Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
holistiline teraapia
 
uudishimulik. 05. september 2011, kl 00.14
Lugesin holistilise teraapia kohta netist. soov oleks see läbi teha. Aga ma ei oska leida hinnakirja, et mis see 4 x 3 seanss nüüd maksab.
Teine küsimus. Kas on keegi selle läbi teinud, et mis tunneb inimene peale seda seanssi.?
Kusagilt lugesin ainult ühe negatiivse löigu et seanss kiskus vanad haavad lahti ja said korraga selliseid asju teada, et nüüd ei oska kuidagi toime tulla oma löhkise hinge-elu ja värske depressiooniga.
Reklaamis...kirjledab et holistiline teraapia viib sind tagasi lapsepölve, loote ikka ja eelmisse ellu. Kölab ahvatlevalt...aga edasi?
Et mingit vabanemist, vöi uut hingamist tahaks !
 
Leelo 05. september 2011, kl 03.33
Nelikseanss maksab umbes 250 euro kanti, sõltub terapeudist. Nii et odav see ei ole. Ise olen läbi teinud, ja mul oli küll abi. Tulemused ei tulnud üleöö, aga tagantjärele (praegu möödas 2 kuud) näen, et olen negatiivsetest tunnetest lahti saanud. See on terapeudi roll - mitte jätta sind "lahtiste haavadega virelema", vaid ikka seansid nii läbi viia, et sellest abi oleks.
 
mh 05. september 2011, kl 09.36
2 kuuga saab ka ilma teraapiata negatiivsetest tunnetest vabamaks...selle eest nüüd 250 € maksta. Aeg on ju parim arst.
 
to mh 05. september 2011, kl 09.56
Aga kui oled mingi "jama" eest maksnud raha, siis see annab oluliselt tugevama stiimuli uskuda, et said "probleemist" lahti. :D
 
Luulele 05. september 2011, kl 10.10
uudishimulik küsib veel.: Kas sai siis ka seansi jooksul rännata ajas tagasi beebi ikka vöi eelmistesse eludesse?
 
Minunimion 06. september 2011, kl 16.05
Uudishimulik - beebiikka või eelmistesse eludesse seal ei rännata. Vist. Vähemalt mina küll ei rännanud. Kõigepealt uurib terapeut sinult, mis probleemid sul lahendamist vajavad, ja siis alles algab rännak minevikku. Minu esimene rännak oli lapsepõlve, kust probleemid alguse said. Ja siis samm-sammult kohtud rännakul nendega, kellega sul elus probleemid lahendada on (muidugi, see vist hõlmab paari-kolme kõige lähedasemat inimest). Täitsa huvitav kogemus oli.
 
n 06. september 2011, kl 17.28
jälgi nn nende tegijate tausta, need nagu koristajad haiglas, needse kõigse targemad.
Enamus probleeme ravib aeg, kui ise neid haavu pidvalt lahti ei kisu.
 
uudishimulik. 06. september 2011, kl 23.12
ja ma tean küll et aeg ravib ja ega ma midagi erilist probleemi ei tunnegi. Aga ma lugesin selle teraapia kohta netist ja leidsin olevat huvitav läbi teha. Et ma olen oma valud kuhugile sügavale surunud ja ma arvan et need ei sega mul igapäeva elu elamast aga ma arvan et nad vajavad lahendamist et nd kunagi mul mingi haigusena välja ei lööks.
 
h 06. september 2011, kl 23.58
Jäta see tegemata.
Nendepoolne eesmärk ongi seda võimalikult isuäratavana välja reklaamida, aga igasse internetis "isuäratavana" reklaamitud asja ei tasu küll enda isiklikku raha, aega ja kardetavasti ka tervist matta.
Kui Su igapäevaelu praegu miski ei sega, siis kõige vähem läheks ma selliste isehakanud psühholoogide juurde. Sellistega mineviku valusid välja kaevates võivad need igapäevaelu probleemid just tekkida.
Ei lahenda sa seal midagi ja mingeid haigusi ära ei hoia.
 
