Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Leponex
 
Murelik 01. veebruar 2013, kl 19.32
Oskab keegi nõu anda , vanem inimene võtab õhtuti 1 tbl Leponexi ja umbes tund aega peale seda hakab nagu unes oigama vahetevahel või raskelt hingama. Olen kõrvaltoas ja tukeb juba hirm, see ei ole vist normaalne.
 
eluküsimus 02. veebruar 2013, kl 19.50
Leponex (klosapiin) on neuroleptikum, nagu teema autor ilmselt isegi teab. Mõnedel inimestel on üheks neuroleptikumide kõrvaltoimeks tavatult elavad unenäod. Kas asi võiks olla selles?
 
murelik 02. veebruar 2013, kl 22.08
mis mõttes tavatult elavad unenaod
 
eluküsimus 03. veebruar 2013, kl 17.28
Nt seda, et inimesel on (hommikul) ärgates sageli tunne, nagu oleks ta öö läbi ja väga ehedal kombel näinud unes igasugust aktiivset tegutsemist: alates nt töötamisest kuni nt tantsimiseni.
 
PS 11. juuni 2013, kl 22.37
Kui kogus on harjumatult suur, siis just sellised sümptomid tekivad. Ise võtan ka 200 mg õhtul ehk siis kaks suurt kollast tablakat. Alguses kui ei olnud harjunud, siis magades tekkis õhu puudus. Tundsin, et hakkan lämbuma, ahmisin õhku nagu hakkaks surema. Liigutasin pead ja oma keha nagu tahaks õhku ahmida. See on julm ravim. Kui väikelaps selle näppudevahele saab, on jama suur. Võib surra, vähemalt nii arvan mina. Ei soovita võtta rohkem kui arst määrab.
 
Loe, millega tegu 12. juuni 2013, kl 09.30
Murelik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oskab keegi nõu anda , vanem inimene võtab õhtuti
> 1 tbl Leponexi ja umbes tund aega peale seda hakab
> nagu unes oigama vahetevahel või raskelt hingama.
> Olen kõrvaltoas ja tukeb juba hirm, see ei ole vi
> st normaalne.

http://koodikeskus.ravimiamet.ee/Data/PIL/PIL_1004724.pdf

Ega nii rasket ravi ilmaasjata pole kirjutatud ja pole mingi ime, kui midagi teistmoodi on.
Kui see on pidev, siis midagi hullu vist kartma ei peaks.
 
fvg 14. jaanuar 2014, kl 17.46
tal võivad olla südamerütmi häired. see on karm haigus. võib olla surmahirm räige. aga polevat arsti sõnul ohtlik. kõrvalmõjud. teed kohvi ja coolat(must tee, roheline tee, coka light jne) kus kohveiin leponexi kasutajal on mitte vaja tarvitada. vähemalt mul on rütmihäireid vähem ja suits ka pole hea. Õhtuti manustatakse kõige suurem doos leponexi. padi on ilaga koos aga kui paar kolm tundi on magatud siis läheb paremaks aga see uinumine see on retsilt karm aga mitte tösine ütleb arst. järske liigutusi ka mõjutab õhtust rohtu. see et kohveiin on kehv leponexi võtjale see ka kirjas paberil rohu karbis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!