Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
õunaäädika kapslid
 
helen 29. november 2001, kl 09.42
tervitus!
kas kellegil on Aurita õunaäädika kapslitega kogemusi, et kuidas
mõjusid?
 
n25 29. november 2001, kl 09.48
Tere ise kah!

Minu vastus pole ootuspärane, aga vastus ikkagi :)))
Kapslitest ei tea tuhkagi, aga õunaäädikat püüan iga hommik juua küll. Ja mõjuvad hästi - senine kehv seedimine on edusamme teinud ja (nagu ma iga teema juures pasundan) kaal kah. Kas nüüd ainult sellest, aga ikkagi.
 
Tree 29. november 2001, kl 10.07

N25, kuidas sa seda jood? Kas lihtsalt rüüpad pudelist või tuleb temaga midagi enne nö teha kah? Mis maitsega ta on?
 
chameleon 29. november 2001, kl 10.09
Tere helen, tere n25!
Mina olen neid Aurita kapsleid kunagi proovinud küll ja midagi halba nad igaljuhul ei teinud. Tundus küll, et seedimine läks paremaks ja kalorid põlesid vist kiiremini. Igatahes kui juhtusingi mõni aeg söögiga rohkem patustama või magusat ahmima, siis juurde ei tulnud midagi, ja kehakaal nagu vaikselt ja märkamatult alanes. Olen aastaga umbes 15 kilo kaotanud. Ei saa seda küll nende kapslite arvele ehk panna, kuna proovisin neid vaid ühe kuu ja siis kah vahel unustasin, aga endale tundus, et tollel ajal mõjusid nad hästi jah.

n25- kirjutasin sinu aadressi üles. :)
 
n25 29. november 2001, kl 10.19
Kuidas juua äädikat?

Minu lugu selline: ostsin pudeli (mis firma - ei mäleta. Mingi saksa oma oli) ja lugesin selle pealt instruktsiooni: 1 klaas vett + 2 tl äädikat + kui soovi on 1 tl mett. Segada ja juua hommikul enne sööki. Ja ongi kõik. Otse juua otseloomulikult ei tohi (lahjendamata) - ära tapad oma seesmised asjad ju.

Kuna mina joon ilma meeta, siis on maitse selline ....... äädikane, aga mitte paha.
 
yx_crissu:) 29. november 2001, kl 10.58
mugavam on siiski selle äädikajoogi joomise asemel kapsleid kasutada
toime tegelikult vist sama?

kere hakkas küll kiiremine läbi käima - kaalu muutusega otsest seost ei oska kommenteerida - jälgisin sel ajal hoolega mida söön ja liikumine jms sinna juurde - mis just täpselt mõjus on raske öelda

kasuks tuleb igatahes - pidavat organismi pühastama ja tsellule hästi mõjuma
 
cat 29. november 2001, kl 11.17
Minu arvates on aga äädika joomine meeldivam. Esiteks kõvasti odavam kui need kapslid. Firma muideks kes seda teeb on Schneekopfe (ei tea kas päris õieti kirjutasin) ja hind kuskil 45 krooni ja väga kauaks jätkub. Teiseks peab seda jooma hommikul tühja kõhu peale ja päris mõnus on - selline hapukas ja nagu natuke äratava ja ergutava mõjuga.
 
Marie 29. november 2001, kl 11.47
Kust seda osta saab, kas poest või apteegist?
 
helen 29. november 2001, kl 11.58
kapslid saab apteegist.
 
cat 29. november 2001, kl 12.01
äädikat peaaegu igast toidupoest. Vahel on äädikate riiulis (prismas) vahel aga tervisliku/diabeet toidu riiuli (selver).
 
Pipa 29. november 2001, kl 15.12
Ärge sellega üle pingutage, minul hakkas peale 2kuist manustamist magu päris korralikult valutama. Liighappesuse korral võivad koguni maohaavad tekkida...
 
katrin 30. november 2001, kl 14.59
Olen samuti proovinud neid kapsleid. Mõju eimingit.
Õunaäädika joomine oli minu jaoks piisavalt rõve (maitse poolest), et sellega alustada ja nädalaga jooksul loobuda.
 
KIKU 03. detsember 2001, kl 09.26
Minu arust oli see óunaäädikas lihtsalt jubeda maitsega,mina ostsin mingi eesti firma oma,aga neil ei tohiks ju erinevad maitsed olla,mis see loeb et teine firma.
 
marka 03. detsember 2001, kl 17.26
Kasulik on juua hommikuti ja ka enne löunasööki, 2 tl. klaasi vee kohta, kelle jaoks maitse vastuvöetamatu on, vöib proovida ka 1 tl. mett juurde panna (hea maitsega joogi saab kokku). Olen ise teinud, peab ainult kvalkiteetne äädikas olema, siis ei hakka vastu.
 
Leelo 04. detsember 2001, kl 11.02
Mina tegin ise õunaäädikat suure pudelitäie sügisel õunterohkel ajal. Odav ja hea . :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!