Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
botoks süstid
 
õnnetu inimene ja järjekorrad ajavad hulluks 22. juuni 2014, kl 19.18
kas keegi teab mustamäe närviarste, kes teevad ka raha eest neid süste.tegu ei ole mingi iluvigade ja kortsude eemaldamisega või korrigeerimisega, aga tõsise haigusega, tõmlustega-järjekorrad on kahjuks aga kuni oktoobrini, ma ei saa oodata nii kaua ja neid süste ilukirurgid teha kuskil ei tohigi,riski pärast.neid teevad vaid profid, et asi untsu ei läheks.kes teab, aidake.
 
küsiks 22. juuni 2014, kl 19.37
Mis haigus piinab, et pead ise oma raha eest neid mürgisüste tegema.
 
K 22. juuni 2014, kl 19.43
Botoks on üks maailma ohtlikumaid mürke, see tapab su näolihased, seejärel lähevad need nagu paiste vmdea midagi sellist oli. Seega tasuks järele mõelda, kas on ikka botokssüst õige asi ning äkki tuleks kannatada oktoobrini...?
 
prillid 22. juuni 2014, kl 20.07
Spasmide vastu aitavad hästi ja neuroloogias kasutatakse väga palju.
Ise soovitata kohta ei oska, aga tasub uurida neurokirurge: Tartu Ülikooli Kliinikum? Fertilitas?
Tasulised vastuvõtud PERHis ja ITKs?
tegu on raskema variandiga ja nii edasi elada on võimatu, rohkem ei tahaks täpsustada oma haiguslugu.pakun heast tahtest vahetuse korral 100 euri inimesele, kes oleks nõus vahetama oma aja juulis, minu omaga,mis on alles 9.10.14 dr.Heinsoo Marisega kel13.40.Vahetuse all mõtlen dr Rand Viiu-Marika või Retter Tiiu või ka Anu Saart siis juulis. Mäletan, et oli ka aeg mõlemil juuni 25.06.--ka se sobiks ikka.tänud ,kes mõistavad mind, ei tee mingit trikke,et kiiresti saada.häid inimesi ehk ikka leidub.
 
nurr 22. juuni 2014, kl 21.18
seda on soovitatud migreenidele raviks ..tehakse kaelalihasesse..ehk saavadki abi kes vaevas on..ükski õilis kasutus siis..
 
no aga helista iga tunni järel registratuuri ja küsi, kas keegi on ära öelnud. 22. juuni 2014, kl 21.36
inimesed ütlevad tihti ära, nii võidki saada aja. mina olen saanud nii. botoxit aga ei laseks endale eladeski süstida, mitte ealeski, nii hulle tõmblusi pole olemas, enne ma tõmbleks uhkelt, kui botoxit paneks.
 
õnnetu inimene ja järjekorrad ajavad hulluks 23. juuni 2014, kl 01.47
ma istun kogu aeg arvutis,aega leida,aga leida ju,keegi ei ütle ära-
 
... 23. juuni 2014, kl 02.51
Kirjuta otse arstile meilile - saavad aru sinust ja leiavad lisaaja:
Viiu-Marika.Rand@regionaalhaigla.ee
Tiiu.Retter@regionaalhaigla.ee

.
 
saksamaalt 23. juuni 2014, kl 18.15
Ma olen kuulnud, et lõbunaised süstivad seda mürki sinna kohta, et lihased n.ö mängiksid.

Ja paljud mehed, kohe ka küsivad lihaste mängu - taks on suurem
 
naine 23. juuni 2014, kl 21.10
Kas neuroloogid teevad botox süste? Minu meelest ikka neurokirurgid...

Tehakse migreenide puhul, näo hemispasmidele ja mujale kehasse erinevatel meditsiinilistel põhjustel. Kindlasti on midagi veel.

To "no aga helista iga tunni järel registratuuri ja küsi, kas keegi on ära öelnud": Don't judge a person until you haven't walked a mile in their shoes. Kui endal vajadust pole (mis on väga hästi), siis ei tohiks teise muret ja vajadust seetõttu alavääristada või kritiseerida. Seda enam, et sa ei tea midagi tegelikest asjaoludest.
 
Jummel 23. juuni 2014, kl 22.36
saksamaalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen kuulnud, et lõbunaised süstivad seda mürki
> sinna kohta, et lihased n.ö mängiksid.
>
> Ja
> paljud mehed, kohe ka küsivad lihaste mängu - taks
> on suurem
*
Küll on siin igasuguseid lollakaid muidki, kes ei saa aru, et teemaalgatajal on tõsine harvaesinev probleem, aga sina oled lausa mölakas!
 
jummmel-ile 25. juuni 2014, kl 18.09
Iga üks tahab saada elult naudingut.Elu selline.
 
õnnetu inimene ja järjekorrad ajavad hulluks 25. juuni 2014, kl 19.26
need süstid on mulle haiguse tõttu tasuta, ma ei hakka selle riski nimel end kaunistama, mul on ikka ka diagnoos pandud.tartus pole midagi teistmoodi,küsisin juba, anna ainult raha välja. ei tea kas saatekirjale perearst paneks cito peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!