Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
no mis asi on südamega lahti jälle
 
kris 22. august 2014, kl 10.09
mind kimbutasid kevadel imelikud vahelöögid, mis tekkisid kohe hommikul voodist tõusmise peale.
viimati olid 21. aprillil.
peale seda ei ole tundnud mitte ainukestki vahelööki.
täna hommikul hakkas sama jama jälle pihta.
niikui voodist välja sain, hakkas jamama.
no mis asi see küll on, mis niiviisi on , rikub ära terve päeva, vahel on mitu kuud jutti ja siis kaob. ilmudes ei tea kust mitme kuu pärast lausa?
pulssi katsudes tundsin selgelt, et löögid olid korrapärased, kuid üks löök väga selge ja tuntav, järgmine hästi nõrk, siis jälle väga selge ja tuntav, järgmine hästi nõrk.
oskab keegi kommenteerida?
 
oskan 22. august 2014, kl 11.30
 
kris 22. august 2014, kl 13.37
aga viimasest korrast järgmise korrani on elu kulgenud väga rütmiliselt, teatud kindla päevakava järgi, ei ole muutuseid menüüs, ega mitte mingeid üleelamisi.
kõrvalt vaadates lausa kohutavalt üksluine ja igav elu...
vot see on mulle suurim mõistatus
 
mhhh 22. august 2014, kl 15.44
Aga tavaliselt löövadki kõik närvidega seotud hädad välja siis kui on pingevaba periood.Mul ka nii hakka või sihilikult probleeme otsima, kui närv on sees on kõik ok ja niikui tuleb täiesti pingevaba periood, siis on hädad kuhjas kallal.
 
oskan 22. august 2014, kl 17.46
vaata, ekstrasüstoleid tunnedki rahulolekus, kui pingutusest puhkad ja lamama või istuma jääd.igaks juhuks käi ikka arsti juures kah ära.
 
kris 22. august 2014, kl 19.09
no ma olen enamus aega aasta algusest saadik olnud täiesti rahulikus olekus.
pole neid ainsatki olnud.
ja nüüd järsku kohe hommikust saati terve päeva jukerdab.
arstid laiutavad ainult käsi, sest niikui nende juurde jõuan, siis pole jälle ainsatki.
olen ka kiirabi kutsunud, sama lugu, kui kohale jõuavad pole ainsatki.
paar nädalat tagasi oli peal ööpäevane aparaat, mis näitab ära neid, no polnud mitte ÜHTEGI. arst vaatas mind kui hullu kui üritasin selgeks teha, et mul on sellised hood tihti...
no sellel aparaadiga päeval polnud.
millest küll selline asi, täitsa eluisu otsas. kogu aeg istu nagu pommi otsas. just hakkasin maha rahunema, et näe pole ammu ainsatki olnud....
ja käes nad ongi. kusjuures kui on ekstrasüstolite vaba aeg, mis vahel võib olla isegi pool aastat, siis ma nende peale ei mõtle absoluutselt, isegi ei meenuta.
tekivad väga ootamatult ja täiesti ilma põhjuseta. jama missugune
 
hull 22. august 2014, kl 21.56
sama siin,,olen proovinud seost leida ei mitte ühtki.Enne päevi läheb segaseks,aga jälle mitte alati
 
Matt 24. august 2014, kl 11.46
Aga kui mul hakkab neid vahelööke lahmima siis kipub süda täielikult rütmist välja minema st.tekib absoluutne arütmia.Ja vot siis on vastik olla.Õnneks on mul vahelööke harva ja sellist rütmikaost tuleb ka aastas paar korda ette-viimasel ajal küll rohkem...eks peab jälle arstile minema aga ega seal eriti targemaks pole seni saanud...
 
küsimus viimaslele 24. august 2014, kl 12.37
kuidas sa seda absoluutset arütmiat talud?Mis erinevus sellel arütmial ja tahhükardial on? Kaua see kestab? Kas igapäevaselt retsptirohi ?
 
kah vahelöökidega 24. august 2014, kl 19.00
ega need vahelöögid ei kaogi ära, kellele korra tulnud need ei vabane neist täielikult kunagi. võib tulla perioode kui neid ei ole aga nad tulevd millalgi tagasi ja igakord võivad olla erinevat moodi. olen nedega elanud juba 10 aastat kyll, jooksin ka alguses kõik arstid läbi, uuringud siin ja seal mingit abi pole. kõik on seotud närvidega ja mis siis ikka.mina enam ei põe ja närvi ka neist ei lähe, ei kavatsegi oma elu jätta nende pärast elamata. mida vähem neid tähele panen ja neid ei tunneta seda vähem neid tuleb kah olen vaadanud.
 
eelviimsele 24. august 2014, kl 19.29
Absoluutse arütmia ehk virvendusarütmia puhul lööb süda nii,et iga südametukse vahe on erineva pikkusega näit.tukk-tukk----tukk--tukk----tukk,tahhükardia puhul lööb süda lihtsalt väga kiiresti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!