Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
hele väljaheide
 
Rainer 17. veebruar 2015, kl 11.05
Eluviisidelt olen tervislik, suitsu ei tee, alkoholi joon harva, soovid teen ma ise ja ka valdavalt endakasvatagud koogiviljadest endakasvatatud sealihSt jne. Toitumiseportsjonid on keskmised olen 174 cm pikk ja kaalun 73 kilo. Harrastan regulaarselt sportti, töökesmkond on rahulik ja pingevaba.

Olen proovinud ka vaid taimetoittu ja ka olla yldse ilma toiduta kuid miski ei aita. Voodist tousta ei suuda ma nimelt just selle norkusetunde parast, pea kaib ringi ja pulss on kiire kuid nork ja uleyldine norkus.
Kui tekivAd minestushood laheb pulss vaga kiireks ja pea vaga uimaseks aitab vaid suurtes kogustes vedeliku joomine. Esineb ka veidi iiveldust

Muidu on mul koguaeg rohatised ja valjaheide on ka muutunud heledaks, ja ntx on naha kui oled ala soonud porgandit on naha oranze tapikesi seal.

Jah ma ei ole enam noormees olen keskeAle lahenev mees, teen siis siinkohal ka selle vigateparanduse.
Olen tegelenud pikalt spordiga milleks , jooksmine, ujumine, jousaaliharjutused, valdavalt aeroobne trenn. Olen viimase 3 kuu jooksul kaotanud kehakaalust 10 kg, tänu mitte liikumisele ja kehvale seedimisele,toidjportsjo eid suuresti mitte muutes. Moned paevad suudan kaia kergel jalutuskaigul, kui tervis annab.

Olen hetkel arsgidega siiani konsulteerimas, yritatksegi pahe maarjda arevushaire diagnoosi mis minumeelest ei leia mingit seost kehva seedimise aluseks ja ka ahetevahel palaviku tekkimiseni. Arevushaire kaib rohkem stressiga kasikaes.
 
Grada 17. veebruar 2015, kl 21.05
Siis ära ennem loobu, kui lahendus on käes. sobrannal üritati ka sapikivitõve antidepressantidega algul ravida aga sellel olid väga tugevad vastunäidustused, ega nalja pole deprekad on ikka väga tugevad ravimid.
Edu sulle Rainer igatahes, kyll terveks saad :)
 
Millal Greete kakas? 18. veebruar 2015, kl 04.25
'''' Greete
27. juuni 2012, kl 10.38 ''''
 
Evia 07. mai 2015, kl 16.46
Rainer, kas on Sul diagnoos käes? Minul endal samad sümptomid ja otsin ka põhjust, mis seda tekitab.Olen käinud kõiksugu uuringutel ( süda, kopsud, magu) ja kõik on korras, vereanalüüsid ka midagi ei näita.Aga ikka nii raske on olla teadmatuses.Kui pikutan on enam vähem aga natukenegi kõndimist ajab pulsi nii üles ja siis süda taob sees ja jalad lähevad nõrgaks, pea hakkab ringi käima. Ma ei saa aru, mis südamele nii koormavalt mõjuda võib
 
huviline 07. mai 2015, kl 17.47
Äkki on puugihammustuse tagajärg?Ise pole põdenud aga sümptomid on küll sellised.Kas see uuring on tehtud?
 
Evia 07. mai 2015, kl 19.08
Ei tea nagu küll, et puugihammustus võiks olla.
Ise mõtlen, et jaanuari lõpus tehti mulle pap viiruse vastane vaktsiin ja peale seda umbes nädal tuli ka selline üldine jõuetus ja pea käis ringi, silmanägemine läks tunduvalt halvemaks. Nägemine küll taastus paari päeva möödudes ja märtsis tundsin ennast juba hästi, käisin veel kolm nädlat puhkamas ka. Teisest süstist keeldusin, kuna lugesin netist selle vakstsiini kõrvalmõjudest. Ma ei teagi, kas on seos olemas. Vägisi kisub mõttele, et peale seda tervis ju halvenes. Aga ega keegi ei usu seda juttu, et vaktsiin võib selliseid kõrvalnähtusi anda või isegi püsivaid tervisekahjustusi.Jaapanis on näiteks see vakstiin keelatud
 
