Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Päevad ja kõhuvalu
 
Maris 19. detsember 2007, kl 11.18
Täna päevade esimene päev ja kõht nii-nii väga valutab. Külmavärinad on vahepeal ja siis jälle palav....Kahjuks pean tööl istuma ja koju ka minna ei saa. Võtsin sisse 2 Ibumaxi kuid no ei hakka parem. Mida teie võtate-teete sellisel juhul? No tõesti nii halb on,et hakka või nutma siin laua taga...
Rahulikku jõulukuud kõigile ja olge terved!
 
barbs 19. detsember 2007, kl 11.45
mul valuvaigistid ei aita. ainult no-spa (s.o retseptiga).
samuti on abi olnud apteegis müüdavatest naisteteedest (just selleks puhuks), aga ma ei viitsi neid teha, eksole.
ja liigutamine (jalutamine) aitab ka mõnikord.

kui mõtted eemale saad ja rohkem tegevust, siis läheb aeg kiiremini ja ei pane niiväga tähele :)
ole tubli. varsti läheb mööda selleks korraks siis.
 
abiks 19. detsember 2007, kl 12.02
valuvaigisti pool tabletti ja koos no-spaga!Kindel abi!Lase perearstil välja kirjutada no-spad.Minu oma perearst soovitas sellist kooslust.
 
triin 19. detsember 2007, kl 12.34
minul ei aita see no-spa kah, ainult aeg ja kannatamine. ma olen alati ropp vihane, et miks mul alati nii hullu valuga on, kui teine ei pane tähelegi, et tal päevad!!!
 
krants 19. detsember 2007, kl 12.48
ei kadesta! Mind on ibumax ikka aidanud. Pea vastu!
 
Mirjam 19. detsember 2007, kl 15.32
mul aitab solpadeine ainult, ibumax ja ibumetin ei tööta kahjuks... veel aitab nt soojavee pudeli hoidmine kõhul... ja jalutamine ka... ja no eks valude vähendamisele aitavad kaasa ka rasestumisvastased tabletid (söön yarinat )
jõudu ja saa ruttu terveks ;)
 
ibuprofeen 19. detsember 2007, kl 15.35
aitab mind. kohe peaoga söön sel ajal, aga mis teha. ei taha ära ka surra sel ajal.
 
kaaskannataja 19. detsember 2007, kl 17.08
Maris! Sina saad vähemalt istuda, aga mina pean seda püstijalu kannatama.
 
reena 19. detsember 2007, kl 17.21
dolmen on retseptiravim, tugev valuvaigisti. võtab valu, aga minul ka reaalsustaju - kõik tunub siis ükskõik ja eemalviibiv.
 
xxx 19. detsember 2007, kl 18.23
minul pole solpadein kunagi aidand,isegi peavalu ei võta ära,nospa ka ei aita,aind ibumax-ikka 400,olen ka 600 varunud-neid saab retsepti alusel.
eks pead katsetama erinevaid valuvaigisteid,kuna kõigile ei sobi kõik ravimid.samamoodi ju mul 1 ei aita,aga teisel võtab valu ära.räägi ka arstiga,kirjutab midagi välja.pole mõtet ibukaid sul neelata kui ei aita.pead testima erinevaid valuvaigisteid,et leida enda jaoks sobiv.õhtul võta 1 pits napsu-see lõdvestab lihaseid.
edu!
 
olen 20. detsember 2007, kl 12.15
kuulnud, et pool pitsi viina aitab, samuti apteegis müügil olevad pärmi tabletid. Ise proovinud ei ole.
 
smurf 20. detsember 2007, kl 14.52
400mg Ibuprofeen, halvimal juhul veel 2 tüki korraga. Ja siis pühalikult iga 4h tagant, sest mukdu läheb mõju üle. Nii siis ainult I päev, edasi ei ole midagi. Alguses on tõesti tunne, et see tablett ei mõju aga veidi aja pärast (mõnikord isegi kuni 2h)hakkab mõjuma.

Nospa ajab mind igal juhul oksendama.
 
ka hädas 20. detsember 2007, kl 16.00
mul aitab ibukas, aga veel paremini pits kanget alkot (konn, viin). tõsi, mis tõsi. proovi omal nahal, inimene on individuaalne olevus.
 
njäu 20. detsember 2007, kl 16.27
Njaa minulgi valud meeletud, lausa minestama ajavad teinekord, kuid ses suhtes hea, et mul ibumetin aitab ilusti... aga vat kui teinekord pole võtta, siis on kehvasti.
 
sama mure 23. detsember 2007, kl 22.27
aitavad mungapipratabletid, apteegist saab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!