Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
küsimus paksudele
 
crissu 12. detsember 2001, kl 16.26
aga no mis kompleks neil olla saab, kui nad kõhnad on? On kolm asja, mis naisele kompleksi tekitavad:
pikk kasv
paksus
punnid näos

Mul on küll kõik kolm, paraku :-)
AGa neil eputajatel enamasti mitte ühtegi neist...
 
kk 12. detsember 2001, kl 16.32
xxx,
kas see "loll ja kõrk" oli iseenda pealt nähtud?! Minu tuttavate kõhnade kohta see küll ei kehti, ja võibolla tuleks Sul lihtsalt intelligentsemas seltskonnas liikuda, kus ajumaht ja kehakaal nii otseses seoses poleks?
 
xxx 12. detsember 2001, kl 16.34
tead, peenikesed on harjunud oma keha ja näoga (kui on) kõike saama ja kuidagi saamata jääb, siis ongi kompleks.. nii, et neil on komplekse kyll ja veel :)
 
kk 12. detsember 2001, kl 16.41
crissu,
kui elu nii lihtne oleks! Ja nendest kolmest asjast 2 on parandatavad (kui Sind tõesti häirivad - nii palju, et midagi tahad ette võtta). Aga pikk kasv - raamatus "Hommikusöök Tiffany juures" oli mingi modell, kes oma puudused dekoratiivseks muutis nt pikana veel ülikõrged kontsad alla (ja rinnatuna üliliibuv pluus). Peaasi, et Sa ise endaga rahul oled ja elust rõõmu tunned.
 
dgfh 12. detsember 2001, kl 16.42
F-M, palun võta caps lock maha, ebamugav on lugeda ainult suuri tähti. Üldises mõistes tähendab see karjumist. Ma ei arva, et karjud, aga natsa häirivad suured tähed.
 
marju 12. detsember 2001, kl 17.02
crissu sul on tõsiselt anoreksiasse kalduv käitumine. kõigepealt ei ole 172 kaaluv inimene 50 kilo juures kindlasti paks ja 65 juures ka mitte, sul on oma kehast vale ettekujutlus. ja see idee, et saledatel inimestel ei ole ühtegi kompleksi ega muret, on juba tõsine anoreksia tunnus. arvad, et kõige olulisem asi siin maailmas on olla kõhn ja kui sa oleksid, siis kaoks kõik su mured ja sa oleksid hästi õnnelik, kuna kõik probleemid, mis sul on, on seotud sellega et sa oled paks, paks, paks!
tegelikult aga...on väga vähe nied naisi, kes on oma välimusega täiesti rahul. võin kihla vedada, et neil sabakeerutavatel tibidel on praktiliselt kõigil mingi "viga" mis nende jaoks on maailma suurim mure. kes varjab oma kõveraid jalgu, kes suuri kõrvu, kes viltust nina, samas kui kõrvaltvaataja ei pane neid tohutuid vigu tähelegi. kui nüüd vaid välimusest rääkida.
või vaata mõne kõhna sõbranna elu, on ta üliõnnelik, kas tal tõesti ei ole ühtegi probleemi? ükski mees ei jäta kunagi maha, ükski ülemus ei karju ta peale, ühtegi ebaõnnestumist ei ole ette tulnud? vaevalt.
seega, kui sa end 45 kilo peale näljutad, oled sa tegelikult ikka seesama inimene ja maagilist pööret paremusele su elus ei toimu.
 
F-M 12. detsember 2001, kl 17.08
KK,
OSTSIN JUBA VITAMIINE KA JA PEAN TUNNISTAMA, ET AITAVAD.
 
kk 12. detsember 2001, kl 17.11
xxx,
minu naabrinaine jälle väidab, et kõike saavad need, kellel pikad jalad! Aga see on hea mõte, et peenikesed kõike keha ja näoga saavad - nüüd ma siis tean, mille eest meie professor oma kraadid sai! Aitäh!
 
F-M 12. detsember 2001, kl 17.11
dgfh,
v6tsin caps locki maha ja ma ei karju,pigem naeran siin t66 juures ning pyyan samas ylemuste nina all t66d ka teha...see kaalu teema on nii kaasa t6mbav ja vaidlema ajav..
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 17.15
kuidas saab lasta end häirid niiväga sellest, et keegi sale sööb mida tahab - ise pole küll sattunud kokku sellitega kes lause uhkeldavad a la mina võin endale sisseajada mida tahan
selliseid võibolla tõesti leidub kuid neid ei saagi tõsiselt võtta kui neil puudub vähimgi taktitunne seda mitte teha inimeste juuresolekul, kes oma kaalu pärast mures on
sama ka riiet ja muu eputamise suhtes

miks neid eputajaid niiväga vaja südamesse võtta - elu ei seisne ju ainult oma väljanägemise ja teiste inimeste arvamuse üle muretsemises
 
