Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kanepiõlist
 
linda 23. september 2013, kl 09.19
Mulle soovitati nüüd kanepiõli. Pidi olema väga hea kraam.

Kuidas Teil kogemusi, kes on seda kraami sisse võtnud.

Vaatsid, et kanepiõli pudel 0,5 l suht kallis, 9.50 euri Stocmannis.
 
õlitaja 23. september 2013, kl 09.28
ostetud aga jube maitse seisab:(,sama ka kõrvitsaseemne õliga!
 
ly 23. september 2013, kl 09.46
Väga tervislik. Iga päev üks supilusika täis ja omegad käes.
 
to: ariel 23. september 2013, kl 10.06
Kanepiõli on tuhandeid aastaid kasutatud ja seda võetakse sisse, sest see on väga tervislik inimloomale siin maamuna peal.

Tooksi googlesse: kanepiõli ja loe.
 
soomest 23. september 2013, kl 10.50
Nt.seda kanepit ja kanepiõli on uurinud soome teadlased ja soomlastele on valetada raske ja vale info eest saad karistused kaela.
tooksige google-HAMPPU ja lugege.
 
krissu 23. september 2013, kl 11.19
Kui see kanepiõli oleks ohtlik, oleks see juba ammu, ammu Euroopas ära keelatud.

Aga muidugi, eesti "Mari- mis lollus" oma paksude jalgadega Volga suudmest tulnud madalaLaubaga ikka kõige targem oma kärbeseentega.
 
Jah 23. september 2013, kl 11.28
to krissu
23. september 2013, kl 11.19
Oled veel nende "ullikeste" hulgas, kes usub, Euroopas keegi LIHTINIMESEST hooliks.
Toon Sulle teise näite. Mujal mailmas riik riigi järel KEELUSTAB elule/tervisele eriti ohtlike "säästulampide" kasutamise, aga meil siin "Euroopas" sunnitakse neid ikka JÕUGA peale.
 
Liisi linnast 23. september 2013, kl 12.15
Kolesterool oli kõrge peagu juba 10, kirjutati välja igasugust rohtu, sain halva kolesterooli 8 peale aga rohtude kõrvalmõjud.

Lugesin terviselehest kanepiõlist ka kasutan seda ju aastaid, ikka lusikatäis salatisse vöi pudru sisse uskuge või ei aga halb kolesterool juba 6 peal.

Turu pealt ei soovuta kanepiõli osta, kuigi odavam, sest pole teada, kuidas müüjad säilitavad.

Samas poes Hollandi, Saksa ja Soome kanepiõli müügil.
Hind küll soolane ei ole.
Soome kanepiõli pudel Prismas 460 ml. 3.20 eurot. kolesterooli alandavad rohud 1 kuuks 6.50 eurot.
 
mm 23. september 2013, kl 13.35
Mu enda kogemus, aitab leevendada reumat.Ka kõht käib paremini läbi, seedimise sai korda.



Iga päev ikka supilusika täis sisse. Algul oli küll vastik aga harjub ära.
 
HAHAHAA 23. september 2013, kl 14.03
Kanepil ja kanepil on vahe, see mida Eestis õli valmistamieks kasvatatakse ei ole narkootiline kanep, vaid see, mida tekstiilikiudude jaoks kasvatatakse, hüsteerilised narkovastased siin teemas on ikka eriti naeruväärsed.
 
riina 23. september 2013, kl 16.16
Kanepiõli on tõesti kasulik. Minul näiteks võtab söögiisu ära.

Kaks aastat kasutanud (supilusikatäis tühja kõhu peale )iga päev hommikuti ja 2 aastaga kergemaks saanud 20 kg võrra.

Kasutan prismast ostetud saksast toodetud kanepiõli.
 
to: mul õigus 23. september 2013, kl 18.31
Täitsa loll.

Kanepiõli täitsa vabalt müügil toidupoodis, nii Eestis kui ka näiteks Soomes, siis Prismas.

Ja seda kanepiõli ei tõmmata, vaid ikka juuakse, võetakse sisse.
 
viimasele 23. september 2013, kl 19.11
Ära enam midagi tarbi ega peale joo, no ei saa üks normaalne inimene ajada sellist möga suust välja, no ei saa. Ausõna!

Mitme maa teadlased on uurinud tänapäeva tehnoloogia tasemel kanepiõli ja teinud sellest oma järeldused ja siin üks eesti mats joriseb aga oma joru.
 
..... 23. september 2013, kl 19.53
kasutan kanepiõli juba pool aastat.Hommikuse pudru peale,kohupiima peale (koos moosiga),päris hea, kui võrrelda näiteks linaseemne õliga.aga kulla "vihkan"-sina kanepiõli ei tarbi, oled vihane ja sappi täis, mina,näe tarvitan ja olen rõõmus ja ei vihka kedagi...amvetamiini(amfetamiini)ei tarbi,reklaami kah ei tee, aga kanepiõli reklaamin küll ja soovitan osta apteegist, sest on väga oluline selle toote õige tootmisprotsess.
 
tiina 23. september 2013, kl 20.51
Stress pidev stress töö juures, arst soovitas juba AD võtta..... siín tulebki meelde, et mu ema juba aastaid sööb sisse igasuguseid õlisid ja rahulik oma kliimaksiga veel kah.
Tulebki välja, et õlid/lina-,kanepi jne/ hoiavad tal n.ö "katuse korras"

Peaks minema poest läbi ja ostma üks pudel seda väärt õli.
 
Pandagirl 23. september 2013, kl 21.59
ei tea mis imeõli see nn Kanepiõli on.Tundub kahtlane nagu see kanepi taim,ei julge proovidagi,pärast kahetsen et proovisin.Parem karta kui pärast kahetseda.Ma joon parem Rohelist teed mee ja laimiga selles on tõesti võluvägi sees
 
pandagril 24. september 2013, kl 08.58
Ära proovi jah, parem osta pudel odavat eesti viina!Ja tunne rõõmu sellest.
Igaühel oma õnn.
 
Tee mis tahad 22. oktoober 2021, kl 12.09
Kui julged - proovi kui ei ära proovi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!