Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kõhu puhitis
 
em 04. jaanuar 2006, kl 14.42
Kõht on vastikult punnis ja valilik ja hästi ebamugav on olla.
Nimel tuleb see siis kui ma olen just söönud midagi või siis kui pole söönud midagi. Millest see on ja mida tegema peaksin ja kas arsti juurde oleks vaja minna.
 
h 04. jaanuar 2006, kl 14.45
Minul on selline asi sapikividest. Aga mis Sinul, seda ei näe
 
to:h 04. jaanuar 2006, kl 14.46
aga mis sümptomid on et, kui on sapikividest ?
 
saara 04. jaanuar 2006, kl 15.25
mul sam jama, aga sapikive mul pole ja magu on ka korras. olen mitmel uuringul käinud ja midagi ei avastata, piinlen ka siin ja mõistus ei võta,kõht surub vastu ribisid ja selg ka valutab. söönud eriti pole ja tühja kõhuga on ka tihti nii. soovitati teh ka koloskoopat aga seda nii kardn ja ei taha minna,no ja ega sooled pole ju ribide all mao kohal. äkki keegi aitab nõuga meid õnnetuid?
 
kollo 04. jaanuar 2006, kl 17.07
selline asi endal ka. kas mõni arst ei juhtu seda lugema ja räägiks kas hetkel on mõni viirus liikvel mis sellise reaktsooniga oleks nagu ülal kirjeldatud?
 
janku 04. jaanuar 2006, kl 17.13
magu kipub just tühja kõhuga trikke tegema ja valutama. peaks just tihemini aga vähe korraga sööma, et maol koguaeg tegevust oleks, samas vältida happelist, süüa rohkem bio tooteid, biojogurtid, biokeefir, kaerahelbepuder nt, banaani. söetablettidega võiks ka proovida, et lihtsalt teed mitmepäevase kuuri, et võtad tund enne söömist või millal just ette tuleb :P lihtsalt prooviks, et kas nii on parem.
 
h 04. jaanuar 2006, kl 17.25
Sapikividega lööbki pärast sööki kõhu täis ja gaasid, sest sappi vähe ja osa toitu rikneb siis. Võtan enne sööki käokullakapsleid, need soodustavad sapi eritumist ja ka maksale head. Siis on mulle hea ka selline vürtsitee - ingver, kaneelikoort, vahest panen ka köömneid. Eriti ingveripulbriga sai kõht paremaks. Banaan ajab punni ja ka kuivatatud virsikud. Varem oli kõht ka kinnisem, kuid nüüd olen korda saanud. Võtan talvel kaks purki ternespiimakapsleid, sellega seediminekorras. Eks igaüks peab katsetama, mis hea.
 
minake 04. jaanuar 2006, kl 18.28
Mul teist päeva selline jama, eile ajas kõik nii punni ja gaasid sees.
Kas kellelgi on olnud sellist asja gaasidega, mul all paremal pool kohe nagu tuksuks süda. Mitte kogu aeg aga hooti. Olin pabinas kohe vahepeal aga need ikka gaasid vist.
 
gim 06. jaanuar 2006, kl 11.24
kas keegi on samal teemal arstil käinud nagu ülal kirjeldatud ?
 
konsultant 15. jaanuar 2006, kl 22.13
Väga tuttav tunne.Kannatasin 6 aastat.Tühja kõhuga oli näriv valu rindade all kolmnurgas.Kui sõin,ajas iiveldama ja 10min.
pärast tekkis puhitis ja kohutavad gaasivalud.Mõtlesin,et lähen lõhki.Peale selle oli mul kõhukinnisus.Vahel käisin ainult paar
korda nädalas tualetis.Midagi ei avastatud.Ravisin ei tea mida ja siis kui hambad juba maomahla joomisest lagunema hakkasid ja
üle 5min.ühes asendis olla ei saanud,sest selg hakkas valutama ja pidin kuskile vastu toetama,läksin ühe noore äsja ülikooli
lõpetanud arsti juurde.Käisin stetoskoobi all ja neelasin mõõga
alla,rohkem polnud vajagi.Avastati maovähk.Haiguslugu lihtne -
krooniline kõhukinnisus,soolte põletik,siis gastriit,lõpuks tek-
kisid maohaavandid ja seejärel istus haavandile vähk.Opiti1/3
magu.Olin IIgr.invaliid.Nüüd 12 aastat hiljem,täiesti terve ja
võin oma kogemuste najal anda soovitusi teistele.Arsti juures lase kindlasti magu kontrollida.See mõõga neelamine polegi nii
hull.Kõik võib olla aga lihtsalt kõhukinnisusest,ka seljavalu.
Kui mitu päeva pole kõht läbi käinud,siis jämesooles toimub kää-
rimine,roiskumine,ainevahetuse mürgid lähevad koos verega orga-
nismi ja seedimata toit vajutab soolte seintele.tekitades valu,
gaase.Mida teha? Kui soovid teada täpsemalt,võta ühendust
 