F-M 12. detsember 2001, kl 17.24
crissu,
tead ega enam ennast ei h2irigi kommentaarid,lasen k6rvust m66da,olen tolerantne ja vanemaks ka saanud, aga seda ei saa ju alati teiste puhul eeldada...
kui sulle su peenikesed tuttavad ikka seltskonnas vihjavad kui silos66jale, mitte kui tervisliku eluviisiga inimesele (rahvas p66rab kohe hindava pilgu sulle),siis hakkab pinda k2ima kyll
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 17.54
kulla F-M see ju arusaadav et selline situatsioon ei saa meeldida, kuid kui need inimesed sinust endast niipaljut ei hooli et oma sõnu ei vali, siis ei pea sinagi hoolima neidt ja nende arvamistest
see oli mõeldud mitte ainult F-M'le ja mitte ainult sellises olukorras
uskuge mind, kui õpite mõistma ja vahet tegema
kelle ütlustel lasta oma hinge pugeda ja kelle omadel mitte on kohe parem
ja nendega, kes sust endastki inimesena hoolivad, kelle arvamus sulle midagi tähendab, saab ka rääkides üle - kui tehakse ka kogemata mingi veidi kohatau vihje mis haiget teeb, siis see võib olla ütlejale üllatus, kui saab aru, et poleks pidanud nii ja normaalse inimese puhul ei kordu - teised muidu imestunukt vahtijad võid lihtsalt ära unustada.
 
kk 12. detsember 2001, kl 17.57
ja-jaa, oli üks kena luuletus "on lolle sõpru hoida küsitav..."
 
liis 12. detsember 2001, kl 23.00
Kui vana teema juurde tagasi tulla, siis, kas tõesti ei aita vana
hea retsept:
pärast kella kuut õhtul ära söö;
mine trenni (kergemgi aerops peaks aitama);
ülejäänud päevast jälgi, mida sööd: söö kõike, kuid mõõdukalt,
muidugi mitte rasvaseid toite;
seedimine hoia korras (figura tee või- mulle mõjub nt. femisoja,
jogurtiga, võib võtta kui iseseivat toidukorda, õpetus pakil)
tegelt peaks siis ka punnid ära kaduma - pidavat needki seestpoolt pärit olema:-)
 
Renate 13. detsember 2001, kl 00.23
Oh jah Sa oled toesti hirmus paks!!!Kuidas Sa julged ultsegi toast valja minna????
 
Marina 13. detsember 2001, kl 14.42
Kui alla ei saa võtta ,siis sära isiksusena.
Veel parem ,hakka oma keha armastama sellisena nagu ta on.
Mul on tutvusringkonnas palju igasuguseid tuttavaid ja tuttavatuttavaid,kes on teinud ilulõikust ja on samasugused neurootikud ikkagi.Mõni lausa pahandab ,et kuidas sa võid olla nii särav ja omal nii suur tagumik jms.
Ma ei tea kuidas kellegile aga see kompliment tõstab tuju veelgi.
 
F-M 13. detsember 2001, kl 15.47
jah,6ige ta on- t u l e b s 2 r a d a....

ma olen ise ka aru saanud,et mul ei anna oma kehaga enam midagi olulist teha,juhul kui ma muidugi mootorsaage kasutusele ei v6ta,sest puusad on ja j22vad- yhes6naga olen jennifer lopezi p6hjamaine variant . vahel sellele m6tlemine aitab,aga kui tuleb meelde, et mul ei ole tagataskust 1milj.$ lepingut v6tta,siis...ei-ei me lase ju tujul langeda :)
 
MAri 13. detsember 2001, kl 16.36
Mina olen 167 pikk ja kaalun 51 kilo. Peaks inimene nagu rahul olema oma välimusega. aga mina küll pole. Ikka arvan et olen paks, alati kui söön natukenegi rohkem kui tavaliselt siis tekib eriti tunne et oled kohe eriti paksuke.
Kõik räägivad et sul on ilus sale keha mida sa nurised aga sinna ei saa midagi teha ikkagi on teatud rahulolematus oma kehaga. Teate mis mina arvan, miks me kõik või enamus naised arvame et olema paksud, sest igal pool reklaamides, ajakirjanduses ja mujal toonitatakse piits peenikesi naisvorme nagu oleks see nii ilus. Ja kui seda reklaami juhtub vaatama naine kes on sellest piits peenikesest natukenegi paksem siis arvamegi et oleme paksud. Nii arvan mina, vahel.
 
Mammamiia 13. detsember 2001, kl 16.52
sellised inimesed on tõesti olemas, kes on saledad ja võivad näost sisse ajada, mida tahavad. mina olen selline enamus oma elust olnud. tõsi, hetkel see teooria ikka ei toimi, olen imetaja, ajan igal õhtul tahvli shokolaadi suust sisse ja olen paks. 171 pikkuse juures (huvitav, kord olin 170, kord isegi 172cm) on 67 kg ikkagi paks mis paks. aga 62 kg olin tipp-topp. ka 58-60 kg olen kaalunud, kuid siis lõdise aina ja tõbi kargab ka alatasa kergelt külge. verinoored saavad alakaalu ehk lubada, aga mitte enam keskealised.
nii et 62-63 oleks küll peaaegu beib, vähem pole vaja. oleks tervislikum väljanägemine.
 
Kr 14. detsember 2001, kl 21.28
Tead, mis aitab - korralik/hea seks. Minul kadus poole aastaga ca 8 kilo, ega tulnudki tagasi (nüüd juba 2 aasta eest). Ise olen 171 ja kaalun 52 kilo. Veel üks nipp - kui tahad kiiresti alla võtta, siis mine juuksurisse - lõikasin pikad juuksed poisipeaks ja kaalusin kohe 2 kilo vähem :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!