Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
istmikunärvi põletik
 
Anneli 18. märts 2016, kl 09.56
Olen juba paar kuud vaevelnud istmikunärvi põletiku käes. Kas on võimalik saada vastuvõtule närviarsti juurde, kui perearst ei taha sinna kuidagi suunata, vaid püüab ravida ainult tablettide abil. Need aga on tekitanud vaid vaevusi maos. Ka röntgeniülesvõttel ei näe ta mõtet.
 
Salvid? 18. märts 2016, kl 10.19
Kas mingid salvid ei võiks aidata? Kui on õige salv, siis ei tohiks see vähemasti kahju teha. Oleneb, kus elate ja kas neid on kättesaadaval. On diclac, capsicam, radikuliidipalsam, viprosaal... Tallinnas (turgudel) on rohumüügipunkte, kus müüakse vene salve, olen näiteks märganud Spasatelnõi krugi, mingit dessantnikute salvi. Naisteajakirjas kirjutas üks siinne ravimtaimede kasvataja, et venelased otsivad väga soopihla (sabelnik), ka sellist salvi liigub.

Kui olen aru saanud, et ristluud hakkavad valusaks jääma, pean kohe salviga määrima,natuke ikka on abi. Kunagi aastakümneid tagasi kimbutas mind reienärv (see ta vist oli).

Tablettidesse sellisel juhul ma ei usu.
 
Vanatarkus 18. märts 2016, kl 11.01
Istmikunärvi põletiku vastu aitab heinapebre leotise vann ja portsjon punslieli.
 
Anneli 18. märts 2016, kl 11.02
Salve pole proovinud. Asi ei ole mitte ainult valu leevendamises, vaid et saaks teada istmikunärvi põletiku põhjuse ja see välja ravida. 45 aastaselt ennast tablettidega haigeks süüa pole ka nagu mõtet. Oleksin nõus eriala arsti juurde pääsemiseks ka rohkem maksma kui see viie eurone esialgne visiiditasu. Äkki tuleks perearsti vahetada?
 
Doc_who 18. märts 2016, kl 11.18
Ega's midagi voodirežiim põrandal, selg soojas, pikemalt. Vaja kuidagi jäike lihaseid lõdvemaks saada? Kuum vann, dušš, salvid, saun. Lihased soojad vaja ketas paika saada, kui ketas väljas. Kõhuli konna asend, kord vasak, parem jalg.
Ketta liiguvad ja vajutavad närvile peale ja ravimitest ei ole kasu. Istumine jääb ära.
MRI-L ka mõtet ei ole, et kindel olla, kas ikka lihastest?


paar kuud vaevelnud istmikunärvi põletiku käes?
ega's midagi, varsti opile.

Dr. Saharias
 
35 aastat tagasi 18. märts 2016, kl 12.15
vaevlesin selle käes pikka aega,röntgen näitas ka mingit ketta probleemi.Ostsin pikema jope,võimlesin jne ning see häda läks kuidagi äkki üle ning nüüdseks juba 34 aasta jooksul ei ole kordagi tunda andnud.Oppi ei soovitaks,sest elu jooksul kuulnud nii mõnestki halvasti lõppenud seljaopist.
 
kogemus 18. märts 2016, kl 12.47
See põletik saab alguse seljast. Mul tuttav vaevles selle käes. Arst kirjutas võimlemisharjutused. Tuttav aga vana laiskvorst ja ei viitsinud võimelda. Siis aga keegi soovitas rippuda jalad konksus. Keha raskus venitas seljalülid paika. Muidugi ta rippus iga päev paari kuu jooksul. Sai valust lahti.
 
Anu Rõõmus 18. märts 2016, kl 20.00
Minul olid samuti probleemiks sagedased istmikunärvipõletikud, ühtlasi andsid tunda ka ebamugavustunded jala kogu ulatuses. Ehk andis tunda jalanärv. Röngtenipilt näitas, et mul on selgrookõverus. Arst soovitas ujuda ja suunas füsioteraapiasse. Tegingi harjutusi, kuid mulle tundus, et alakeha pinge läks veelgi suuremaks.
Huvitaval kombel viis aga elu mind kokku ühe Leedu arstiga, kes valdab väga põnevat ravimeetodi. Ta tegi minuga ühe seansi ning pärast seda algas paranemisprotsess. Tänaseks olen terve, käin uuesti trennis ja harrastan aktiivset eluviisi.

Kui soovid selle arsti kontakti, siis jäta mulle oma e-maili aadress.
 
mari 16. jaanuar 2017, kl 09.36
Anule ..Kas oleks võimalik Leedu arsti kontakte.
Mari
 
naine71 16. jaanuar 2017, kl 11.10
No kui ütled, et oleksid nõus maksma enam, kui tavaline visiiditasu, siis pole sul tarvis ei perearsti ega saatekirja. Siis sa lihtsalt valid omale sobiva neuroloogi ja lähed tasulisele vastuvõtule.
 
n66 16. jaanuar 2017, kl 13.46
Kas see Leedu arst võtab vastu ka siis meil või peab Leetu sõitma? Oleks ka huvitatud, kaelaga probleemid. Minu meili leiad kui klõpsad nimel
 
kk 04. märts 2017, kl 13.17
Palun mulle ka selle leeduka kontakte. Väga oleks vaja. Mul ka kuid juba kestab. Diskid paigas, aga üle ei taha ikka minna. Võimlen ikka, aga stressist lihased liiga pinges ja muudkui nõiaring
 
VK 08. mai 2022, kl 02.40
Oleks ka huvitatud Leedu arstist, kes aitaks sellest sündroomist lahti saada!
 
Kuulge nüüd! 08. mai 2022, kl 04.22
Meil ka küllalt selliseid kondiväänajaid ehk manuaalterspeute, kes murravad liigestes ladestunud soolad lahti. Paraku on need arstid samuti tasulised.
Anna 15. veebruar 2023, kl 20.19
sooviksin saada selle Leedu arsti kontaktandmeid

e-mail: detman110@gmail.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!