Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Raseerimine
 
Noor 23. oktoober 2001, kl 22.03
Kas pygamata bikiinipiirkond on tõesti vastuvõetamatu?
 
kiku 24. oktoober 2001, kl 08.19
Oleneb kui tihe su karvakasv on ja kui kaugele nad ulatuvad.
Kui nad trussikute äärest välja ei paista pole ju hullu aga muidu on küll.
 
kaiu 24. oktoober 2001, kl 11.29
Mida vähemaks võtan, seda rohkem endale meeldin. Aga päris kiilaks küll mitte, sest kasvades torgib. Ega nende meeste pärast ebamugavusi küll taluma ei peaks.
 
Noor 24. oktoober 2001, kl 12.52
Raseerides on juba järgmisel päeval oras tagasi, kreemid ei aita, vaha on valus... Mida teie teete, et karvadest vabaneda?
 
Lo 24. oktoober 2001, kl 15.52
Eemaldan karvakesed pintsettidega välja kitkudes. Esialgu oli päris harjumatu, kuid nüüd juba nagu kulmude kitkumine. Olen teinud nii ca pool aastat ja karvad on muutunud peenemaks ja neid on ka vähemaks jäänud.
Tuttavad on lasknud teha ka kuumvaha depilatsiooni. Ei olevat üldse nii valus kui arvata võiks ja hoiab naha päris kaua puhtana.
 
Noor 25. oktoober 2001, kl 13.32
aiaiai, olen pintsettidega proovinud, aga karvu niipalju, et kitkuksin end mitut tundi ja nahk muutub hästi hellaks.
 
.... 26. oktoober 2001, kl 15.13
pinsetidega on lugu ikkagi selline et... üle aasta nii teinud aga... aru küll ei saaks et neid vähemaks jääks
 
kaiu 26. oktoober 2001, kl 15.13
Kasutan juukselõikusmasinat. Kõigepealt ajame mehel juuksed maha, seejärel pügab tema mu tuti ära. Lõbus perekondlik ettevõtmine ja nalja kui palju.
 
Tree 27. oktoober 2001, kl 12.31
Mida teha, kui nahk bikiinipiirkonnas hästi tundlik on ja pärast raseerimist punnikesed tekivad? See näeb lihtsalt kole välja!
 
cici 28. oktoober 2001, kl 14.27
Aga mida head või halba oskate epileerimise ja epilaatorite kohta öelda...? Olen pea igapäevasest raseerimisest juba ära tüdinenud. Kas kasutajad on ise rahul?
 
vilukilu 29. oktoober 2001, kl 10.39
kui bikiinipiirkonda raseerid, siis kasuta kindlalt raseerimisvahtu. Kas ostad spets naiste oma või vinnad mehelt, vahet pole. Kui protsetuur läbi ja sa ilus sile oled, määri raseeritud piirkonnale veidi deoranti. Seda pulga oma. Kõlab veidralt aga tõesti aitab. Ise järgi proovitud! Ning see aitab kah kui raseerida õhtal ja pärast seda kohe tuttu minna nii et püksikesi pole jalga vaja panna. Siis kah jõuab nahk toibuda.
 
Lotta 29. oktoober 2001, kl 11.49
Sa mõtled geel-pulka või seda puuder-pulka?
 
vilukilu 29. oktoober 2001, kl 12.01
Puuder pulka. Dove`i oma oli eriti hää. Kuid olen kasutanud ka Lady Speed`i gel pulka. Sama toime, kuid geel kleepub ja see pole just eriti mõnus tunne.
 
leine 29. oktoober 2001, kl 14.40
Kui te kosmeetiku kuumvahaga ligi lasete, siis kas sätite püksikud nii koomale, kuivõrd tahate pügada või võtate päris jalast ära? Kuna ma ei tea, kuidas seda tavaliselt tehakse, siis pole nagu julgenud bikiinipiirkonnale veel kuumvaha teha. Kardan, et võib ebamugav tunne olla, kui võõra inimese oma tutti pügama lased.
 
Katriina 30. oktoober 2001, kl 12.58
Eks ta alguses ole ebamugav igal juhul, aga päris jalast ei ole vaja puksid võtta. Minu kosmeetik andis mulle isegi sellised spets-aluspüksid mis ma seal vahetult enne protseduuri jalga panen. Sest muidu koik need kreemid ja vaha määrivad ja kleepuvad ja rikuvad ju pitselised stringid.
 
sipsik 26. november 2001, kl 17.09
mina kasutan depilaatorit ja kitkun karvad lihtsalt vúlja. hea pehme tunne on pärast ja kui mingit alkoholi sisaldava asja peale panna siis ei tule punnikesi ka. et valus vôi? kui karvu enne lühemaks lôigata, siis eriti ei ole. need, kes jalgu suudavad teha, peaks ka selle ära kannatama. peale raseerimist kasvavad teravad karvad on 10 x hullemad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!