Videvik 07. september 2011, kl 08.32
Inimene on holistiline ja energeetiline olend, kõik negatiivne, mis meiega juhtub talletud sel hetkel rakumällu stressina ja see stress hakkab meid terve elu saatma, kui sellega ei tegeleta, kahjuks unustamine ei aita, ka aeg mitte.

Holistilisest teraapiast ei oska kaasa rääkida, aga mul on soovitus, lugeda läbi see raamat ja teha seda 4 lihtsat käteasendit iga päev, alguses ei uskunud aga tulemused on näha ja päris kiiresti.

http://www.bookdepository.co.uk/Healing-Code-Alexander-Loyd/9781455502004
 
h 07. september 2011, kl 08.58
Mälu on ajus. Ei ole vaja arvata, et kunagi ammu juhtunud ja unustatud stressi on vaja taga ajama hakata ja selle eest hingehinda maksma.

Aga lihtsameelseid jagub, nagu näha...
 
Minunimion 07. september 2011, kl 09.13
h, kui mind lihtsameelseks pead, siis eksid. Mulle lihtsalt pakuti selle teraapia läbimist ühe tulevase terapeudi lõputööga seotult, ja mingit hingehinda ma ei maksnud. Miks osalesin? Lihtsalt huvi pärast. Jah, sain põneva kogemuse osaliseks, kuid et sellest pikas perspektiivis abi oleks, nomaitea. Eks ma tajun ja tean oma kiikse isegi, ja ka seda, millest nad alguse on saanud. Aga jah, suure raha eest ei läheks ma kunagi sinna tagasi :) Nii et kui rahaga just priisata ei ole, siis ma ka ei soovitaks sinna minna. Minge parem joogasse :D
Mis huvitav, eile öeldi raadios, et raamatupoodide müüjad on veidi kurvad, et suur läbimüük valitseb eneseabiraamatuse osas, teised raamatud, ilukirjandus näiteks, aga on jäänud tahaplaanile. Tegelikult tõesti kurb, et inimesed omadega nii liimist lahti on, et vajavad eluga toimetulekuks eneseabiraamatuid ja erinevaid kalleid kursuseid eluga toimetulekuks.
 
zxxz 07. september 2011, kl 13.08
Videvik, mitu klassi sul seda haridust on ja palju aastaid.
Et nii veendunult pajatada, peaks midagi ka seljataga olema.
-teha 4 lihtsat käteasendit iga päev, alguses ei uskunud aga tulemused on näha ja päris kiiresti

nii lihtsalt saab probleeme lahendada,
selle uskumiseks peab ikka midagi kohe väga nihu olema.
Mis tulemusi siis näha oli?
 
videvik 07. september 2011, kl 20.28
Sinule omad teadmised ja kogemused, minul on omad. Mis kõrvade vahel, on erinev, sellepärast ka elud erinevad. Üks on leidnud..teine otsib veel.
 
zxxz 08. september 2011, kl 21.39
ei ole minu või sinu tõde, on toimivad süsteemid ja soolapuhumine, õigem küll oleks seda nimetada seebipuhumiseks, ehk nn esoteerika.
Kui sinu huvi ja latt on esoteerika, anna minna,
aga ära tule seletama, et see on mingi ravi.
 
help 08. september 2011, kl 23.07
Reklaamis...kirjledab et holistiline teraapia viib sind tagasi lapsepölve, loote ikka ja eelmisse ellu. Kölab ahvatlevalt...aga edasi?
..........

