Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
pepu, vöökoht ja reied
 
pipi 04. detsember 2001, kl 14.08
kuidas nendest kohtadest kõige tõhusamini alla võtta, et voldike kõhult ja küljelt kaoks, ja reied peenemaks saaks, ja pepu väiksemaks..... milliseid harjutusi oskate soovitada, millist trenni, toitumist jne.
 
Pipa 04. detsember 2001, kl 14.23
Baleriinid kasutavad sellist radikaalset meetodit et teevad trenni õhukesed kilekotid ümber puusade ja reite (normaalsete inimestega koos trenni tehes mõjub see sahistamine muidugi võõristavalt) aga võib ka saunas seda sama nippi kasutada, siiski pikemas plaanis võib südamele halvasti mõjuma hakata, kuid tulemused on kiired.
 
Bella 04. detsember 2001, kl 14.29
oot-oot, mida need kilekotid head teevad? Ja kuidas neid siduda?
 
Bella 04. detsember 2001, kl 14.32
Minu teada on vist apteegis ka mingid sellised püksid müügil, sidumise vaeva vähem...
 
Kylle 04. detsember 2001, kl 14.32

Üks Läti balletiõpetaja soovitas kunagi käija pidevalt kõrgete kontsadega. Mõjus.

1h enne trenni ära söö. Peale trenni 1 Figura II tee ning ära enne hommikut söö.

Trenn vali selline, kus tehakse väga palju harjutusi just sellele piirkonnale ning pärast tuleb ka KORRALIKULT VENITADA. Ilma venitamata on pärast rasvade asemel punnis lihased ja ümbermõõt ikkagi sama.
 
helen 04. detsember 2001, kl 14.34
mul on ka need püksid olemas- paar aastat tagasi proovisin-
need kohad higistavad lihtsalt rohkem nendes.
ja näe just täna hommikul toppisin need jälle trenni kotti-
lähevad teisele ringile juba.
 
chameleon 04. detsember 2001, kl 14.39
Vöökohale ja "sangakestele" peaks päris hästi mõjuma rõnga keerutamine. Kuid kasutada mitte seda plastmassist tilu-lilu, vaid sihukest metallist rõngast, et lihastel ikka tööd oleks.
 
Pipa 04. detsember 2001, kl 15.02
Bellale:
Siduda pole vajagi kui liibukad peale tõmmata, aga sahiseb küll päris korralikult, kuid kui pool aastat järjekindlust jätkub siis vormib keha ka päris korralikult.
 
pipi 04. detsember 2001, kl 15.07
milleks need kilekotid head on? näiteks teen kodus trenni, panen kilekotid omale ymber, liibukad peale ja aitavad ???
 
Pipa 04. detsember 2001, kl 15.19
Inimkeha pidi põhiliselt koosnema veest, onju, no see vesi siis jaotub peale seda kilekotindust pisut teistmoodi ümber, ilmselt.
Igatahes kui oli aeg mil viitsisin end niiviisi piinata siis mulle see meetod mõjus.
 
pipi 04. detsember 2001, kl 15.27
ma siis proovin :)
hmmm.... kui nende kilekottidega kuhugi aeroobikasse minna kas vaadatakse väga imelikult ...... ;-)
 
helen 04. detsember 2001, kl 15.29
pane need kodus enne koos trenni asjadega ümber. siis ei näe ju keegi.
ja jube hästi pidi mõjuma kui veel enne tsellu kreemiga kokku mätsida.
seda viimast pole küll ise proovinud ja kilekotte ka mitte.
mul on vastavad piina püksid olemas.
 
pipi 04. detsember 2001, kl 15.45
palju need piinapyksid maksavad? kas selliseid alla tuhandekrooniseid ka on? kuskilt kuulsin et ciacomelli sport poes olid olnud mingid 300 eekused, kas neist ka kasu on? kas neid peab ainult trennis kandma või võib terve päev ringi käia ja kas nad sel ajal ka mõjuvad? või mõjuvad liigutamise ajal?
 
pipi 04. detsember 2001, kl 15.46
kuigi nende pükstega vist terve päev olla ei tahaks, nagu räägitakse pidid nad kõvasti higistama ajama....
 
