Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kellel on olnud südamega probleeme(valud)
 
Nibrits 25. mai 2015, kl 22.17
Mul on viimasel ajal imelikud valud vasakul rindkeres,valud on üleval, rinna peal rinnaku taga, samal kõrgusel seljas, siis veel vasakus küljes ja ka päris rinna all, tänasest ka veel kaelas ja vasakus käes. Valu ei ole tugev, pigem selline tuim, aga üsna häiriv. Mul aasta alguses tehtud EKG, siis oli korras. Arstile on aeg pandud, aga selleni veel paar nädalat aega.
 
on olnud 25. mai 2015, kl 22.31
Jah, on olnud, u pool aastat mõtlesin, et tühiasi, küll möödub ise, aga siis läksin arstile ja selgus, et südamelihase põletik. Sellest on nüüd paar aastat , aga süda jäigi nagu nõrgemaks kohaks ja annab ikka aeg-ajalt tunda. Sügisel lähen jälle kardioloogi juurde kontrolli. Tubli, et arsti juurde lähed.
 
See pole nali!!!!! 25. mai 2015, kl 22.35
Sellise asjaga minnakse EMO-sse või kutsutakse kiirabi. Mina lubasin oma mehel polikliinikusse minna oodates ära visiidiaja. Ja paari tunni pärast sain teate, et sinna ta suri.Tal kästi alt registratuurist ise kaart tuua ja tema läks ja üles tagasi läks trepist, mitte liftiga, kahjuks! :(
Süda lõhkes, pärgarterid olid puha trombe täis, aga 3 päeva enne seda olid tal samad sümptomid nagu sul ja valu lõi lõualuusse ka - infarkt oli.Arsti koju ei lubanud kutsuda... :(
Aga EKG pole mingi näitaja.Paar tundi peale EKG-d viidi mind ennast haiglasse vereülekannetele.
 
njahh 25. mai 2015, kl 23.06
ärge te jumala pärast lisage oma vanust ega ka sugu...

Ehk prooviks aru saada, et sarnased sümptomid noorel ja vanal, mehel/naisel võivad tähendada täiesti eri asju.
 
nibrits 26. mai 2015, kl 06.32
Olen 40a naine. Ja valud ei ole pidevad, tulevad ja lähevad, kestnud paar nädalat, alguses ei pööranud eriti tähelepanu(vahel ikka siit sealt valutab), aga ei meeldi mulle see, et paremaks ei lähe vaid lisandub.
 
Mis sa tühja arste tüütad? 26. mai 2015, kl 07.24
Jah,kui sa nii noor naine oled,siis ära virise, sa jah jumala terve! :(
 
on olnud 26. mai 2015, kl 07.52
Naine 30ndates olin siis.

to 22:35 - Kurb lugu, tunnen kaasa.
to 07:24 - Nii ära küll ütle, sest paraku võib 20-30ndates naisel ka infarkt olla.(Mitte et teemaalgatajal kohe see peaks olema, ptüi-ptüi-ptüi.)
 
m50+ 26. mai 2015, kl 09.47
Olid samad sümptomid, arstile ei läinud ja siis sain infarkti, hiljem insuldi ja olen invaliid.
 
Nibrits 26. mai 2015, kl 11.37
Infarkt ... mul ei ole vererõhk kõrge, pigem madal ja kolesterool oli ka aasta alguses normi piires.
 
teadja 26. mai 2015, kl 15.13
infarkt kimbutab ka madala vererõhuga inimesi, aga sul ei ole kohe kindlasti midagi muud kui närvivalud või kas oled kindel et sapiga on kõik korras. lugesin sinu postitust ja nagu minu lugu oleksid kirjeldanud. nüüdseks muidugi mul sapp välja opitud ja sellised tuimad vastikud valud vasakult rinnust ja seljast ka kadunud
 
on olnud 26. mai 2015, kl 16.07
Teemaalgatajale:
Minul on ka vererõhk, kolesterool jmt tervisenäitajad normis, sapipõis samuti.
 
Nibrits 26. mai 2015, kl 17.07
Sapiga peaks nagu korras olema, ei ole mul mingeid kõhuvalusid. Tean et sapikividega on ikka päris tugevad kõhu ja seljavalud.
Ja nende ebamääraste valude peale pani mind mõtlema sõbranna, kellel oli 7a tagasi infarkt, ei kuulund ta ka kuidagi riskigruppi, 35a-ei suitsetanud-alkot minimaalselt,tervis korras, arsti juurde polnud asja ja siis ... papahhh. Paar nädalat enne lõi vererõhu kõrgeks, pea ja kaelavalu, halb enesetunne. Tal küll olid need valud ikka valud, mitte nagu minul, tuimad ja lihtsalt häirivad, tulevad ja siis lähevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!