Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Päevad ja valu
 
Sipsik 08. jaanuar 2002, kl 18.22
Päevade ajal on mul alati hiigelsuur kõhuvalu, pea valutab ja tuju on sellepärast paha-paha. Äkki on kellelgi veel olnud sama probleem ja leidnud lahenduse?
Beebipillidega valud kadusid, aga ei taha neid enam võtta...
 
Cathy 08. jaanuar 2002, kl 18.37
mul on enne päevade algamist ja loppemist valud sees -nagu noaga loikaks kohe...ja pole muud lahendust kui kolm ibuprofeeni sisse nii kui valud algavad...
 
Krista 08. jaanuar 2002, kl 19.19
minu arst soovitas aspiriini, et teeb vere vedelamaks. Kummelitee aitas ka natuke, aga muidu oli minulgi nii paha (just esimesel päeval alati), et ei saanud voodistki välja. Nüüd võtan beebipille ja elu on ilus :)
 
tsinna 08. jaanuar 2002, kl 20.50
Aga miks sa enam pille ei taha võtta? (Kui sa just beebit ei taha ...)
 
Tirts 09. jaanuar 2002, kl 09.21
Minu poolt sama soovitus - võta beebipille. Mina võtan neid (Triminulet) juba 5. aastat, sobivad väga hästi ja kõhuvalu peaaegu polegi.
 
Kats 09. jaanuar 2002, kl 09.27
Mina võtan esimesel päeval paar valuvaigistit nimega Burana ja ongi korras. Ilma selleta on küll hirmus piinlemine.
 
mina 09. jaanuar 2002, kl 10.22
kunagi olid ka mega valud, siis sai tablette näost sisse aetud, soojenduskotti kõhu peal hoitud jms. Mu sõbranna jõi iga kord purgi dzinni ära, see leevendas...
nüüd võtan juba aastaid beebipille ja ei tea üldse enam, mis asi see valu on. hurrrraaaaa!!!
 
Nerike 09. jaanuar 2002, kl 11.38
Lase arstil No-Spa tablette kirjutada. Need aitavad.
 
Tädi 09. jaanuar 2002, kl 14.21
Mulle aitab selline kodune vahend nagu raudrohutee. Võtab valu ära ja enesetunne läheb paremaks üsna kiiresti.
 
tolerant 09. jaanuar 2002, kl 16.16
peale sünnitust kadusid valud ära, varem oli küll selline tunne, et roniks või mööda seinu üles. ibuprofeen aitas hästi ja vahel pits konjakit, hädakorral ajas ka üsna kuum tee asja ära.
 
Tädi 09. jaanuar 2002, kl 20.51
Veelkord teema juurde: vaatasin kodus järgi, sellised tabletid nagu "Clotam". Ise saan seda Soomest, ei tea, kas meil siin on. On retseptirohi ja aitab koheselt.
 
Inks 10. jaanuar 2002, kl 09.52
No Spa on selle vastu ja retseptiga
 
naine 10. jaanuar 2002, kl 13.52
ka kunagi valutanud mis hirmus
juba päeva enna hakkas hiiliv peavalu, kui ära tabasin, et vist päevadega seoses ja jõudsin miski valuvaigisti sisse võtta
oli talutav
kõhuvaluda ga tuli ikka paar esimest päeva valuvaigititaega maha suruda, muidu poleks ülde saanud elada

ajapikku avastasin, et periooditi nagu ei olnud mingeid vaevusi
just peale laste sündi

ja mis ma siis taspisi arvama hakkasin
kui vahetule päevadele eelneval nädalal sai tiheda ja rahuldustpakkuva seksiga tegeletud - möödusid päevad vaevusteta
vot nii
 
Kats 10. jaanuar 2002, kl 23.56
Nagu Tädi mainis, lase arstil (kasvõi perearstil)endale kindlasti Clotam`i kirjutada. No-spa aitab ka kuigivõrd, või paratcetamol. Minul kadusid need hirmsad valud küll peale rasedust/sünnitust ära. Tee järgi:)
 
muks 14. jaanuar 2002, kl 07.37
no-spa ja nõrkemiseni seksi eelnevatel päevadel, võtab kõik valud ää
 
kaaskannataja 15. jaanuar 2002, kl 12.10
Minul on täpselt sama lugu. Enne päevade algust ja 2 esimest päeva kohutav kõhuvalu. Sinna juurde muidugi ka äärmine tujukus, mis võib alata ka nädal varem. Beebipillidega valu ajapikku kaob. Kui ma neid enam ei võta, siis kohe kui tunned et kõht paiste läheb ja vaiksed valud hakkavad ligi hiilima pits konjakit või viina või muud kanget kraami. See paneb vere liikuma. Ka aspiriinist ja iboprofeenist on abi olnud, kuid neid ei tasu koos võtta ning pideval kasutamisel hakkavad mao peale. Seda juttu, et peale sünnitamist läheb igal juhul üle ei maksa uskuda. Mõnel läheb mõnel mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!