crissu:) 04. detsember 2001, kl 16.20
ajavad higistama küll ja terve päeva muidugi ei või olla - apteeker ütles mulle, et mitte mingil juhul üle 8 tunni ja sedagi soovitas ööpäeva peale jagada
 
helen 04. detsember 2001, kl 16.39
need, mis mul on sai tellitud kuskilt jamast ajakirjast ja nendega küll ei kannata kaua olla. mulle ei meeldi pigistavad asjad.
aga trennis käivad küll- siis tegeled muude asjadega ja ei tule need püksid meelde.
aga pärast on need täiesti läbimärjad. nii et jutt, et higistavad on küll täiesti õige.
 
muhv 04. detsember 2001, kl 17.24
jah, panevad higistama küll nii mis jube. ja üle 8 h päevas ei tohi neid kanda. mina ostsin omal ajal thermo-medi omad ja mõjuvad küll :)
 
naine 04. detsember 2001, kl 17.32
pipi
vaata kööginõu teemade alt oli selline mõttevahetus "jämedad reied" pealkirja all

võibolla leiad sealtki midagi endajaoks vajalikku

http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=11&i=62&t=62
 
kadri_ 04. detsember 2001, kl 18.49
kindlasti ei tohi nende püxtega magada!!
 
x 05. detsember 2001, kl 08.49
kadri_ mis vahet sel on neid pükse kandes,
kas istun 8 tundi kontoris või pikutan/magan 8 tundi???
 
kadri_ 05. detsember 2001, kl 09.10
püxe ostes loeti sõnad peale et magada nendega ei tohi!!
hästi seletada ei oska seda asja sest kell on veel vähe jne
aga point on selles et magades organismil muudki teha (n taastuda) kui rasvade põletamisega tegeleda
ühesõnaga koormab organismi liigselt

veits utoopiline võrdlus aga ei tea mis oranism teeks kui magades end treeniksime (organism on puhkeseisundis aga süda peab tööd tegema)
 
x 05. detsember 2001, kl 09.39
no sedasama tarkust (magades saledaks) jagavad ju kõk need head ja veel paremad geelid ja mähised, mida tselluliidi ja ilusate jalgade ja pepu jaoks reklaamitakse
muudkui määri probleemsed kohad kokku ja spets püksid jalga ja magama
see siis tegelikult ju täitsa vale või mis te kõik arvate?
peaks tarbija(või tervise)kaitsesse teatama, et TV ekraanil terviset kahjustavad reklaamid
 
suur hüüumärk 05. detsember 2001, kl 11.45
Kas neid pükse müüakse igas apteegis ja kuidas nende nimetus on kui kohapeal huvi tunda?
Mis mõõdud enne kodus peaks võtma näiteks keskmiste või pikkade pükste jaoks?
 
Minni 05. detsember 2001, kl 14.32
Jumal, mis kilepüksijama te ajate! kahjuks ongi mõned sündinud suurema tagumiku ja tammisemate säärtega. Kas te arvate,et saate kilekotiga pärilikkust muuta? Ja vöökoht on normis juba normaalsest toitumisest ja mõõdukast liikumisest.
 
anne 05. detsember 2001, kl 16.01
Ja pärast seda teemat tulevad uued teemad:Miks mul küll tagumiku peal vistrikud on? ja Kuidas tupe seenhaigusest lahti saada?
 
donna 06. detsember 2001, kl 09.58
minu treener soovitas süüa kohe pärast trenni, et saadavad kalorid põletataks kohe trennis kaotatud enrgia arvelt, siis ei muutu söök rasvaks. Teda vaadates tundub, et õige värk. Teen sügisest ise sama moodi ja tulemused on head (seelik on vähemalt kahe numbri vorra suureks jäänud)
 
x 06. detsember 2001, kl 19.17
küsida võib apteegist - sellisest kus ikka muud kraami ka müüakse - näiteks Sikupilli kaubanduskeskusest
nime ei peagi teadma(ei mäleta ise ka) - müüjad teavad, kui vihjata et tahaks tsellust ja voldikestest lahti saada ja neid häid pükse osta
kolmes pikkuses on neid keskmised maksid ca 6-700n krooni kunagi aasta tagasi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!