Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kolmiknärvi põletik
 
juba jälle 04. detsember 2013, kl 16.49
Olen oma kolmiknärvi aastaid mürgitanud, isegi karbamazepiniga. Kevadel perearst kirjutas ketot, aga maoprobleemiga seda enam ei tahaks, seetõttu arstile ei helista ja küsin siit arvamusi, kas paratsetamool aitab ja mitu päeva olete tarvitanud? Siiani olen kolm päeva kolm korda päevas võtnud. Üldiselt leevendab, aga nagu tabletti ei võta, hakkab jälle. Jagage väärt nõuandeid!
 
k.K. 04. detsember 2013, kl 17.06
Kus sa tead, et just kolmiknärv. Isegi neuloogil ilma kompuutertom.ta raske diagnoosi panna.
 
minul 04. detsember 2013, kl 17.48
seda haigust ei ole, aga niipalju ütlen küll, et paratsetamool hakkab maksale halvasti mõjuma.vaata ette!!!
 
Ei aita 04. detsember 2013, kl 18.12
Ei ole motet suua paratsetamooli vms. taolisi asju - ja kas uldse mojub - see valu on ju niivord tugev!
Mind aitas vaga uks elektriravi liik, mida tehti tollases Tervise sanatooriumis. Kuidas seda nimetatakse, ei tea, aga pohimote selles, et ravivedelikku viiakse elektriimpulssidega sugavale ravitavasse piirkonda. Mojutada tuleb koiki kolme haru, parast ei tohi kulmetada. Juba esimesest korrast sain tohutu kergenduse ja lopuks ka sellest veast lahti.
Samuti on vaja kehale massaaze, puhata, mite kulmetada.
 
mina 04. detsember 2013, kl 18.33
kas oled ikka kindel, et sul kolmiknärv...olen isegi aastaid kasutanud karbamazepini,ükskord arst kirjutas migreeni ravimit ja hoopis sellest oli abi...nüüd siis kindel, et polnud põhjus kolmiknärvis vaid hoopis migreen
 
aa 04. detsember 2013, kl 18.58
Kus mul tulid idamaa targad välja. Ise ikka kõige targem.Jobud!
 
see 04. detsember 2013, kl 23.02
paratsetamool lihtsalt ei aita, see on väga nõrk valuvaigisti.
Räägi oma arstiga
 
minu kogemus 05. detsember 2013, kl 12.32
Kõige paremini aitas mind ultraheli ravi, 10 seanssi.
Olin ka enne pikalt erinevaid rohtusid söönud - ei midagi, kui UH aitas.
 
vastus 08. detsember 2013, kl 11.46
Paratsetamol onn teist tüüpi valuvaigisti ja see ei tee nüüd küll midagi kolmiknärvi valule. Seda rääkisid mulle mingi hetk kõik arstid
 
vastus 2 08. detsember 2013, kl 15.24
Kolmiknärvi neuralgia esimene ravim ja valuvaigisti on Carbamazepine. Kuidas see ravim sulle sobib, kui kaua oled seda võtnud.
Arstid ütlevad, et kui see neuralgia kordub, siis peabki inimene uuesti mõnda aega Carbamazepini võtma ja valu rahuneb jälle maha ning võib ravimite võtmise lõpetada.
 
Rahvatarkus 08. detsember 2013, kl 15.49
Kolmiknärvi põletikku on väga lihtne koduselt ravida:
1. Võtke natuke odekolonni "kolmekordne" - lisage sellesse äädikat, kuid seda peab olema natuke vähem kui odekolonni. Soojendage segu õrnalt ning hõõruge valutavatesse kohtadesse. Tavaliselt 3-4 korraga valu kaob
2. Nätsutage muskaatpähklit
3.Tehke kaela alumisele osale massaaži, ning pange ööseks kompress palderjani tõmmisest.
4. Kui kellelgi leidub aparaat !Vitafon", siis "põristage" sellega vastavalt juhendile.
 
viimasele kommijale 08. detsember 2013, kl 20.01
Issand jumal küll, selle rahvatarkuse raviga oled varsti krooniline HULLARI haige + veel valudes.
Muskaatpähklit üldsegi ei soovitada närida, see rohkem mustade aafrika naiste narkots.

Tänapäeva medistiini juures on võimalik rohtudega kui ka opida kolmiknärvipõletik täitsa välja ravida.
 
: ) 08. detsember 2013, kl 23.23
huvitav, et seda tänapäeva meditsiini siis ei rakendata, karbamazepiini ja tramadoli kenasti täis ja kui maksimaalsed lubatud annused ei aita siis EMOs lasevad veel mingeid valuvaigisteid veeni kaudu, kuni pildi ette tuleb.
 
to .) 09. detsember 2013, kl 08.59
Pöördu neoroloogi poole ja kaaluge operatsiooni.

No jah aga Eesti värk, et välja võidelda kvaliteetset ravi - pead olema terve. Haige inimene lihtsalt ei suuda nende ennasttäis arstidega võidelda.
 
Len 05. juuli 2023, kl 14.02
Sellega on raske elada jaa! Minul aitas antitepressant Amitripuliin.25mg
(Lahjem mitte) Ja kui valu algab siis ainus mis selle põrgulikule valule kiiremini lõpu teeb on toores küüslauk. Teinekord juba poole küüslaugaleiva söömisel valu kaob.(minu puhul võib se aidata.kuna olengi depressioonis)
Ehk kellegile kasu sellest jutust! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!