Ahvatlevalt? Olge oma hingega ettevaatlikud...G. Aaarma juba ütls, et kas teil tänapäevaste probleemidega veel vähe jamasid on, et vaja veel lapsepõlve, loote ja eelmiste elude jamasid ellu äratada.
ja õigesti ütles...
 
videvik 09. september 2011, kl 07.47
Kahjuks kõik on omavahel seotud.
 
noh 09. september 2011, kl 13.29
olengi minagi selle läbi teinud ja kui nüüd ausalt öelda siis...mõttetu raharaiskamine.Aga see minu arvamus.
 
illi 09. september 2011, kl 19.45
kahjuks nii ongi, et kellele annab rääkida ja kellele mitte, kes usub ja kes mitte, kes usub, see usub ka seda et on abi saanud, kes ei usu, sellele ka ei mõju, nii, et ikkagi hea võimalus raha teenida nende pealt kes usuvad
 
zxxz 09. september 2011, kl 23.38
Hingedega ei ole mingit probleemi, Aaarma oli muhe mees ja viskas piisavalt nalja.
See looteikka ja eelmisesse eludesse minek võib katuse kergelt ära viia, need on siis kui issanda jüngrid, nats kohtlased.
Muud hullu eriti ei ole. Ja mitte see, et sul õnnestuks sinna eelmistesse eludesse minna, vaid see ajaloputus
on väga osav, lihtsameelsed ja nõrganärvilised langevad õnge.
videvik, pole pikalt ühtegi lihtsameelset kätte saanud, nüüd landid siin, mine parem tööle, saa inimeseks.
 
videvik 10. september 2011, kl 16.35
Vaata peeglisse oma mõtteid iseenda sees.
Igal ühel meist on aeg silmad lahti teha, ka sinu oma tuleb varsti- maailm ei ole pooltki seda, mida me näeme.
Kuid sa näed alati seda, mille jaoks valmis oled. Ei suuda sa mind tasakaalust välja viia oma lausetega kallis inimene, ei suuda:)
 
Manna 10. september 2011, kl 18.01
mina olen selle läbi teinud. aastaid tagasi.
hind on jah, paganama soolane ikka. täitsa nuuks ikka.
aga elamus oli minul igal juhul vägev.
mida avatum-avameelsem-lahtisem oled ise, seda huvitavam resultaat ilmselt tuleb.
mina käisin kusjuures igal pool ära. siinpool ja sealpool. ja üldse igal pool.
kusjuures see, et asi bluff ei olnud, sellele sain kinnitust vaid selle läbi, et no minul, sindril, küll nii pöörane fantaasia ei ole, et selliseid pilte ja situatsioone luua! :D niivõrd sürr ja esmapilgul aloogiline justkui. hiljem leidsin muide paralleele muude esoteerikaraamatutes olevate kirjeldustega.
ise läheksin veel kord ja kindlasti, kui nutsu nii palju oleks.
võimalik, et käiksin seda tegemas lausa iga nädal, või noh, kord kuus, sest see, mida koged, on parem kui misiganes superlahe 3D kino! :)

kuigi oletan, et ehk on resultaat inimeseti erinev. ja äkki oleneb ka asja edukus "reisisaatjast"? :)
 
uudishimulik. 10. september 2011, kl 21.30
Tänud.
Ma olen tahtnud seda seanssi juba ammu tegema minna. Hind on töesti kopsakas.1 Kuu palk eestis.Aga ma olen sellega arvestanud ja ta ma teen selle läbi.
Ma usun et mida avatum sa ise oled ja mida vabamaks sa suudad end lasta, seda paremaid tulemusi saad. Et kui inimene on nii blokis ja nii kinni ja reserveeritud ja hirmul, et siis ta töesti midagi sellest seansist ei saa.
Mul on arvamus et need aastatega kogutud stressid ja üleelamised mille olen koguaeg kuhugile "alla" surunud, et nüüd tuleks need välja lasta...teha üks suurpuhastus hingele ja kehale.n Aga ma luban et ma kirjutan pikemalt sellest seansist ja mis minuga juhtub ja kuidas see köik välja näeb. Ja mida mina näen.
 
zxxz 10. september 2011, kl 22.12
Igal ühel meist on aeg silmad lahti teha,
-harjuta vahelduseks midagi uut,
ise võiksid lugema õppida, palju huvitavat kirjandus on olemas, tutvu ja arene.

