Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Maxilla vs Kliinik32
 
kakaduu 31. oktoober 2012, kl 07.09
Kas kedagi teab soovitada head arsti ühes või teises asutuses? Enda arst läks Tallinnast ära ja nüüd peab uue valima, väga raske otsus...
Kuna paarile hambale on nõuka ajal liiga tehtud, siis tahaks kindla peale minekut:)
 
Jh 31. oktoober 2012, kl 08.46
Kiidan Maxillat..Hinnad teps kallimad kuid head arstid.
 
Ida 06. veebruar 2013, kl 17.29
Kliinik 32 on Eesti, kui mitte kogu Euroopa parim hambaravi kliinik. Seda teenust peab ise kogema, seal mitte ainult ei ravima, vaid tehakse kõik selleks, et tulevik oleks murevaba. Soovitan www.kliinik32.ee
 
to Ida 06. veebruar 2013, kl 18.00
Mis mõttes tulevik oleks murevaba? Murevaba elu on ainult sellisel juhul, kui su hambad eemaldatakse ja asendatakse proteesidega. Suuhügieen ja liigne näksimine ja happeliste toitude tarbimine, mis hammastele liiga teevad on ikka inimese enda teha.
 
Liz to Ida 06. veebruar 2013, kl 19.48
Ma julgeks ja eelmise kommenteerijaga nõus olla. Olin Kliinik32 klient, kuni ühel hetkel tundus mulle, et ma enam nende jaoks ei olnud piisavalt huvipakkuv. Kõik suuremad tööd said tehtud ja siis pärast seda tekkis olukord, kus mu aega pidi kliiniku palvel muutma. Lubati tagasi helistada ja uus aeg pakkuda. Ei helistatud. Helistasin ise. Sama arsti ei saanud mulle sobivat aega pakkuda, aga samas ka teise arsti juurde ei lubatud minna. Jah, ka mulle tundus imelik, et ainult üks arst peab minuga tegelema. Siis lubati uuesti ühendust võtta, kuniks "minu" arst saab mind vastuvõtta, aga seda kõnet jäingi ootama.
Leidsin endale uue kliiniku, kartes, et nüüd, kus mul on nö parima kliiniku kogemus olemas, siis ilmselt midagi nii head oodata ei ole. Kuid üllatusin meeldivalt. Oma kogemusest võin öelda, et kliinikuid väga häid on teisigi, kus tegutsevad samaväärsed ja võibolla mõnes valdkonnas isegi paremad spetsialistid. Nemad ei ole ennast ehk ainult niipalju reklaaminud. Ei taha ise ka siin kedagi reklaamida, aga võin öelda, et Tallinna kesklinnas on vähemalt üks väga hea kliinik, mille mina Kliinik32 vastu välja vahetasin ja ütleme nii, et ma ei kahetse seda vahetust - arstid meeldivad, tehnika kaasaegne (niipalju, kui mina näen, ei erine see Kliinik32 kabinetis olevast) :) Pluss, ei ole iga liigutus ka üüratult kallis, kuigi jah, tervise pealt ei ole ma koonerdanud kunagi.
:)
 
küsiks 06. veebruar 2013, kl 22.34
Kas need viirpapagoid on ikka veel alles Kliinik32 eesruumis?
 
Naine 06. veebruar 2013, kl 23.09
Mõlemad on ülehinnatud.
 
kliinik55 07. veebruar 2013, kl 21.15
viirpapagoide asemel on nüüd tuvid :-D
 
Kliinik32 14. juuli 2018, kl 22.25
Kliinik32 või Maxilla vahet ei ole. Tegelikult oleneb kõik arstist, ajast. Millest tekivad probleemid, oodatakse mida patsient tahab. Arst peab teadma kust alustada ja mida teha. Kes on aus, kes ei ole. Kas ausaga saab midagi hambakliinikus teha? Niipalju kui mina kokku olen puutunud, siis on väga palju möödalaskmisi olnud. Ja selle tõttu ma ei käi. Arst otsustab mida hambaga peale hakata s.h arvestab patsiendi maksevõimet ja mida hambakliinik pakub, et inimene saab hambad korda. Kindlasti arvestab patsiendi soove. Kas hinna, kvaliteedi suhe on paigas? Mingi võidukäik käib! Kes paneb olematuid töid juurde, kes lihtsalt jooksutab. Kumb eesmärk on, kas pakkuda kvaliteeti või töötada ainult raha pärast. Mida ma tähele olen pannud, et tehnika on aegunud. Tänapäeval saab ilma tuimestuseta kõige raskemad hambad parandatud. Kahjuks tehnika maksab miljoneid. Mis võik veel olla, ühekordsed tööriistad. See vist läheb liiga kulukaks. Aga inimese tervis ei maksa midagi. Tööriistu saab ümber sulatada, aga inimeset ei saa.

