Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
põskkoopapõletik
 
äda 23. september 2011, kl 21.54
kolmas kord juba
eelmine kord nuuskasin antibiootikumikuuri lõpus mega hunniku tatti kuskilt sealt haige põskkoopa poolsest ninaaugust. see ei tahtnud lõppeda.

nüüd äsja siis juhtus selle kuuri oma ka ära. hingata on hea, turset ega muud takistust pole! aga pea ja hammas tuikavad.. ja sealt ninapoolest tuleb vedelat ja läbipaistvat sekreeti.. kas ma peaks mures olema?
 
õuka 23. september 2011, kl 22.18
Nuuska eetrit. Üht ninasõõret kinni hoides hinga eetripudeli kohal sisse ja läbi suu välja. Sama teisega. Pärast seda hinga mõne minuti jooksul ainult läbi suu.
Minul (ja mõnelgi tuttaval) on võimsalt aidanud.
isemaag 23. september 2011, kl 22.27
No kolmas kord ka proovi ära. Aga vahepeal võib oma seedimist korrastada enne järgmist raundi. http://aigarsade.com/Mg_ja_depressioon...
 
nõus 23. september 2011, kl 23.03
...Mg-puudusega, väga huvitav lugemine ja avas silmad, aga soovitan lisaks sellele ka talvel paljajalu lume peal kõndida, et see haigus - haimoriit kunagi enam ei korduks.
 
ja 23. september 2011, kl 23.14
kui oled lumel kõndimisel algaja, siis on sul hea võimalus asendada põskkoopapõletik põiepõletikuga :))

Küll on tore - kõiki maailma haigusi on nüüdsest võimalik ravida Mg-ga. Jälle uus imeravim avastatud.
Ja otse loomulikult tulevad need põletikku tekitavad bakterid põskkoopasse soolestikust. Seetõttu on hästi oluline oma seedimist korrastada. Alustada tasuks purgeenikuuriga.
 
äda 23. september 2011, kl 23.19
heal lapsel mitu nime:) haimoriiti pold kuulnudki. Igal juhul - see on ju teada, et magneesium närvidele hästi mõjub. kaks kuud tagasi alustasin ühe kuulist magneesiumikuuri sportima hakkamise pärast. kuu jagu pole nüüd tarbinud. võin vist selle seose elimineerida mõneks ajaks.

mu küsimus on siiski see, et varem pole sellist tuikamist ja vesist eritist olnud peale sellest koledast tatist lahtisaamist.. olen veidi mures. see on nii tavaline haigus. ehk mõnel on lohutamist.. haiguse kulgemise kohta pole kuskilt lugeda:(
 
äda 23. september 2011, kl 23.21
tohopele! millised soovitused:)) te ei mõtle ometi tõsiselt?
isemaag 23. september 2011, kl 23.22
Oia oma aigust nagu essut pilpa pääl, küll ta kosub.
 
mina 23. september 2011, kl 23.52
Tead, äda, sa oledki üks äda tõesti. Sul on põskkoopa põletik e. ninakõrvalurgete põletik e. haimoriit ja sa ei tea selle haiguse ladinakeelset nimetust?
Ma olin väga hädas selle haigusega ja igal talvel see kordus, aga siis sattusid ühe sensitiivi ja nõelravi spetsi käte alla, seda ta mulle ütles, et mine hakka lume peal kõndima ja saad lahti igaveseks, ja ma hakkasin, mingit põiepõletikku ei tule, algul 1 min, siis 2 jne., kuni muutub harjumuseks. Ma ei tahtnud enam haige olla ja punkt! Nüüd kallan ennast aasta läbi õues külmavee ämbriga üle ja ei mäleta enam, millal ma viimati mingit külmetust või põletikku põdesin. Ja link MG-st on tõeliselt huvitav, loe läbi ja järgi seda, kerge on süüa poesolki, aga kui terve tahad olla, siis seda solki ei söö loomadki!
Mis sa tahad teada, miks voolab ollust, seda või? Vastan - sa oled haige ja vist pead laskma teha selle mäda väljapuurimise protseduuri, ega siin muud ei aita, edu!
 
äda 24. september 2011, kl 00.36
nonii naljamehed:) ei julge ma midagi öelda selle peale:)) äkki panete needuse peale või muud säänset:)

mina teadsin, et põskkoopapõletik on sinuiit:)) aga võibolla su selgeltnägijal on infot kõrgemalt selle kohta

enese karastamisel ei ole häda midagi. olen kuulnud lumel seismisest, et kaotada talvel seda nina tilkumist mis on külmast tuppa astudes. kaotab ära. mg kohta arvan ma, et ei tasu teda üksi ka üle tähtsustada.

mu küsimus on endine - kas ma peaksin oma vesise nohuga mures olema või on see normaalne? põskkoopapõletikku põen kolmandat korda sest perearst ei saatnud erialaarstile mind. ma ei osand nõuda ka. uuest pak-st saan suunamise peale järgmist läbivaatust.

küll teie olete siin sapised:))
 
Pille 24. september 2011, kl 09.35
mul krooniline, madanen elusast peast. Hais on võigas
 
heal lapsel 24. september 2011, kl 13.24
on mitu nime:

Krooniline ülalõuaurkepõletik e maksillaarsinu[s]iit e haimoriit (J32.0)

Inglise keeles: (4) Chronic maxillary sinusitis (J32.0)
 
liisu 26. september 2011, kl 09.12
ka mul oli krooniline põskkoopapõletik ja lisaks veel bronhiit
aga lahti sain nii et hingasin iga päev kuu aja vältel ginko biloba tee auru
lehepuruna on müügil taimeravi lettides jaama turul ja keskturul
tee ise parandab peaaju verevarustust, mälu
paranemisele aitavad kaasa mukaltiini tabletid, looduslik altee ja välispidine määrimine babuška Agafja sarjast antiseptilise jalasalviga, sisaldab seedriõli ja teelehte
eetrit pole proovinud aga arvan et tasuks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!