Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
elu hooldekodus või sots majas
 
naine38 26. oktoober 2013, kl 23.39
olen sellise haigusega et tahan vaikust ja privaatsust. mis moodi minusugune saab elatud sellises asutuses kus on nagu läbikäiguhoov. kus päev otsa käib mingi akshon. asi on nii kaugel et olude sunnil peab vist vägisi sinna minema. no mis moodi saab seal elatud. kas peab ennast täis sööma kangeid rahusteid et seda taluda. jube.. ja lisaks on seal rongid. mis moodi saab elatud magatud rongidega. õudne kuhu haigus mind viinud on. tore arst on mul. tuhat kiidusõnu talle. olen õnnelik
 
njahh 27. oktoober 2013, kl 00.03
kas kõigis hooldekodudes ja sots majades on rongid???

Ole hea inimene, mine palun psühhiaatri vastuvõtule. Saad abi ja sul endal hakkab ka kergem.
 
d 27. oktoober 2013, kl 00.06
elu antud asutustega on miinus 0 aga muudkui kaeban ja halan???
 
naine123 27. oktoober 2013, kl 00.34
Ega psyhhiaater ei anna mulle tervet selga ja jalgu ja ei paku mylle elamist. sellega tegeleb keegi muu. ega tabletid ei anna elamist.need ainult niidavad voodi siis oled ykskõikne tykk. elykohalahendust on vaja
 
nonoh 27. oktoober 2013, kl 07.30
vaat oma sela ja jalad oled sa ise ära rikkunud või onneed sulle looja poolt antud, niiet ega sa uusi kusagilt ei saa - pead õppima olemasolevatega elama ja hakkama saama, heal juhul ehk arstid aitavad ja leevendavad vaegusi
 
Sigrid 27. oktoober 2013, kl 07.37
Naine 38, lase vabaks vastumeelsus enda seest. Iseendaga on vaja tegeleda, mitte vaadata , mis ümberringi kõik häirib. Need häirivad tegurid tulid sind õpetama, lase nad vabaks - siis ei häiri nad sind enam.
 
johanna 27. oktoober 2013, kl 08.23
sotsiaalmajas on ikka sul ju omaette korter, hooldekodu on hullem, seal on mitu inimest toas, sotsmajja saamiseks, peab linnaosa sotsosakonnas panema ennast järjekorda...
 
annamaal 27. oktoober 2013, kl 09.04
Kahjuks ei selgu, millist sotsiaalmaja mõtled.
Tallinnas on minu teada ainus, kust rongid mööda sõidavad, Kristiine sotsiaalmaja Energia tänaval. Kuna olen selle maja eluga kursis, siis võin öelda, et raudtee ei ole siiski akna all, vaid 100 meetrit eemal ja ei sega elamist. Uusi ronge ei kuulegi. Kaubaveoseid ikka märkab, kuid neid pole ka palju.
 
kui palju võib! 27. oktoober 2013, kl 13.05
Kui mitmes teema see juba on, kus oma eluruumiprobleemide üle halad? Küll ei jaksa korteri eest maksta,küll ei taha välja kolida, küll ei meeldi pakutav sotsiaalkorter...Kõll on häda, et rongid sõidavad - no inimesedju ometi elavad raudtee ääres, olen ka isesellises kohas üles kasvanud ja täitsa elus. Nüüd on sul arst kah juba halb, sest otsib sulle jõukohast elamispinda.
Kui nõuad "elukohalahendust", siis pead selle ise leidma. Praegu pakutakse sulle üht ja teist, aga sina ainult vingud. Otsi siis ise see õige ja sobiv!
 
naine 27. oktoober 2013, kl 13.52
delfis oleme kõik targad aga tule minu naha sisse eks näis mida valid.
 
hahahaa 27. oktoober 2013, kl 18.58
naeran lausa suure häälega viimase postituse peale
sel inimesel on siin valikud ja ta ei tea mida valida

vaat mis siis kui valikuid polekski ja vaata, katsu ise hakkama saada, ei ole raha et aravimeid osta, ei ole võimalik tööl käia ka kui tööd oleks

ära vingu ega visrise nii palju ja hakka eal aoma elu, ära topi seda teistele elamiseks
PUNKT.
 
ölwsg 27. oktoober 2013, kl 19.12
Kuule, sinu puhul ikkagi probleemiks siin see, et sa justkui ei tee ise midagi, et end aidata, ainult kurdad. Nõu on sulle siin ju palju antud, aga kõigile soovitustele on sul vastuseks mingi põhjus, miks sa seda teha ei saa.
 
teemaautor 27. oktoober 2013, kl 19.19
HOMME LÄHEN LINNAVALITSUSSE. EKS PEAB LEPPIMA RONGIDEGA SOTSIAALMAJAGA KUS ILMSELT MA SURENGI. PARMUDEGA KODUTUTEGA JA RONGIDEGA.
 
teemaautor 27. oktoober 2013, kl 19.21
SEALT MAJAST NII MÕNIGI LAHKYND ELYST
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!