Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kiiresti kõhnaks
 
Inna 28. november 2001, kl 14.45
Kas keegi teab mõnd head eksressdieeti? Vaja nii 5-7 kg ruttu-ruttu maha saada, sest jõulukleiti vaja mahtuda...
 
helen 28. november 2001, kl 14.52
allpool on kapsasupi dieet.
päris hea ja kiire.
 
Inna 28. november 2001, kl 15.18
Kapsasuppi nägin isegi. Mõtlen, et ehk on veel midagi... suppi ei viitsi keeta.
 
yx_crissu 28. november 2001, kl 15.19
Vaevalt küll, et ükski dieet kuu ajaga 7 kilo alla ajab. Tervise võib aga hoopiski ära rikkuda.

ehk tasub kaalujälgijatega liituda?
 
helen 28. november 2001, kl 15.24
supikeetmine on isegi kerge võrreldes kaalujälgijate prorgammi jälgimisega (mis muideks on ka üsna lahe) aga nii rutuut sellega küll 7 kg alla ei võta kui sa just 150kg ei kaalu!
 
Tova 28. november 2001, kl 15.40
Oleneb, kui palju sul ülekaalu on. Kui väga palju, siis 7 kg läheb kiiresti. Kui aga praktiliselt vähe, siis ÄRA tee seda. Rikud oma tervise, kui 7 kg püüad kolme nädalaga maha võtta. Või vähemalt võtad sa selle 7 ja paar lisaks kohe tagasi.
 
kati 28. november 2001, kl 16.14
oled sa kuulnud proteiinidieedist? mingi jaanuri või veebruari stiilis oli ka... isegi siin, delfi naistelehes vist. otsi arhiivist. :)
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 16.51
krt kesse mu nime koguaeg varastab - ole nii kena ja jäta järele!
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.13
Kulla inime (vabanda eelmise krt pärast!), kes sa täna siiagi yx_crissu nimel kirjutsid ( ja varemgi seda crisuu nime pruukinud oled) mina ju lisasin vabatahtlikult oma nimele eesliit, et sina saaksid rahumeeli crisuuna edasi kribida - milles probleem - miks sa järjekordselt kellegi teise nimel kommid???

kas sa palun seletaksid, mispärast sa nii käitud - lõpeta ometi ära!

lisasin siia oma aadressi - ole lahke ja pane kirja, mis sind segab?
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.29
crissu nime napsamise jutu juurde tuli väheke näpukaid - vabandust

lisan siia aadressi uuesti Sulle kes sa mitmendat korda minu nime üritad üle võtta - kirjuta siis, milles asi - olen sind väga isiklikult solvanud?

varasem crissu
yxnaine@hot.ee
 
Mann 28. november 2001, kl 18.07
8.00 pudruhelbed veega keedetult;
12.00 toorsalat (ilma kastema) + puljong (lahja) + 1 viil täisteraleiba + väike dieetjogurt;
17.00 õun või pirn või kurk või tomat vms.

Nädalaga kadus 8 kilo, 2-nädalaga 12 ja põsed vajusid lohku. Olin superõnnelik - kõik riided mahtusid selga ja olemine oli õhkkerge!

Ha-haa. Ja siis tuli kõik tagasi. Ja topelt. Ja ilma magusat või friikartuleid söömata. Nüüd olen kaalujälgija ja see on oluliselt tervislikum meetod kaalust mahavõtmiseks.
 
karina 28. november 2001, kl 21.26
Tahaks teada Mannilt,palju sa dieeti alustades kaalusid?
 
neiu-x 28. november 2001, kl 22.49
Võtsin ka kõvasti kaalust alla seoses igapäevase spordi tegemisega ja sõin lahjemaid (st mitte magusat ja rasvast)toite.
Aga jah polnud aega enam iga päev trennis käia ja toidud on ikka lahjad aga võtsin ka ikka paar kilo uuesti juurde. Vat see on see et peagi mingi magusat sööma vaid ka tavatoidust võtab juurde(teatud tagasilöök) kui ikka füüsiliselt ei liiguta iga päev.
 
emily 29. november 2001, kl 09.21
A sa osta uus kleit parem.
 
n25 29. november 2001, kl 09.24
Vot see mahavõtmine on huvitav asi: võtsin aastaga juurde ca 10 kg. Ümbermõõtu tuli juurde nii kehale kui jalgadele. Nüüd võtsin maha ca 7 kg ja ega need täpselt samadelt kohtadelt läinud: jalad on samasugused ning kehalt ei läinud ka kõikjalt (noh see 3 kg on muidugi veel saavutamata ka?).

Niiet soov võtta nii palju maha kleidi sisse pugemiseks?!? No ei tea........... võid küll 5 kg kergem olla, aga see ei tähenda mitte, et sa kleiti mahud. Veidi keerulisem on see asi siiski.
 
marie 29. november 2001, kl 09.26
Soovitan soojalt kaalujälgimist, ei ole ohtu, et tervise ära rikud. Mul langes ka kaal 68-lt 61-le. Seda küll 1,5 kuuga, aga kindlasti saab ka rutem, kui trenn korralikult ette võtta. Muide haruldaselt hästi mõjub ka kõndimine. Tund aega päevas.
 
