Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
"nurgatagused" ravijad, kel kogemusi?
 
raha vähe... 14. juuli 2014, kl 12.20
kui lähed peenesse firmasse, siis maksad kõik nende rendi ja reklaamikulud, aga kui miskit vussi läheb, saad kohtusse kaevata, kuigi - neil kindlasti head advokaadid, kas sealt mingit valuraha saab... mulle soovitati ühe ravijat kes töötab korteris, no vene inimene ja tihti häda selles et Venemaal välja antud tunnistused meil ei maksa ja neil pole ka algkapitali et firmat rajada ja ruume üürida. 2 inimest väidavad et on abi saanud, kas keegi veel kiidab või on jamasid kah olnud? ega ma siin aadressi taha levitada, aga üldse...?
 
to raha vähe... 14. juuli 2014, kl 12.54
Neid tunnistusi saab nii venemaalt, indiast, ameerikast kui ka euroopast nii palju nagu ise tahad, igasuguseid "gurusid" leidub ju igal pool. Võid ka nädalalõpu kursustel käia või ühepäevase kursusega "sensitiiviks" hakata ja asudki teisi "õpetama".
Olen ise huvi pärast ühelt "tühjuse saavutanud õpetaja" käest küsinud, kaua ta on seda temapoolset pakutavat õpetust oma õpetaja käest õppinud ja seda enda peal harjutanud. Vastust ei tulnudki.
See et mõni on neid paraasju ja vaimuteadust "uurinud" 10-20 aastat, ei anna veel alust selleks, et ta oleks valmis teisi "õpetama". Me kõik oleme elu jooksul midagi "uurinud" ja tähelepanekuid teinud, kuid ei kipu ei õpetama, ravima ega ka kursuseid andma.
 
Vana Tõde 14. juuli 2014, kl 13.15
Telfimutte, kes on spermapuutest segaseks läinud ei suuda ka nurgatagused enam aidata.
 
raha vähe 14. juuli 2014, kl 14.08
mul oli kunagi üks sõbranna, kes käinud mingis "nõidade koolis" ja massaažikursustel ja kuna mina huvitusin tol ajal homöopaatiast, pakkus et teeme koos firma. mina ütlesin, et tean vaid murdosa sellest laiast alast ega võtaks iial sellist vastutust teiste tervise eest. tema on aga nüüdseks väga kiidetud massöör - meeldiv käitumine ja sisendusoskus on sealjuures pool võitu...
 
nõus 12:54 14. juuli 2014, kl 14.35
Unustage ära igasugused kahtlased isehakanud "ravitsejad", kui te ei taha oma tervist päris tuksi keerata!
 
inga 14. juuli 2014, kl 14.58
No igasugust "vabastavat hingamist" ja "tšakrate avamist/sulgemist" võib ju rahakas inimene nende isehakanud kõiketeadjate juures tegemas käia. Kui rahaga pole muud peale hakata - see ilmselt kahju ei tee. Aga haiguste ravi ma küll sellistele ei usaldaks, kes oma sõnade kohaselt õppisid Ameerikas seda mingilt tundmatult asjatundjalt (kas kursus kestis 2 päeva või 2 nädalat - mis vahet). Ja tunnistusi läbitud koolituste kohta kujundada ning trükkida ja seinale riputada pole kah mingi kunst.
 
teatemis 14. juuli 2014, kl 18.04
Mina käin nurgataguste juures ja OLEN VÄGA RAHUL,kusagilt tuli abi saada kui arstid ei suutnud aastaga ühtegi asjalikku ravi määrata ...ja rahakott õhuke siis tuli minna ja kahetseda polnud mul vaja.Iga päevaga läheb paremaks ja tegelikult sõltub meie tervenemine meist endist!
 
tegelikult 14. juuli 2014, kl 18.19
Tegelikult loeb usk ravi effektiivusesse.Kui ikka hoolega usud, aitab ka puhas vesi, kätega katsumine ja sõnade pealelugemine.Kui ei usu, e aita ka kõige parem arsti kirjutatud ravi või ravim.
 
nojah 14. juuli 2014, kl 19.05
Kui nurgataguste ravitsejate juures käimisest tervenetakse, siis tegelikult ei olnudki haigust. See haigus lihtsalt mõeldi endale välja. Arusaadavalt siis ka arstid olematut haigust ei leidnud. Aga see ravitseja leiab kõike, mida aga soovitakse ja ravib ka. Tal ju vastutust ei ole. Vastutus on pöördujal. Kui asi veel hullemaks läheb, siis ei saa nurgatagust süüdistada - ise läksid tema juurde teades, et ta ei ole arst ja ravida ei oska.
 
nonohh 14. juuli 2014, kl 20.09
Võin julgelt üelda tuhat häda mis mind aasta saatsid,haavandiline koliit,atroofiline gastriit ,sapi refluks makku ja liigeste valud,artroos jne. Nüüd nurgataguse juures raviteesid ja reiki massaaži saades on kahe kuuga tohutu muutus toimunud.
Muidugi võib ju sattuda mingi posija juurde aga mul vedas tänu tuttava tuttavale,kelle see ravitseja päästis seljaopertasioonist.
Loomulikult tuleb uskuda ja seda lihtsam on seda teha kui näed ,tunned paranemisemärke.
 
viimasele 15. juuli 2014, kl 13.42
Kas oled nõus andma kontaktid, kus käid? Oleks ka abi vaja.
 
kirjuta 15. juuli 2014, kl 18.14
Ei hakka siia kirjutama kontakte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!