Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Liigese süsti hind?
 
Lisann 16. aprill 2014, kl 14.56
Kui palju maksab süst põlveliigesesse? Otsisin Internetist, kuid ei leidnud.
 
oli 16. aprill 2014, kl 15.21
äkki 35või 45.-
 
oli 16. aprill 2014, kl 15.21
ja see ei pruugi aidata.
 
Lisann 16. aprill 2014, kl 15.27
Tänan. Kui ei proovi, siis teada ei saa.
 
kulla lisann 16. aprill 2014, kl 15.48
mõtle hästi järele,kui süsti lased teha.muidugi aitab see süst ja kui hästi veel! kuid süst mõjub kõhredele ja liigesevedelikule kuivatavalt.nii, et üle kahe süsti ei tasu ühte liigesesse teha.arstid küll ei ütle seda, aga mul on endal kogemused ja minu tuttavatel on kah.ole ettevaatlik nende süstidega! aga mõjuvad küll hästi.olen artriitik, sellepärast tean., mida räägin.
 
Lisann 16. aprill 2014, kl 16.00
Aitäh hoiatamast. Mul on liiges kulunud ja nüüd lõi põletiku sisse. Väga valus on käia. Milline oleks alternatiiv liigesesüstile? Hunnikute viisi tablette neelata? Kunstliiges?
 
milline 16. aprill 2014, kl 16.03
Millist süsti mõtled? Mulle just liigesevedeliku aseainet süstitakse. à 60 eurot.
 
just 16. aprill 2014, kl 16.04
samade hädade pärast saan minagi neid süste. Viiene kuur.
 
põlveke 16. aprill 2014, kl 16.21
Põlveliigese põletiku korral sain ultraheliravi, mis aitas väga hästi. 10 seanssi, täpset summat ei mäleta, umbes 5 eurot kord.
 
kulla Lisann 16. aprill 2014, kl 17.33
oleneb, mida sulle süstitakse...räägin oma loo, ehk aitab sind.olen artriitik ja liigestesse lööb põletiku üsna sageli.tähendab-põlvedesse.kakerdasin reumatoloogide juurest koju ja haiglasse umbes 4 korda.iga kord tehti solumedrooli süst põlve ja kuna mul lõi põletikust bakeri tsüsti, siis üritati seda ka punkteerida.seda sodi, mis seal põlves asus, kätte ei saadudki.punkteeriti 3 korda, aga ollus oli viskoosne ja jäi kättesaamatuks.põdesin peaaegu aasta-treppidest üles-alla käia oli piin, valutas igal ajal, nii magades kui ärkvel olles.MITTE KORDAGI ei soovitatud minna mujale abi otsima, näiteks ortopeedi juurde.kui küsisin, siis moka otsast pobiseti, et noh, ortopeed hakkab kohe lõikama ju!lahendusena nägid mingi aja pärast liigese vahetust.aga mina mitte! läksin ortopeedi juurde, tehti artroskoopiline op,puhastati liiges meniskiribadest ja olingi jalul.kolme kuu pärast läksin ortopüeedi juurde süsti saama.olin nõus süstiga, mida haigekassa ei toetanud.sellepärast, et taolisi süste tehakse ka haigekassa kulul, kuid siis tehakse neid mitu tükki aja jooksul.kuna mul raha oli ja ma ei tahtnud vaest põlve enam mitu korda torkida,maksin süsti eest 200 euri ja nüüdseks möödas üle aasta, aga põlv on sama hea, kui 10 aastat tagasi...ahjaa, seda süsti soovitas ortopeed,just sellepärast, et mitte mitu korda sorkida....ja see on mingi liigesevedeliku aseaine...
 
n63 17. aprill 2014, kl 08.00
Mul ka kaks tuttavat lasknud teha seda kallist süsti ja nad on väga rahul. Tartus tehti ja maksis miski 250
 
Lisann 19. aprill 2014, kl 13.22
Aitäh kõigile vastajaile!
 
did_271690 02. juuli 2018, kl 11.48
info-ortopeediaarstid.ee
 
naine72 03. juuli 2018, kl 20.52
Tingimata proovi vana tuntud head asja, kapsalehte. See võib lausa esimesel korral kohe aidata. Ja siis laseb edasi elada, et vaadata, mida veel teha. Sest ega ta kuluhud kõhre ikka tagasi ei tee.
 
Kylli 07. oktoober 2018, kl 13.43
Sain õla liigese valust jagu sellise apteegi preparaadi abiga nagu Gemze, mis sisaldab II astme kollageeni ja mis niisutab kõhre. Eelneva uuringuga oli kindlaks tehtud, et mul on kõhre rebendid (kuivus), kõhr ei taasta ennast ise, oli juba ka op aeg kirjas, aga tänu tarkadele apteekrite soovitusele, hakkasin kasutama Gemse toidulisandit, valust sain lahti ca 1 nädalaga (valu kannatasin ca 5 a) ja praegu pole see tagasi tulnud tänu selles sisalduvale II astme kollageenile,
Tasub proovida, see ei tee paha
did_1588198 03. september 2023, kl 12.10
Tallinnas tehtud süst, 280 eur puusaliigesesse. Ei aidanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!