Kõik eelarvamused, tujutsemised jätku arstid hammaste vahele! Et kliinikus viibimine oleks mõlemale poolele ohutu. Kindlasti peab olema anonüümne tagasiside võimalus kliinikule. Negatiivsega saab muuta, positiivsus annab hea tunde.
 
Kliinik32 15. juuli 2018, kl 10.44
Tühja jutte ja ilusaid pilte ''enne ja pärast'' ning ''ilus naeratus'', ei taha kuuldagi! Ma tahan, et mu hambad on korras!
 
kodumaa 24. juuli 2018, kl 22.48
Kliinik32 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kliinik32 või Maxilla vahet ei ole.

Vahe on tegelikult väga suur.Hinnad on Kliinik32´s kosmilised.
Maxilla pole odav koht kuid kui võrrelda Kliinik32´e hindadega siis on Maxilla ikka maru odav.
 
Kaire 22. september 2018, kl 10.19
Olen Kliinik 32 patsient ja väga rahul. Tänu Reet Pallasele ja Martin Martmale saan naeratada. Mul oli oma hambaarst, kuid käisin hammaste puhastsuses Kliinik 32 ja siis ka kontrollis ja võin peale seda öelda, et see juhus andis mulle väga palju. Sain abi, mida ei osanud oodata. Kõik arstid on seal suurepärased!
 
kalev1 19. veebruar 2019, kl 11.57
Kliinik 32 sain implantaadi koos uue hambaga, kõik oli parim
 
mari 11. september 2019, kl 23.45
Kliinik 32 arst dr Kristin Laugus on väga meeldiv arst!
 
egle 04. veebruar 2020, kl 15.51
Kliinik 32 hambaarstid on suurepärsed, keeruline teistega võrrelda.
 
Markko 18. november 2020, kl 11.24
Tänu sõbrale jõudsin lõpuks Kliinik 32, kus sattusin suurepärase hambaarsti Laura Kullamaa juurde, kes aitas reaalselt kohutavast hirmust üle saada. Nüüd räägib ka youtube videos, lihtsalt super, soovitan kõigile

https://www.youtube.com/watch?v=xHGzZTg8Lyw&feature=emb_logo
 
raul2 13. oktoober 2021, kl 12.14
Kliinik 32 sain suurepärase teeninduse ja ravi. Soovitan!
 
Helika 08. detsember 2021, kl 14.56
Kliinik 32 on parim kliinik, mida tean. Soovitan kõigile hambaarst reeli Kotkast. Nii mõistev ja rahulik, lihtsal parim

https://www.kliinik32.ee/meeskond/dr-reeli-kotkas/

Muidugi ka suuhügienist Julia on võrratu
 
Mull 27. detsember 2021, kl 19.43
Sama kogemus mis kellelgi aastate eest: lubati tagasi helistada ja seda pole tehtud (mitu kuud). Kusjuures raviplaan (=hinnapakkumine oli esinduslik).
 
Kliinik32 18. märts 2022, kl 10.05
Oleks nagu sattunud keset telereklaami- murevaba elu, viirpapagoid, "enne ja pärast", "saan jälle naeratada", jõudsin lõpuks suurepärase hambaarsti juurde ... Päriselt ka või?
did_235730 30. jaanuar 2023, kl 16.07
 
aigike 23. veebruar 2023, kl 17.28
Soovitan Kliinik 32 hambaarste. Sain abi, mida teised ei suutnud mulle pakkuda. Tänan oma ravimeeskonda dr Kristin Laugus, dr Reet Pallase ja dr Inga Rahuoja. Lisaks ka tänan suuhügienist Juliat.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!