Mann 29. november 2001, kl 11.15
Karinale,
algul 76, siis 64, siis ...87. Nüüd tänu kaalujälgimisele hakkab jälle 75-ligi minema ning kavatsen jätkata seda programmi. Ja pikkust on mul 175 cm. Ja juhtus see minuga u. aasta tagasi.
 
kiisu 29. november 2001, kl 11.31
7 kilo ühe kuuga tähendab, et rindade asemle ripuvad hiljem nahad..nahk lihtsalt ei tõmba tagasi! seda tasub kaaluda eks!
 
n25 29. november 2001, kl 11.36
Kiisu - ega ikka ei ole ka nii. Kui vähekesegi trenni teha. Mina tegin (ja tõesti veidi) ning ............ no on rinnad ja mitte rippuv nahk.
 
kiisu 29. november 2001, kl 11.42
sport muidugi aitab, pidasin silmas pigem seda kuuajast kiirkuuri...kui võtta seda ainukese kaalust allavõtmise vahendina.
 
Hannah 29. november 2001, kl 13.03
Mina tegi pool aastat tagasi läbi paastu kuuri, st. 7 päeva ei söönud midagi, jõin päevas 3l vett- ja mõjus 7 päevaga kadus 8,5kg Esimesed neli päeva suutsin ka ternni teha, aga edasi muutuse suhteliselt raskeks. Kaalusin siis 57kg, olen 170cm pikk, peale paastu 48,5kg ja tunne oli suurepärane. Ei mingeid peapööritusi, ega minestamishoogusid. Kasutasin sellel ajal ka Cuinot Absolut Minceure kreemi, mis väga hästi nahka trimmis, seega ei mingit rippuvat nahka. Paastu tegin läbi omal käel mitte paastulaagris. Paljud väidavad, et sellisel juhul pidi suur hulk kilosid kaduma lihasest, mitte rasvast, mina lasin oma rasvaprotsenti mõõta nii enne kui pärast paastu ja kadunud oli rasv, mitte lihas. Nüüd on sellest möödas pool aastat, olen toitunud kogu aeg normaalselt ja kaal kõigub 48-49kg vahel.
Ei tea, kas seda just sulle soovitada, aga ise olen küll väga rahul, et selle kunagi ette võtsin!
 
naine 29. november 2001, kl 15.03
hannah mis anoreksiat sa siin propageerid?? sa tead ka et oled haiglaselt alakaaluline või? su kaaluindeks on vaid 16,6, alla 18,5 loetakse tervisele ohtlikult alakaaluliseks!
 
chameleon 29. november 2001, kl 15.29
Mõtlesin just sedasama mis nainegi, et 170cm juures 48kg on karjuvalt vähe. Mul on onutütar sama pikk ja kaalub kah umbes 57-58. No nii sale, kui veel olla saab. Kannatab silmaga veel vaadata, vastik ei hakka. Aga kui ta peaks veel 10 kilo alla võtma...! Brrr. :(
 
Pipa 29. november 2001, kl 16.09
Olin ise ka samas mõõdus paar aastat tagasi - riietega oli väga ilus aga riieteta kippus asexuaalsex kätte... nagu mingi androgüün.
 
...lihtsalt 29. november 2001, kl 16.20
paastumine pole ju anoreksia....49 kg 170cm kohta on muidugi liiga vähe ja see ei tee loomulikult tervisele head..aga paasumist soovitavad ka ju paljud arstid...siis küll järelvalve all
 
Tova 29. november 2001, kl 17.03
49 kg võib 170 cm juures ilma tõsise tervisehirmuta kaaluda vast ainult 13-aastane.
Vanematel kaovad selle kaalu juures tihti päevad, eriti kui selline kehakaal pole puberteedist alates omane olnud, vaid on saavutatud kiire kaalulanguse/dieedi/nälgimise teel.
 
irene 01. detsember 2001, kl 16.16
Soovitan tervisele täiesti ohutut looduslikku kaalu alandamise programmi. See on väga lihtne tasakaalustatud ja õige toitumise programm, ei sisalda säilitusaineid ega keemiat. Kaks toidukorda päevas tuleb asendada maitsva kokteiliga ja üks kord süüa tavalist toitu. Ühe kuuga on võimalik maha võtta 5-15 kg. Kontrollitud ja järeleproovitud.
 
Vivian 03. detsember 2001, kl 09.06
Irene, palju see kuuajaline programm ka maksab?
 
irene 03. detsember 2001, kl 23.41
Kuna programmid koostatakse igale inimesele personaalselt, siis on hinda raske öelda. Keskmine baasprogramm maksab ca 50 krooni päev, aga saab ka odavamalt, sel juhul tuleb ainult tulemust kauem oodata. See teeb 25 krooni oma hommikuste ja 25 oma õhtuste vorstivõileibade ja saiakeste asemel, ainult toiteväärtus on kümneid kordi kõrgem. Asjast huvitatuid kutsun kliendipäevale Tallinnasse, kus räägitakse täpsemalt toodetest ja on võimalik neid ka proovida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!