Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
juuksepikendus-tihendus
 
ise 06. detsember 2001, kl 11.44
Tere kõigile! Mul on selline mure - kas kellelgi on kogemusi või tuttavaid, kes on lasnud omale juukseid juurde panna! (st. juuksepikendus-tihendus). Kas nad paistavad peas ka loomulikud ning ilusad, või on nagu pulgad!
Ette tänades
 
marion 06. detsember 2001, kl 11.46
Hehee, aja parem kiilaks!
 
. 06. detsember 2001, kl 15.28
need pikendused paistavad sünteetiliselt läikivatena. Ebaloomulikud igal juhul. Mu sõbrannal oli ja oli kole lähedalt vaadates. Ja katsudes.
 
ise 06. detsember 2001, kl 16.19
kas nad olid kuidagi salkudena peas, ei jooksnud ühtlaselt!
 
. 06. detsember 2001, kl 17.04
Jah, nad olid salguti. Kui polnud just värskelt kamminud. No selliselt salguti nagu oleks juuksed rasvased. Ja salgud läikisid rasvaselt.
 
ise 07. detsember 2001, kl 09.48
Lp. vastaja. Olen väga tänulik, kuid tekkis veel paar küsimust. Äkki pani sinu sõbranna neid salke liiga vähe pähe, ja sellepärast paistis üldmulje kole ja salkus? Aga kui neid kinni kanda, kas siis oli ka kole? KAs su sõbranna lasi lihtsalt ühepikkused pikad juuksed või lasi pärast pikendamist neid ka ilust soengusse lõigata!
Ette tänades
NB! Tegelikult on mul tänaseks juuksurisse aeg pandud ja seepärast ootaksin ka kiiret vastust, et mitte lollusi teha!
 
. 07. detsember 2001, kl 10.50
Tere Ise.
Ei, mu sõbrannal oli kõik algselt õieti tehtud. Ei liiga vähe ega liiga palju. Soengus ja puha. Algul, kui ta tuli nendega juuksurist, oli ca 1 nädal fantastiline. Viimase peal juuksed. Aga jiljem läks käest ära ja mitte enda oskamatusest hooldada, tundus paratamatu protsessina. Juuksur, kus ta käis, ütles hiljem, et see on loomulik.
 
kullatükk 07. detsember 2001, kl 11.23
Tõsi see on, et ega see ilu kaua ei püsi, aga esimestel kuudel petab küll ära. Läksin kord välismaale kooli ja sattusin elama ühikas ühte tuppa koos sellise pikajuukselise tüdrukuga, kellel polnud ka päris juuksed. Ma ei ole pime inimene, aga mul võttis kuu aega, enne kui teada sain, millega tegu oli. Ja siiski ei avastanud seda ise, vaid mulle öeldi. Need juuksed olid päris juuksed. Pikapeale hakkasid need salgud välja langema ja lõpuks pidi tüdruk endale paarimillimeetrise soengu pügama.
Aga paar kuud oli tõesti ilus. Iseasi, kas see paar kuud seda raha ja vaeva, mis sellele järgneb, väärt on.
Iseenesest päris lõbus oli neid salke ajaviiteks peast ära kakkuda.
 
tipp 07. detsember 2001, kl 11.39
Minu sõbranna proovis ka ja päris kena oli, nii et kui raha on siis tee aga!
 
ise 07. detsember 2001, kl 12.05
Suur tänu kõigile, kes mu murele vastasid. Igatahes lähen täna kell 18 juukurisse ja proovin ära, eks annan teada , kuidas soeng välja näeb! (muidugi, kui kedagi see huvitab !)
 
Kathleen 07. detsember 2001, kl 12.28
Kindlasti huvitab
 
Krista 07. detsember 2001, kl 15.40
Kuidas neid kunstjuukseid pähe pannakse? Ja kui palju see umbes maksab? Ja kuidas neid pestakse? Ja kammitakse?
Mina ei tea sellest midagi, aga tahaksin teada! Kas keegi, kellel kogemus, ei kirjutaks?
 
nimetu 07. detsember 2001, kl 15.53
Ka minul üks tuttav lasi pikendada. Algul oli ilus, midagi ei saanud aru, et oleks nagu võlts. Aga kui oma juuksed välja kasvavad, vaat siis on küll jube.
 
he-he 07. detsember 2001, kl 19.36
mil määral see oma juust kahjustab? Ja miks see välismaa sõbranna peale kunstjuuste äravõtmist paari millimeetrise soengu pidi lõikama?
 
kullatükk 08. detsember 2001, kl 00.22
Kuna need juuksed keevitatakse pähe juuksejuure kohalt, olid ainukesed kahjustamata osad need, mis oli juurde kasvanud. Paari kuuga nagu teada ei kasva juuksed oluliselt palju. Tal olid enne keevitamist pikad juuksed - nii üle õlgade. Keevitas endale tagumikuni valged kiharad. Eks ta värvis ja möllal nendega ehk lubamatult palju Aga ega ta ka siiliga halb välja ei näinud. Värvis selle erksiniseks ja oli garanteeritult kuumim vidin. Tähtis on ikka see, mis enesehinnang sul endast, kui inimesest on. Olgu sul siis maani kiharad või kiilaspea. Välja paistab ikkagi see, mis sees on.
 
ise 10. detsember 2001, kl 08.54
Ise käisin reedel juuksuris ja lasin endale juukseid juurde panna. Vähemalt paregu ei kahetse põrmugi, väga ilusad ja eelkõige paksud juuksed on ! Muidudgi ei tea ma, mis hiljem saab! Lasin 60 salku panna, kokku 3025 krooni ja olen väga rahul. Proovige kõik!
 
Kis 10. detsember 2001, kl 11.41
Tule räägi paari kuu pärast ikka ka!
 
ise 11. detsember 2001, kl 15.20
küsimus Kissile!
Mis nendega paari kuu pärastu juhtuda saab?
 
k 11. detsember 2001, kl 15.30
Võib arvata, et paari kuuga kasvab see koht välja, kuhu kinnitati. Analoog, kui musta pead blondeerida, siis kasvab ka paari kuuga 2cm musta karva pealaele. Siin peaks siis kinnituskohad välja venima? Miks muidu see väljamaa sõbranna siili lõikas?
 
Pipa 11. detsember 2001, kl 17.03
Paari kuu pärast pidid juured näha jääma - kui juuxed muidu langevad välja siis nüüd nad ju jäävad pähe ja valged juureotsad pidid väga ebaapetiitselt turritama jääma...sõbrants rääkis, ise ei tea.
 
Cathy 06. jaanuar 2002, kl 16.08
mu sobrantsil on...kinnituskohad on kohe näha,salgud on nagu kleeplindiga juuste kylge kleebitud,eemalt vaadates ei saa arugi aga kui pai teed siis tunned kohe
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!