Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kapsasupi dieet
 
>< 26. november 2001, kl 12.14
Yks oli crissu,teine Crissu.Nagu Alli v6i hoopis Ally v6i Mann v6i mannu jne.AAdlipreilide kokkutulek!Bella nime on ka korduvalt kurjasti kasutatud...
 
supisööja 26. november 2001, kl 13.22
tere

möödus see minu supinädal siis. enesetunne on väga ok...asutsin täna hommikul kaalule ka...4 kilo kadus nädalaga ja tunnen, et mul on rohkem energiat. minu jaoks on kõige positiivsem see, et nädala ajaga on minu kohvitarbimine suuresti vähenenud.. 2 tassi päevas... enne oli see number 5-6...alguses see küll tekitas uimase oleku veidi kuid see kadus täielikult reedeks. kui enne oli kaotada 9 kilo siis on nüüd sellest järel vaid 5 ja see tundub väga lihtne olevat :) kavatsen suppi edasi ka süüa kuid nüüd asendan sellega 1 toidukorra päevas (kas lõuna- või õhtusöögi) ja hommikuti söön puuvilju ning teine toidukord saab ka olema lahjemat ja tervislikumat sorti.

blaah: jah loomulikult on huvi... edu sulle ka :)
 
helen 26. november 2001, kl 13.52
kui 4 kilo nädalaga, siis ma hakkan ka homsest seda suppi sööma!
annan ka tulemustest teada!
 
marie 26. november 2001, kl 14.07
Kui palju sa neid puuvilju umbes päevas sõid? Umbes kas 1 kilo või siis mitu grammi.
 
supisööja 26. november 2001, kl 14.27
esimesel päeval sõin vist ära ühe väikese meloni ja mõned õunad ning vist apelsini ka...kogused piiratud ei ju... sama juurviljaga
 
helen 26. november 2001, kl 15.07
ma lugesin selle dieedi nüüd korralikult läbi.
päris palju võib ju süüa. kõht küll
tyhi ei tohihks olla.

to supisööja:
kui palju sa enne kaalusid, et alla 4 kilo võtsid.
kas 64 kg. - sain ma õigesti aru?
ja nyyd 60?
 
supisööja 26. november 2001, kl 15.15
jah enne olin 64...nüüd siis 60
 
helen 26. november 2001, kl 15.18
see on tõsiselt motiveeriv.
ma olen 163 ja kaalun 63 kg - kui saaks 4 kg alla
oleksin väga rahul.
igatahes homsest alsuta.
ega see vist raske olegi sellest menüüst kinni pidada- süüa võib
ju koguseliselt päris palju.
kas ümbermõõdud ka kuskilt vähenesid?
millal esimesed tulemused oli näha?
 
supisööja 26. november 2001, kl 15.34
mina kaalusin ennst 2 korda ainult... kolmapäeval...siis olin kaotanud 2 kilo ja siis täna hommikul...kokku olin kaotanud tegelikult 4,5 aga see selleks...süüa võib tõesti aga eks sellest supist väsib ka ära.. aga kindlasti tuleb süüa.
ümbermõõdud vähenesid kohe kindlalt...ma täpselt cm'd ei oska üldiselt öelda aga noh püksid mis enne tundusid liiga ümber olevat on nüüd ilusti parajad. minu jaoks oligi tähtis, et ma saaks alustatud selle kaalust alla võtmisega ja tulemused on minu jaoks positviised just sellepärast, et 5 kilo tundub mulle väga lihtne...kui 9 kilo nädala eest tundus mitme kuu jagu kaalu jälgimist... minu olekut ja suhtumist suutis see nädal küll palju muuta..
 
helen 26. november 2001, kl 15.36
motiveeriv.
alustan homme.
aitähh
 
supisööja 26. november 2001, kl 15.46
helen..edu sulle ja anna ikka teada kuidas sul läheb ja kui supi maitse ära tüütab siis mõtle kui hästi su riided seljas istuvad peale seda nädalat....mulle mõjus ;)
 
helen 26. november 2001, kl 15.49
annan tulemustest teada küll.
äkki motiveerib veel kedagi!
aitähh
 
helen 27. november 2001, kl 09.35
a, nii huvi pärast-
kui palju sa umbes seda suppi sõid iga päev?
 
marie 27. november 2001, kl 09.50
Jah mindki huvitaks, et u. mitu kausi-taldrikutäit?
 
supisööja 27. november 2001, kl 10.44
nu umbes 2-3 kausitäit...
 
