Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
käitumine tualetis
 
murelik 20. november 2001, kl 15.21
Mul on väga imelik probleem - mul nimelt on kolleeg, kellel on veider harrastus. Kui ta läheb tualetti, ei pissi ta mitte potti, vaid kohvikruusi ja kallab siis pissi kraanikaussi. Ja ma ei tea mida teha, kuna kruusid on ju üldkasutatavad ja mina küll ei taha teise pissipotist juua. Aga miks ta nii teeb, ei saa aru ja mida ette võtta, ka ei tea...
 
lily 20. november 2001, kl 15.36
Tõesti imelik probleem. Muud midagi küll soovitada ei oska, kui et viisakalt tema poole pöörduda, uurida milles asi ja soovitada ära märgistada üks kruus, mida ainult tema kasutab.
Huvitav, kas ta ise joob ka pärast sellest, kindlasti lihtsalt üle loputatud kruusist? (Fui)
 
murelik 20. november 2001, kl 15.39
No meil on tööl hulk ühesuguseid kruuse ja ta võib riiulist suvalise võtta. Pigem peaks endale oma kruusi võtma ja seda sahtlis pidama. AGa kuidas sellest üldse rääkima hakata? Tõesti fuih ja ma ei lei mingit mõistlikku seletust. Muidu on noor naisterahvas, abielus ja laste ema.
 
AGA 20. november 2001, kl 15.41
kus sa tead mis ta seal tualetis teeb???
ja kui juhtud nägema, siis teata talle otse ilma keerutamat, mida asjast arvad, et ta on äärmiselt ebaviisakas ja mõtlematu oma teguviisiga jne
 
Bella 20. november 2001, kl 15.51
Miks ülepea peab kruusi pissima? Pole elus kuulnud... kas teie tualett on ehk kasimata ja ta kardab miskit haigust?
 
kerli 20. november 2001, kl 16.21
Dziisus kraist! Kust Sina tead, mida tema seal WC-s teeb??? Kas ta ise on seda öelnud?!
 
murelik 20. november 2001, kl 16.25
ega ma täpselt teagi, aga ta läheb alati tualetti kruusiga ja pärast läksin mina ja nägin et kraanikauss oli pissine. Edasi tegin juba loogilise järelduse.
 
kerli 20. november 2001, kl 16.32
No siis Sa küsi ta käest otse, et miks ta alati WC-sse kruusi kaasa võtab. Kui tõesti ühel inimesel SELLINE harjumus on, siis ta kindlasti ei ole huvitatud, et kõik kolleegid sellest teada saavad.
 
ksjdbn 20. november 2001, kl 16.41
Mina arvan, et siin on teiste inimeste tervis ohus ja pole peenutseda midagi. Tuleb otse paika panna, kui selline kahtlus on.
 
medical nurse 20. november 2001, kl 17.00
Aga võibolla on tegemist uriini joomisega tervendamise eesmärgil !
Ikkagi võta omale personaalne tass. Või veel parem katsu kolleegile vihjata, et sellise harrastuse puhuks võiks tal ikka oma nõud kaasas olla.
 
Hilje 20. november 2001, kl 17.16
Küsi kruusi kohta.
 
e 20. november 2001, kl 17.24
Õudne, küsi kindlasti, mis ta teeb tassiga WC-s, lausa huvitav oleks teada. Ei usu, et piisib tassi, seal on mingi muu kala sees
 
crissu 20. november 2001, kl 17.29
medical nurse'l võib muide õigus olla
olen minagi kuskilt lugenud sellisest teraapiast - aga aru ma ei saa, miks seda siis ei või kodus oma tassiga toimetada!!!

uuri järgi ja anna siis teda ka
 
malena 20. november 2001, kl 17.32
nõus eelkõnelejaga..seal peab olema mingi muu kala sees.sest no kamoon milline eesmärk või kasu saab olla tassi pissimisest?
 
aLLa 20. november 2001, kl 19.19
Äkki tegi rasedustesti?
 
tera 20. november 2001, kl 19.33
Kust sa tead, et see @!#$ oli? Võib-olla oli tee. Teed ennatlikke järeldusi.
 
aga 20. november 2001, kl 21.20
aga järsku armastab kohvi juua wc ,potil istudes..
või järsku tal neerudega probleem või muu tervise häda ja kontrollib oma uriini ,kas seal nt verd ei ole või pole hägune..
või järku....TEAD KÜSI TALT OTSE, MIS SA OMA PEAD VAEVAD!
 
rasedustesti 21. november 2001, kl 09.15
Ma arvan küll et tegi rasedustesti, imelik aint et joogikruusi selleks siis võttis. Isegi plastmasstopsikuid vetsu kaasa tassind. Ja kui ikke põnev värk on, siis ei kannata ju oodata kojuminekuni. Kas ta võtab siis igakord tassi kaasa või oli see ainult see üks kord?
 
