põletik,kuid võtan valuvaigisteid ja need ei aita.Palun jagage kogemusi või arvamusi,ma tõesti olen mures.
 
--- 23. aprill 2012, kl 18.18
Stressis pole?
 
mures olen 23. aprill 2012, kl 18.38
Ma olen küll suhteliselt närviline,kuid seda juba pikemat aega:(Kusjuures neelates oleks nagu midagi kurgus.Ja rindkeres ning seljas on vahepeal selline põletav tunne.Ma ausalt kardan...
 
"roietevaheline põletik"?? 23. aprill 2012, kl 18.51
Kui on roietevaheliste lihaste närvide põletik, siis on võimatu hingata ja elada üldse - see valu on nii tugev ja algab äkki.

Muidugi võib olla ka külmetus, aga kui nii pikka aega, siis LAS ARST UURIB, mitte ei oleta HELISTAMISE peale!!!
 
illi 23. aprill 2012, kl 19.09
refluks ilmselt
 
mures olen 23. aprill 2012, kl 19.10
Loomulikult lasen ma arstil uurida,kuid kahjuks ei käi see üleöö.Ma lihtsalt mõtlen siin kõige hullemaid mõtteid juba.Helistasingi selleks,et teada saada midagigi...Muidugi lasen uurida,kuid see kõik võtab ju aega,seni muretsen vist end segi.
 
ära muretse 23. aprill 2012, kl 23.41
vägagi paistab et on roietevahelised närvid. Proovi natuke soojendada ja vaata kas teeb heamaks.
Kui sa mõtled, et süda, siis see peaks mu teada andma valud käevarde ja selga ka (vähemalt nii on räägitud, omal pole olnud), kui asi väga karmiks läheb, aga sel juhul sa ei kirjutaks enam, siis nad oleksid su juba ära viinud ravile.
 
teadja 24. aprill 2012, kl 16.32
jah, oleks asi südames, siis tekiks sellised valud ja asjad pingutuse ajal.
sul ilmselt pingutusega seotud ei ole.
siis pakun refluksi.
kas on söögiga seotud? kas rohkem tühja või täis kõhuga?
see on ravitav vaid paari kuuriga, nii et ära muretse ilmaasjata
ja veel võib olla roietevaheline põletik. kas mõned punktid on katsudes ka valusad? kui on, siis tahavad need kohad rahu ja vaikust ja soojust
veel võib olla midagi lülisambaga ehk selgrooga
aga täpsemalt teab öelda arst
kas läks tsipa kergemaks?
 
ragne 24. aprill 2012, kl 18.31
minul sama jama. algas valu turja/õla piirkonnast nagu oleks radikuliit, edasi oli valus isegi süüa, rääkida, hingata (valu kiirgus justkui ette rinnakusse). Süstin milgammat, ketonali (valuvaigisti) ja asi tundub paranevat. Muidugi ei toimu see üleöö. Põen ka juba kolmandat nädalat. Stressifaktor väärib märkimist, mul samuti klombitunne kurgus.
 
pakun 24. aprill 2012, kl 18.34
äkki on sappi maos nii palju
 
seda et 24. aprill 2012, kl 18.35
milgamma aitab väga hästi.
 
mures olen 24. aprill 2012, kl 20.07
Aitäh,rahunesin nüüd.Ma söön arsti soovitusel kümme päeva ibuproffeni ja siis peaks asi taanduma.Ja kui siis pole üle läinud,tuleb edasi uurida.Arst oli üsna kindel,et just roietevaheline põletik,et peaks selle ravikuuriga kaduma.Aga tänud,ma ei hakka üle mõtlema:)
 
krista 11. aprill 2015, kl 21.03
Mul on täpselt sama mure juba aasta algusest saadik ja arst ütles ka mulle, et on närvipõletik. Südamega selline valu otseselt seotud ei ole, sest süda ei valuta sel viisil, kinnitas arst. Võid ka ilmselt sina sel juhul veidi kergemalt end tunda. Aga jah, kaua veel nii edasi?Tuleb määrida Fastumgeeliga. Muud soovitust eriti arstilt ei saanud.
Kiiret paranemist!
 
Rainer 03. september 2017, kl 19.36
Hei, kas teema autor on veel elus:) Olen täpselt samade valudega hädas. Ülaseljas selgroo ümber ja rinnus keskel kolmnurgas ja sealt üles, vahel kiirgab õrnalt ka vasakule paremale. Uuriti südant, kopsupilt tehti, mõõka neelasin magu ok, eriti enam edasi ei osata aidata. Aga valud ikka. Juba üle poole aasta vahelduva eduga. Kuidas sul asi lahenes?
 
to: rainer 06. september 2017, kl 19.14
kas maos ikka mõni põletik?

Mul sama jama oli, kui sul ja üksi artst midagi ei leidnud, viimaks kirjutati välja rohtu nimega nootropil + aptegist ostetud looduslik antistress....sain abi
 
Kas põhjalik terviseuuring 07. september 2017, kl 07.13
mures olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen küll suhteliselt närviline,kuid seda juba
> pikemat aega:(Kusjuures neelates oleks nagu midagi
> kurgus.Ja rindkeres ning seljas on vahepeal sell
> ine põletav tunne.Ma ausalt kardan...
On tehtud ? Seda võiksid üks kord aastas nõuda ::
SEDA teeb ka sinu perearst ,,
eid_15612493e91a62 12. september 2017, kl 12.28
ibukas on maole ülikahjulik ja suurendab maovaevusi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!