Karia 27. november 2001, kl 10.50
Mul on täna viies päev :)) Pole raske, kuna mulle selline supp hirmsasti maitseb ja ma seda nagunii tihti söön. Ainult nojah, siis ikka mingi lihalisandiga :))

Minu jaoks on kõige raskem see, et tööle ma seda suppi kaasa ei tassi ja nii möödub pikk päev porgandite ja õunte seltsis. Siis on küll väike õõv sees enne koju jõudmist. See-eest tunne on ikka hea küll, püksid keerlevad juba suisa vabalt jalas ringi :)

Ahjaa, kui porgand ära tüütab, siis väga hea on närida kuivatatud õunu. Mul kipuvad ikka õhtul teleka ees või raamatu taga hambad sügelema (piiran ka kodus suitsetamist) ja kuivatatud õunad on ideaalsed sel juhul.

Igatahes aitäh supisööjale, kes selle menüü siia üles riputas :))
 
supisööja 28. november 2001, kl 11.06
to karia:
sa oled küll väga väga tubli siis....ja minul on ainult hea meel kui kellegil hästi läheb ja samas see motiveerib mind ka kaotama oma 5 kilo mis liiast veel...
lisaks veel...et tööl olles jõin ma oma tavalise kohvi asemel hoopis 2 tassi puljongit...see oli toitev ja ei kaldunud eriti dieedist kõrvale kuna ka supis on ju puljongikuubikud sees... kuid ega see porgandi närimine eriti meeldiv pole ;)
ja mina sõin porgandi asemel kurki..panin väikesesse kaussi lusikatäie maitsestamata jogurtit...natuke dip-mixi ja lõikasin kurgist umbes 6-7cm piklikud tükid ja sõin kurke selle kastmega siis kui teleka ees rahulikult ilma söömata olla ei saanud.
kas pole ju mõnus tunne kui riided on parajad ja veidike suured isegi??? :))
igal juhul loodan, et sa pead ka viimased päevad vastu ja saavutad oma loodetud tulemused... anna teada kuidas sul nädal siis lõppeb ka :)
 
ka huviline 28. november 2001, kl 12.18
supisööja kuidas sul edasi on läinud? ma mõtlen et nüüd nädal möödas varsti kui supidieedi lõpetasid, et kas oled midagi juurde võtnud tagasi või pead edasi ka mingit dieeti?
 
helen 28. november 2001, kl 12.18
kuni ma pidin eilsest võtma antibioot. kurgu raviks, siis
ma sõin ka viilu leiba- et oleks midagi toekamat kõhus.
huvitav, kes see rikub kogu dieedi nüüd ära.
või sõi keegi veel leiba natuke ??
 
marie 28. november 2001, kl 12.25
leiba ei söönd, aga kui mehele süüa tegin, siis maitsesin korra makarone küll. Mul juhtus aga selline lugu, et sõin ka paar puuvilja ära, kuigi polnud ette nähtud. Ei usu, et miskit hullu sellest nüüd on. Võibolla vast puhastab organismi seetõttu vähem.
to Helen: kas sa mingit trenni ka teed? Et paremini mõikaks.
 
Karia 28. november 2001, kl 12.31
Marie ja Helen,

ei ma usu, et paar puuvilja või leivaviil midagi ära rikkus :) Minuarust on mõte selles, et väga madala kalorsusega asju süüa, nagu see supp on. Vaevalt, et mingit vahet on, kas sööd kolmandal päeval puuvilja või juurvilja :)
 
helen 28. november 2001, kl 12.33
muidu olen ikka üritanud 2 korda nädalas aeroobikas käia aga kuna viimasel ajal olen olnud tõbine , siis pole käinud.
eile oleks muidu läinud aga siis hakkas kurk jälle nii valutama, et kohe antib.
igatahes homme ma plaanin küll trenni minna, siis on kasu ka ilmselt rohkem ja saun ka sinna otsa muidugi- peaks kurgule ka hea olema.
kas sa teed ka seda dieeti- mitmes päev sul on?
või kuidas läinud on ja millega veel dieedi kõrvalt "patustanud" oled?
 