. 21. november 2001, kl 13.10
Kui ta sulle seletab, siis anna meile ka teada miks ta nii tegi, äkki on midagi toredat <irw> prooviks ise ka ;)
 
sekretär 21. november 2001, kl 13.31
armas taevas - küll issanda loomaaed ikka on kirju!!! aga võib-olla on inimesel TÕESTI mingi erakordselt asjalik ja mõjuv põhendus - küsija suu pihta ei lööda, nii et uuri ikka jägi!
 
juhu-uss 22. november 2001, kl 16.41
aga sa muretse endale üks täiesti oma kruus (üldkasutatavatest silmnähtavalt erinev) ja hoia teda oma range kontrolli all. Vaevalt et su kolleeg, misiganes põhjus tal (oletatavaks) kruusipissimiseks ka poleks, läheb selleks sinu laua pealt või kapist sinu “märgistatud” kruusi pätsama.
Või kui tahad sadisti mängida (ei soovita), otsi kuskilt pilapoest pissipoti-kujuline kruus ja sokuta salaja kolleegi laua peale...
 
Maikelluke 24. november 2001, kl 20.35
Täiesti naljakas teema,ei tea kas sellisel moel pissijal on ka reaalne võimalus neid ridasid lugeda.Aga ehk kirjutab keegi veel,kes niimoodi pissil käib ja selgitab,miks.Ja kas ta siis kogu aeg niimoodi suvalise tassiga VC-s käib,ning alati tassiga.Jube põnev ikkagi,äkki ta tahabki mingit nalja teha.Kui tal oleks mingi probleem,siis ta varjaks seda.No on ikka põnevaid lugusid küll!
 
murelik 26. november 2001, kl 11.29
Ei tee ta nalja midagi, jälgine teda juba pool aastat ja iga päev läheb, suurem kruus peos, tualetti. Ja kui pärast teda lähen, on mõnikord kraanikauss pissine (kehvalt loputatud). Ei usu, et inimene iga päev rasedustesti teeks. Ja mis nali see oleks - ei saa aru. Küsisin, miks ta kruusiga WC-s käib - vastas, et kuristab kurku. Aga miks siis kraanikauss pissine on-?
 
Bella 26. november 2001, kl 11.34
Kuule, aga vöib-olla ta tõepoolest kuristab kurku? Furatseliin näiteks, on täpselt pissi värvi...
 
helen 26. november 2001, kl 15.28
mina igatahes ostaks endale personaalse kruusi ja
oleks probleem lahendatud!
ei saa ju kindlaks teha, kas ta ikka pissib sinna tassi vms.
igatahes naljakas oleks sellise inimesega iga päev suhelda teades, et too
urineerib tassikestesse!
 
malle 26. november 2001, kl 15.48
Kui sa kuskilt lakmuspaberit saaksid, siis võiksid ju testi teha - uriiniga reageerides läheb paber mustaks. Pead lihtsalt peale passima ning "plekiliselt kraanikausilt" proovi võtma.
 
Marii 27. november 2001, kl 23.32
veidrikke on alati olnud ja issanda loomaaeg on kirju. siuke kriminaalromaani tunne tuleb peale, et no mis siis ikka inimene seal vetsus teeb selle kruusiga. icc, uudishimu on tegelt nii suur, et tahax kah teada:)
 
rete 28. november 2001, kl 08.47
Ma arvan, et seekord on Bellal õigus. Lahja furatsilliin on just kollane. Ja kuna kolleeg oma kruusiga kõndimist kuidagi ei varja, siis arvatavasti ongi süütu tegu. Anna talle seda rida siin lugeda, saate koos naerda! (võid saada ka eluaegse vaenlase, kui kolleeg nalja ei mõista)
 
Inks 28. november 2001, kl 09.07
Kas inimesel on siis vajadus pool aastat järjest igal hommikul furatsiliiniga kurku kuristada?
 
Bella 28. november 2001, kl 10.03
No kui krooniline angiin ntks on, siis võib isegi aasta aega minna, enne kui lõpuks pisikutest kurgus lahti saab. Tüütu, aga mõni inimene ei taha noa alla minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!