konsultant 15. jaanuar 2006, kl 22.29
Ma juba ühele vastasin aga kui sul tekivad ainult gaasid peale söömist,siis kuidas on lood kõhukinnisusega?Sellest tekib palju kroonilisi haigusi.Jämesool on risti rindade all,tema ümber asuvad teised organid.Kui on pikemat aega olnud kõhukinnisus,
siis tekivad jämesooles nn.roiskivikesed,need vajutavad jämesoo-
le seinale ja milline organ selle taga on,see hakkab tunda andma
ja nagu valutaks näiteks maks.Kui organism puhastada jääkaine-
test,kaovad ka vaegused.
Jogurti jt.piimatoodetega peaks ettevaatlik olema ja kindlaks
tegema,kas organism kannatab üldse piima.Väga paljudel polegi neid baktereid organismis,mis piima lagundaksid.Neile on piim
lausa mürgiks,tekivad tursed jm.
Kui oled huvitatud rohkem oma probleemi lahendamisest,siis
teata.Küsi julgesti,mingit raha ma ei küsi nagu siin pidevalt
arvatakse.
 
kah hädas 19. juuni 2014, kl 17.30
Kust neid käokullakapsleid osta saab, ma ei ole ühestki apteegist leidnud? Väidavad, et ei ole kunagi müügil olnudki.
 
no 19. juuni 2014, kl 18.32
No ostke seda "Borjomi" (kirjaviis vale)vett jooge seda enne toitu veerand klaasi ja pärast toitu sama palju ja näete tervis paraneb.
 
to konsultant 19. juuni 2014, kl 19.37
äkki saaks nõu kuidas puhastada keha jääkainetest.Mul juba pikemat aega jamad seedimisega ja sinu jutu moodi sümptomid ka.arstid pole midagi leidnud peale gastriidi ja gaaside.eluaeg olnud kõhukinnisus.
 
ikka küsimus 20. juuni 2014, kl 15.06
kust saab osta käokullakapsleid?
Kirjutasin ravimiinfo andmetes näidatud nende maaletoojale, et kuhu tarnivad. Sain tagasi meili vaatamise teate ja ei sõnagi vastuseks. Ju oli loll küsimus. Aga minul on häda, suur häda((:-
 
8 a möödas 23. juuni 2014, kl 02.10
to konsultant Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> äkki saaks nõu kuidas puhastada keha jääkainetest.
> Mul juba pikemat aega jamad seedimisega ja sinu ju
> tu moodi sümptomid ka.arstid pole midagi leidnud p
> eale gastriidi ja gaaside.eluaeg olnud kõhukinnisu
> s.
*

... kui kommentaar kirjutati --- konsultant
15. jaanuar 2006, kl 22.29
 
ikka küsimus 24. juuni 2014, kl 00.37
jah, ma nägin, et see on vana teema.
 
ongi rumal küsimus 24. juuni 2014, kl 15.08
toksi sinna samasse raviminfo otsingusse ja näitab kõik apteegid, kus olemas!!!
 
ikka küsimus 24. juuni 2014, kl 15.14
kahjuks ei leia ühestki apteegist, seepärast siit küsingi. Ka nendes loodustoodete poodides ei ole olnud, nendes mida mina tean.
 
Loore 28. juuni 2014, kl 23.51
Apteegis on olemas sapitee - Kubja ürditalu - , see sisaldab ka käokullaõisi 5,0 g, tõsi teiste ürtide sisaldus pakikeses on suurem kui käokullaõite., nt kaselehte sisaldab 30g. Sapitee puhastab sapiteid ja soodustab sapi eritumist.
 
aga 29. juuni 2014, kl 00.31
miks just kapslid,osta teed https://apteek.apotheka.ee/product/5376/kaokullaois-helicrysi-flos-15g-karp
 
ja jah 29. juuni 2014, kl 01.04
Kuidas ma väljas süües enne sööki seda teed juua saan, hakkan pudeliga kaasas kandma või? Olen selle tee juba ära proovinud ja mõju on ainult selline, et gaase tekib ikka tohutult palju, ainult paremini tulevad välja kui ilma seda teed joomata.
 
oot nüüd 29. juuni 2014, kl 10.44
Kas sa piparmünti talud? teine küsimus:Miks justkäokulla kapslid mida pole saada..küll on aga saada käokulda sisaldavaid tablette?
 
ja jah 29. juuni 2014, kl 13.43
ei ole saada ka käokulda sisaldavaid tablette. Ega ma tea, kas need head oleksidki. Täna enne hommikusööki jõin siis käokullast ja apteegitillist(peaks gaase vähendama) tehtud teed ja pärast sööki (veega tehtud tatrapuder) lõi kõhust lahti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!