Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Psühhiaater Helju-Reet Sepp
 
Tahan teada 05. oktoober 2012, kl 19.44
Mul varsti minek tema juurde, kui keegi on käinud, mida oskate tema kohta öelda, on hea arst ja millises vanuses umbes? Äitäh.
 
Deprssionik 05. oktoober 2012, kl 19.59
See arst on hea kuulaja ja oskab oma kogemuste põhjal ka rohtu soovitada või kingib esmakohtumisel tabletid mis tema arvates sobiks. Vanuse kohta ei oska äelda.

Ma olen väga pikka aega u 10a tagasi tema vastuvõttudel käinud.
 
Kyss 05. oktoober 2012, kl 20.24
Kas hullunaisetõbi on tänapäeva moehaigus?
 
g 12. juuli 2013, kl 15.50
Sepp räägib tühja juttu ja sorib isklikus elus, abi ei saanud.
 
Psühhiaater 17. juuni 2020, kl 06.30
Enamus psühhiaatried ajavad suppi, tühja juttu suust. Psühhiaatrilised ravimid kahjustavad

https://justpaste.it/2faak
 
Psühhiaaterenn 17. juuni 2020, kl 06.44
Teil tuleb leida milles, millest probleem tekib, tekkis, õige toitumine. Täna on olemas kõiksugu diagnostilised võimalused, et välistada muid tekkemehhanisme. Diagnostika on kallis ning seda psühhiaatrid ei tee mitte kunagi vaid kasutavad selgeltnägemist. annavad muudkui erinevaid ravimeid, tõstavad doose, sel ajal tekivad ravimitest toimed, mida diagnoositakse muudeks häireteks, siis antakse veel ravimeid. Mitte hakata ravimitega maha suruma sümptomeid, kui ei tea milles on viga, siis imestate, miks kõik tagasi tuleb. Ravimid teevad rohkem kahju, kui kasu. Olete tõesti õnnesärgis sundinud, kui teil ravimitest midagi ei tekkinud. Väga palju on valesti diagnoositud häireid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!