Manna, võin sulle selle rännaku tasuta organiseerida, loomulikult kui ise oled võimeline lõdvestuma.
-minul, sindril, küll nii pöörane fantaasia ei ole
-sa ei tea suur midagi oma võimetest, õigemini aju võimetest, ennatlik on enda võimete alahindamine.

uudishimulik, sama, võin su õpetada ise rännakule minema.

Aga kahjuks või õnneks see rännak toimub su enda peas, ja ei kusagil mujal.
Maksa palju tahad, tagasi ajas sa ei rända.
 
Manna 10. september 2011, kl 22.19
muide, see on ka terapeudi töö inimene enne nö. lahti ja vabaks saada. kasvõi selleks, et ta oma rännakujuhti usaldaks.
mäletan, et meil oli vist otsesele rännakule eelnev iskuvestlus juba ise mingi paar tundi.
ja iga päev oli muidugi kardinaalselt erinev.
mina muidugi olin enne ka halodünaamikaga tegelnud ja seega oli mul natuke nagu lihtsam ka sellel rännakul usaldada neid visioone, mis kuskilt alateadvusest virvendustena meeltesse tulid ja justkui oma elu hakkasid elama.
aga kui on ikka saavutatud lõpuks mingi tajutavam kontakt iseendaga, siis läheb kõik hästi.
soovin sulle head reisi ja kui raatsid, siis kindlasti kirjuta oma tulemustest! see oleks ülihuvitav! :)
 
Manna 10. september 2011, kl 22.23
zxxz
aitäh, kuid kui aus olla, siis sa teed mind kuidagi ettevaatlikuks juba siin foorumis, ma ei tea jah, kas ma reaalis sind suudaksin usaldada. olgu siis tasuta või raha eest. :)
vabanda.
natuke... agressiivne tundud. vabanda veel kord. :)
 
zxxz 10. september 2011, kl 23.24
Mis vabandad, loomulikult ei tohi teisi pimesi usaldada, kindlasti peab põhjalikult kompama ja ega ma ka ei suuda valikuta suhelda.
See ju loomulik. Aga seda ei peaks ennustama, kas ja kui agressiivne. Üks kohvi rahvarikkas pubis ei tohiks väga riskantne ettevõtmine olla:)))
Et mis arvad sellest ettepanekust, mailime.

Lausrumalused, eriti lihtsameelsete püüdmine on teema, mida ei suuda vaikides kaeda.
Sellised soolapuhujad on üllatavalt palju kannatusi inimestele põhjustanud. Sellest mu selline käitumine.
Ja, see teemaatika ei sobi kuidagi rahaga kokku, olen päris palju selle teemaga kokku puutunud, teema huvitab.
Ja kõik suure raha küsijad on osutunud parimal juhul aferistideks.
 
Manna 11. september 2011, kl 19.57
ma pean natukene mõtlema.

jäta palun oma mail.
 
videvik 11. september 2011, kl 23.33
paranoia:)

ma ei ole kunagi kellegilt aitamise eest raha küsinud, nii, et kahjuks sinu selgeltnägemine lõppeb seal kus sinu ninaots:P :) aga sa oled päris armas, nagu see turtsuv siil, kes õhku hypates puhiseb, kartes, et teda võidakse rünnata.
 
zxxz 12. september 2011, kl 21.52
Kui huvi, palun kirjuta, räägime konkreetsemalt neist keerulistest teemadest ja võimalusest kohvitada:)))

Ma pole ka kusagil maininud, et sa raha küsid, et sa üldese kedagi aitad- see on uudis.
Poleks uskunud, endal probleeme kuhjaga, aga teisi aitamas, kutsu see mõistuseraas ikka koju, ehk õnnestub veel.
Kujuta ette, mis käkki sa võid kokku keerata, sinu tasemel ja aitaja, vot see on paroodia.
Nii, et harjuta esmalt ise lugemist., ja minu pärast ära muretse, saan piisavalt hästi hakkama
Ja see raha küsimine, et sa nihelema hakkasid, siis väga kahtlustan, et luiskad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!