Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kõht kinni ja veri välljaheides
 
.... 11. jaanuar 2014, kl 20.44
kas vähk...või
 
,,, 11. jaanuar 2014, kl 20.59
ei
see on lihtsalt anaalseksi puutumine
 
paks siga 11. jaanuar 2014, kl 21.01
sina oled süüdi minu haiguses sina hirmutad mind sinu pärast ma söön rahusteis mis panevad mu seedimise tuksi... wt sa situks samasugust verd ja veel hullemat
 
Ants 11. jaanuar 2014, kl 21.01
Kui veri punane, siis tõenäoliselt maohaavad. Kui veri must, siis tõenäoliselt kaksteistsõrmiksoolehaavand.
Vähk see küll ei ole.
Mine arsti juurde. Tänapäeval on mõlemad variandid kergesti ravitavad.
 
:)) 11. jaanuar 2014, kl 21.10
Ants Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui veri punane, siis tõenäoliselt maohaavad. Kui
> veri must, siis tõenäoliselt kaksteistsõrmiksooleh
> aavand.
> Vähk see küll ei ole.
> Mine arsti juu
> rde. Tänapäeval on mõlemad variandid kergesti ravi
> tavad.
-------------------
Ants ajab lihtsalt jama.
Kui veri punasena näha, siis tuleb see otseti pärasoolest või pärakust. Kõhukinnisuse puhul on üsna loomulik, et pärak saab vigastada.
Kui veri oleks pärit peensoole eesmistest osadest või lausa maost, siis seda sa ei näeks.

Kõhukinnisuse vastu uuri internetist, õige toitumine ja liikumine aitab.
 
tarkurs. gudbay paks siga 11. jaanuar 2014, kl 21.13
kõvast sitast mis lööb lõhki kõik
 
irw 11. jaanuar 2014, kl 21.20
tohter Ants on tõeline debiilik:D
 
..... 11. jaanuar 2014, kl 21.23
mis moodi liikuda kui on tasakaaluhäired iga minut on tunne et kukud
 
verivorst 11. jaanuar 2014, kl 21.29
Jõulud on läbi seks korraks
perze on mokas
hinges on okas
veri on kakas
 
Ei ole vähk ... veel 11. jaanuar 2014, kl 22.43
Ants Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui veri punane, siis tõenäoliselt maohaavad.

Ei ole!
Hemorroidid või lihtsalt pärasoole haavand.
"Kaugemalt", st. ülevalt poolt tulev veri pole kunagi punasena nähtav - selle diagnoosimiseks on vaja eha peitvere analüüs väljaheitest.
*

Küsijale - kasuta mõnda aega kergemaid lahtisteid ja asi läheb korda. Kõhukinnisuse teemal räägi arstiga.

.
 
vähi tunnus 11. jaanuar 2014, kl 22.59
mina kuulsin ühelt vanemalt inimeselt kunagi, et tema emal oli mingi vähk(täpselt ei mäleta milline), et tema ei saanud enam neid linu puhtaks pesta, ega ka keetes ei läinud puhtaks. järelikult tegi ta oma paksema häda linadele. teemaalgatajal vast sellist häda pole. mine arstile.
 
.....see 12. jaanuar 2014, kl 11.12
eelmise jutt ei kõlba sinnasamusessegi...ma olen ka kuulnud et rikutud linu leotatakse külmas vees,keeta absurdsus.
Teemaalgatajale: Ei maksa tonti näha,kus seda pole!
 
Kinnine kõht 12. jaanuar 2014, kl 11.40
tekib esmajärjekorras siis, kui tarbid liiga vähe vett. Inimorganismis, kui tekib veepuudus, siis hakatakse vett tagasi imema jämesooles, ning selle protsessi "huvides" hoitaksegi toidujäänuseid sooles kinni nii kaua, kuni nad muutuvad kuivadeks "kitsepabulateks".
Hakka rohkem VETT jooma, mitte kohvi, sest kohvi on üks veepuuduse tekitaja, samuti, nagu ka arbuus. Kohvi on selline imelik jook, et kohvi juues tuleb uriinina rohkem vett välja, kui kohvit joodud sai.
Aga parimaks kõhulahtistiks on Bisacodyl. See on suhteliselt odav, ning mis kõige tähtsam, ei tekita SÕLTUVUST!
Toidu osas hoolitse selle eest, et menüüs oleks pidevalt kiivisid, õunu ja kuivatatud ploome.
 
to kinnine kõht 12. jaanuar 2014, kl 17.14
KUST KURADI KARU TAGUMIKUST SA VÕTAD EF MA JOON KOHVI. MA EI OLE KOHVI JOONUD JUBA 3 AASTAT.krdi kõikseteadjad siin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!