Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Soovin palavalt saada Rapla külja all oleva Helgi Lilleste kontakti!
 
Neiu. 02. september 2012, kl 15.35
Kunagi kellegi käest sain, kuidagi jäi asi sinnapaika. Ta tegeleb nõelraviga.
Kui keegi teab midagi temast siis palun teada anda :)
 
mann 02. september 2012, kl 16.46
aga palun
Raplamaa, Kehtna vald, Kumma küla, Uuljüri talu, 79523
Tegevusaadress Raplamaa, Kehtna vald, Kumma küla, Uuljüri talu, 79523
Telefon 5221047
 
oot-oot 02. september 2012, kl 20.52
külajuttude järgi ta nõelu ei desinfitseeri.
 
kogenu 03. september 2012, kl 16.06
ja paneb nõelu läbi riiete... Käin endiselt paar korda aastas nõelu panemas (teise arsti juures), nõelad ühekordsed, koht, kuhu pannakse, enne desinfitseeritakse...
 
to kogenu 03. september 2012, kl 16.38
Kelle juures sa käid? Ei julge tõesti sinna minna, kui samade nõeltega kõikidele tehakse.
 
maria 06. september 2012, kl 21.17
Neiu kirjuta mulle palun meilile ja ma annan sulle ühe inimese kontakti, olen ise ka käinud nõelravis.Lilleste kohta tean ka mõndagi
 
Nõel 06. september 2012, kl 22.13
Toomas Tiik, ainus Eestis kes seda teemat valdab.
Kuidas küll inimesed julgevad oma keha suvaliste kätte usaldada.
 
to nõel marialt 07. september 2012, kl 01.29
õige jutt samuti.
 
lollilt nõel 07. september 2012, kl 11.57
Toomas Tiik, ainus Eestis. Jah, kogu Eesti peale on ainult üks inimene kes midagi sellest raviviisist teab...IRW!
 
nõelusaanu 11. september 2012, kl 16.00
Olen aastaid tagasi Lilleste juures nõelravil käinud, ei soovita sinna minna.Nõelad läbi riiete ja umbes kobab õigeid kohti.Kümnest seansist abi küll ei saanud, aga tasu võetakse ikka hästi.
 
vmb,b, 15. september 2012, kl 21.44
Nõel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Toomas Tiik, ainus Eestis kes seda teemat valdab.
>
> Kuidas küll inimesed julgevad oma keha suvalist
> e kätte usaldada.


Ei ole. Mingi vene nimega daam võttis vastu prok´jekteerijate majas, tema on küll proff.
 
pettunud 23. september 2013, kl 16.21
Käisin 18.sept.2013.a. protseduuril,see kestis 1.5 tundi. Sinna läksin omal-jalal ja koju jõudsin ka kuidagi, kuid öösel hakkasid sellised jala ja selja valud, et ei suutnud isegi WC minna. Täna on juba 23 sept. ja ma ei saa ikkagi veel voodist tõusta. Reedel kutsusin lausa kiirabi koju kes tegi valuvaigistava süsti, et veidigi magada saaks. Täna esmaspäeval lasin oma perearstil tugevad rohud kirjutada. Tänu sellele olen ka sinisellehel. Ka mu töökaaslane käis temajuures ja peale 3-t korda läks tervis hullemaks. Mina ei soovita küll kellegil tema teenust kasutada.Ei näinud ka ei oleks nõelu puhastanud ja ka torkekoht jäi dessinfitseerimatta. MINU ISIKLIK KOGEMUS!!!!!
 
tean 10. november 2015, kl 14.10
See küll väga vana postitus siin aga sellegi poolest tahaks kirjutada.

Olen ise Helgi juures nõelravis käinud ja samas tean teda üle 10aasta kuna tegelen seal ka tema hobustega ja aitan teda siin ja seal,kuid sellist asja nagu teie siin kirjutate on jube lugeda. Olen isiklikult omaenese silmaga näinud kuidas ta nõelu peale patsientide käimist desinfitseerib. Mina pole peale ravi kunagi tundnud, et oleks nagu viletsam olla või suuremad valud. Vastupidi just on paremaks läinud. Kuna mu selgroog on pisut kõver ja kannatasin valude käes siis nõelravi mind just aitas. Valud kadusid ja sain normaalselt jälle liikuda. Muidugi kõigi enda asi kuhu läheb ja keda usaldab. Mina igatahes usaldan teda ja julgen ka soovitada teistele.

Päikest teile kõigile ja olge terved. :)
 
g 10. november 2015, kl 21.05
Ta on aastakümneid inimestele nõelu pannud, käidi igalt poolt, autod oli tema talu teeotsas järjekorras. Kui oleks midagi väga valesti, siis ei oleks ju tal nii palju külastajaid. See räägib iseenda eest.
Usun, et vahel võibki alguses enesetunne halvemaks minna, nagu näiteks paastuga, mis muidu ülihea asi, võib algul väga sant hakata, kui pole ammu puhastunud.
 
Tiigi patsient 10. november 2015, kl 22.39
Doktor Tiik ütles ka, et peale esimest korda võib halvemaks minna.minul ei läinud, kuid see on igal ühel erinev.ega ma abi ka suurt ei saanud, probleem oli sihuke...mitte just kõige tavalisem.pigem aitasid need rohud, mida dr.Tiik andis..
 
vello väärtnöu 06. veebruar 2020, kl 17.43
Tean Helgit 40 aastat ja paremat tohtrit kui Lilleste kes nöelu torkab ei tea.

Olen yle maailma käinud nöelujate juures kuid poles sellist effekti saavutanud kui Lilleste enda nagu teie siin pakute ("Räpaste nöeltega") saavutas.

Mul oli autoavarii ja kohutavad selja valud Lilleke nii ma teda kutsun torkis 3 korda nöeltega ja kuus kuud valutust.


Aga teie siin ajate mingit jama Lillekese kohta.Pole paremat nöel- tohtrit näinud veel

Olen isegi Hiinas käinud ja nöelutatud mind seal kuid effekt jäi tulemata.

Te vöite siin mustata Lillekest kuid ega see tema tööd halvemaks ei tee,

Arvan pigem vastu pidi.Ikka paremaks.

Soovin Lillestele ehk Lillekesele palju häid aastaid, tervist ja kerget kätt nöelaga torkimisel
 
Mik 27. jaanuar 2022, kl 09.39
Soovitan soojalt.
Peale stressirohket tööpäeva, avanes samal õhtul võimalus Helgi juures nõelu saada.
Lahkusin sealt väga rahunenult ja uue hingamisega.
did_1359561 09. veebruar 2022, kl 10.16
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!