supisööja 28. november 2001, kl 13.02
väike patustamine ei tee kunagi palju halba... vahel isegi aitab ju isegi jätkata dieeti...ennast tuleb ju ka väikselt premeerida kui on tubli oldud...enda piinamine ei ole kunagi kasuks tulnud.
ja huvilisele, et minul läheb nüüd ilusti...ei ole kilod tagasi tulnud, hoopis läinud on jälle 1.. muidugi olen tublilt ka trenni teinud ja eile oli mul 3(!!!!) tunnine jalutamine :)) ja muidugi jälgin edasi oma toiduvalikut...
helen: loodan, et saad varsti ilusti jälle terveks ja kui võtad antib. siis soovitan süüa ära topsi dieetjogurtit...mis ei sisalda palju kaloreid ja on kasulik ka siis kui kangeid rohtusid võetakse...
 
marie 28. november 2001, kl 13.08
Teen ka seda dieeti jah. Kolmas päev läheb. Kaalu peale pole astunud, aga tunne hakkab nagu paremaks minema küll. Vahel on küll selline tunne, et sisikond jookseb kõik tühjaks. Niivõrd palju tuleb seda nn ruumi külastada. Muidu ma lisasin oma supi sisse veel natuke zuccinit-suvekõrvitsat, tegi sellise mõnusama maitse. Patustasin ehk niipalju, et ühe tillukese ampsu küpsist võtsin, kui mees mul seda maitsta palus (kiitis, et on imehea). Ah jaa 1 teelusikatäie mett panin ka tee sisse. Trenni mul ei ole õnnestunud veel minna... Ei tea, mis ma veel ootan. PS. Muide olen ka 170 pikk ja nii umbes 63 kg nagu Supisööjagi. Kuid samad plaanid 54-55 kg. Kunagi sai oldudki kui trennis agaralt käisin, küll siis oli hea enesetunne. mmmmm. Muide soovin edu!
 
helen 28. november 2001, kl 13.18
aitähh supisööja!
ma juba mõtlesin,et nüüd dieet nässus ja puha.
jätkan samas vaimus ja annan tulemustest teada!
 
supisööja 28. november 2001, kl 13.35
marie: mine ikka trenni ka....tulemused on kiiremad ja enesetunne ka kindlasti palju parem... mul oli ka nii, et alguses kohe mitte kuidagi ei viitsinud jne...aga nüüd kui algus on tehtud leian ma küll, et jube mõnus on ikka õhtul koju tulla ja siis mõnusalt pikali visata ning nautida mõtet, et ma olen tubli täna olnud. see tunne on alustamise pingutamist väärt..ja kui sa ise oled trennis kunagi korralikult käinud siis sa kindlasti tead seda tunnet millest ma räägin...
muide tuletan meelde... vitaminiinid ja muud toidulisandid!!! ma eespool rääkisin mida ma võtan... ja see on väga väga tähtis!

muide tahan tänada neid inimesi kellega siin jutustan...te motiveerite ikka mind nüüd tublisti... just oli nii et laua peale pandi see väike arahiisi kommikarp..need autokommid vms.. ja ma suutsin nendest ilusti loobuda, sest leidsin, et enne trükiks siia midagi kui sööks kommi :)
 
ka huviline 28. november 2001, kl 14.42
ma hakkan esmaspäevast tegelema asjaga. andke teada kellel läbi saab või kes peavad seda dieeti et kuidas mõjub ja tulemustest. see inspireerib ja motiveerib teisi (eesotsas mind ennast) meeletult. ja aegajalt võiks ka need, kellel dieet läbi on ja möödas nädal-paar-või kuu isegi, teada anda et kuidas edasi on läinud.
 
helen 28. november 2001, kl 14.54
teine päev alles aga jube magusa isu.
roni või lakke!!!
 
Karia 28. november 2001, kl 15.10
Helen,

minuarust teine päev oligi kõige hullem... selline tunne, et näriks aga midagi kogu aeg :)) Aga kolmas päev läheb juba paremaks, selline tunne, et keha harjub ära ja palju lihtsam on :)) Niiet don`t give up :)
 
helen 28. november 2001, kl 15.12
üritan mitte.
lähen koju ja söön hoopis mandariine!
thanks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!