neti 08. mai 2015, kl 06.34
Mäletan, et vene ajal mu lapsel oli tihti heleda kaka probleem ja kõhuvalu ka. Tuttav onkolabori arst tegi kakaproovi ära. Selgus, et viga sapis, mis ei pidanud rasvu ära seedima. Seedimise toetuseks tuli võtta allaholi või hollageeli kasvõi killuke. See aitas küll. Asjast möödas 30 aastat. Ju tänapäeval on muud rohud. Mäletatavasti üks või mõlemad rohud olid tehtud veisesapist.
 
Merike Rautiainen 15. jaanuar 2016, kl 15.00
Jah,väga õige jutt,uurige veel Candidat,see võib ka põhjuseks olla.
 
naine70 16. jaanuar 2016, kl 20.33
Minu väiksel tütrel oli vene ajal tihti heleda kakaga jama. Tuttav arst tegi laboris analüüsi. Mäletavasti oli süüdlane sapp, mis ei seedinud rasva. Ja see tuli välja. Selleks tuli seedimist toetada Allaholi või Hollageeliga. Kasvõi killuke võtta. Ja piss oli samal ajal tume. Ja kõht tegi valu ka.
 
Bluemagic 29. november 2020, kl 00.49
Kõik kurdavad aga mitte keegi ei räägi dieedist.
Oleks nagu lollidemaale sattunud. Kui kõht on korrast ära siis esimene asi mis tuleb teha on dieedile jääda. Süüa ainult putrusid ja keedetud rasvavabu toite.
 
magad gei mehega 30. november 2020, kl 14.50
liina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> soovitan minna proktoloogi poole igaksjuhuks, vahe
> st on jämesooles mingi viga.
JUST JÄMESOOLES ,,,Ega sina meestel sinna auku - Spermat-ei lase pursata ?
 
oh 30. november 2020, kl 22.41
Just piimatooted ja eriti juust
 
arvan,,seda minagi 01. detsember 2020, kl 09.18
oh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Just piimatooted ja eriti juust
juust ja sai pole üldse halvad tooted ,,Pigem panevad kõhu kinni
 
Bluemagic 13. veebruar 2021, kl 20.36
naine70 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selleks tuli seedimist toetada A
> llaholi või Hollageeliga. Kasvõi killuke võtta. Ja
> piss oli samal ajal tume. Ja kõht tegi valu ka.

Mis ravim see Hollageel on? Google ei anna mingit vastust.
 
Heihopsti 16. veebruar 2021, kl 00.01
Synlabis saab teha enamus maksakahjustust tuvastavad analüüsid koos GGT analüüsiga ja peaks maksma kokku 15.3 euri:

GGT 2.10 €
Alaniini aminotransferaas 2.10 €
Hemogramm koos 5-osalise leukogrammi ehk valgeverepildiga 4 €
Aspartaadi aminotransferaas 2.10 €
ja üksikanalüüsidele lisandub ühekordne tasu (5 €) vere võtmise protseduuri eest

https://minu.synlab.ee/uksikanaluusid
 
Autor c 06. juuni 2021, kl 22.04
On siis kellegil selgunud millest see kollane väljaheide?
Endal on ka kollane juba pool aastat.(samas ka mitte koguaeg) Minult võeti vereproov ja tehti ultraheli kõhule. Leiti helicobacter. Sain ravi. Üks kuu oli ilus. Siis jälle kollane.
 
epic2 17. mai 2022, kl 01.01
Huvitav kas keegi on suutnud välja selgitada kollase või heleda väljaheite põhjuse?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!