Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
beebipillid?
 
Margariita 23. jaanuar 2002, kl 16.28
Ikka vana igihaljas teema, aga vahepeal on uued asjad peale tulnud..
Milliseid kogemusi oskate jagada pillide osas? Kas on mõni eriti hea mis peaaegu kõigile sobib? Või on mõni mida üldse ei soovita? Või on see täiesti individuaalne?
 
j. 23. jaanuar 2002, kl 17.48
See on täiesti individuaalne.
 
väikeMy 23. jaanuar 2002, kl 18.26
Individuaalne ikka. Minul on Harmonett juba üle 2 aasta. Ainult kiidan - väike hormoonisisaldus, rasedaks pole jäänud, paksuks ei ole läinud, näonahk on puhas, päevad regulaarsemad ja valutu(ma)d. Vahel on meelest ka läinud, aga siis on ikka 12 h jooksul meelde tulnud. Mees aitab ka meeles pidada :)
 
Potsa 24. jaanuar 2002, kl 12.55
Mina kasutan Merciloni, ka pole ühtegi halba sõna öelda. Kuna kõik räägivad, et pillid teevad kole paksuks, sest tõstavad söögiisu, siis mõtlesin kohe alguses, et ei lase kiusatusel võitu saada ja söön ikka nii nagu enne. Aga pole nad mingit isu tõstnud ja hoopis 5kg võtsin suvega alla;)
 
kata 24. jaanuar 2002, kl 13.58

Mina kasutan TriRegoli, mis on hästi odav ja sobib mulle absoluutselt ideaalselt. Midagi ei oska viriseda. Aga näiteks eelpool kiidetud Harmonett üldse ei sobinud, nii et nö päevad kestsid terve kuu, kuni uued pillid sain. Täiesti individuaalne, mis sobib. Ja kui esimesed ei sobi, proovi teisi.
 
laura 24. jaanuar 2002, kl 15.31
mulle kahjuks pole siiani ükski sobinud:(
 
bb 24. jaanuar 2002, kl 15.35
just mõtlesin et mis mu eelmiste tablettide nimi oli, TriRegol. odavad küll, aga mul hakkasid päevad kaks korda kuus olema..nüüd kasutan minuleti ja olen äärmiselt rahul, näonahk ilus, kehakaalule pole mõjunud, päevad ei ole valusad ja hakkavad kella pealt. aga eks ta üks katsetamine ole jah.
 
Kati 24. jaanuar 2002, kl 15.42
tegelikult ei peaks normaalsed alla 30 naised beebipillide mõjul paksuks minema ja üldsegi ei tohiks mingeid muid muudatusi olema.On muidugi erandeid. Omaltpoolt soovitaks : MARVELON, kogemus 4 aastat - no problems
 
Katsetaja 24. jaanuar 2002, kl 16.09
Ja mina kasutan Logesti ning olen sellega ülimalt rahul. Aga eks see, mis kellelegi sobib, on ikka väga individuaalne.
 
mari 24. jaanuar 2002, kl 16.59
kasutan Harmonetti. juurde olen vist võtnud küll, aga kas see on just otseses seoses pillidega, pole kindel. aga Harmonetiga on see häda, et esiteks on jube kallis (tudengile küll 90% soodustust, muidu vist maksaks vaeseks end) teiseks kaob nende mõte mõningase kasutamise järel ära- ma mõtlen OTSEST vajadust lapsi ära hoida. Huvi seksi vastu kahaneb nimelt minimaalseks, kui mitte lausa kaob.
 
n26 24. jaanuar 2002, kl 17.46
Ühinen Väikese My klubiga :-)
 
väikeMy 24. jaanuar 2002, kl 19.36
marile: issake, ehmatasin sinu jutust alguses päris ära:"teiseks kaob nende mõte mõningase kasutamise järel ära- ma mõtlen OTSEST vajadust lapsi ära hoida." Mõtlesin, et teevad viljatuks. Õnneks mõtlesid sa hoopis seksihimu kadumist. Vahest sulle siiski ei sobi Harmonett sel juhul? Hinnast - ma just mõtlesin sellele, et kuna lõpetan paari kuu pärast ülikooli, siis kaob soodustus ära. Siit küsimus - kas teised pillid on siis (tunduvalt) odavamad? Harmonett on 40 krooni hinda ja pea 300 soodustust (3 kuud).
 
mari 25. jaanuar 2002, kl 11.53
ma ei tea, mis teised maksavad. aga vist mõeldud on asi nii, et kui ülikool läbi, siis hakkame aga iivet tõstma!:))
 
aita-leida 25. jaanuar 2002, kl 13.09
minulett maksab täishinnas alla 100 kr kuu, 86 vist, see nüüd küll ei tapa.
 
Katsetaja 25. jaanuar 2002, kl 14.49
Logest on minu meelest täishinnas u. 90.- EEKu kanti
 
marka 25. jaanuar 2002, kl 15.33
Kasutasin ka MARVELONi, sobisid ideaalselt. Päevad hakkasid kellapealt täpselt, olid lühikesed (ca 3 päeva), võtsin alla. Võin soovitada, hinda ei mäleta, see oli aastal 1997.
 
j. 25. jaanuar 2002, kl 16.50
Kasutan Marveloni viimased kaks aastat, viimati maksin 6 kuu tabletivaru eest natuke üle 60 kr (tudengisoodustus 90%). Ma arvan, et apteeker tegi arvutusvea, sest enne olen 2 kuu eest maksnud 32 kr. Olen vist 2-3 kilo juurde võtnud, aga see võib tulla ka minu magusa-armastusest. Algul võib paar kuud natuke paha olla, aga see läheb üle. Enne oli näonahk hirmus, nüüd virsikpehme ja sile. Lisaks kõik muud tablettidega kaasnevad hüved.
 
juuli 27. jaanuar 2002, kl 10.29
pole endal kogemusi beebipillidega, kaalun ja mõtisklen.
siinloetu andis julgust juurde. nimelt kardan kaalutõusu..
aga kysimus: kas keegi ka suuremad rinnad on saanud beebipillide abiga?:)olen nagu kuulnud seliseid jutte, yks tuttav kirjutab kyll oma ilusad rinnad TriRegoli arvele..
mis arvate?
 
sanne 27. jaanuar 2002, kl 13.13
Kas kellelgi on ka kogemusi Femodeniga?
 
tohoh 28. jaanuar 2002, kl 08.40
On kogemusi Femodeniga, st ka praegu tarbin. Ei oska kohe midagi paha öelda - täpselt samasugused muudatused nagu eelkõnelenutelgi: rinnad suuremad, näonahk ok, päevad algavad teada päeval ja on lühemad, valutud jne
 
kiq 28. jaanuar 2002, kl 19.17
Ka kogemus Femodeniga 1,5 aastat. Muresid pole olnud, juurde pole võtnud, päevad regulaarsed ja mis põhiline, rasedaks pole jäänud. :) Kuigi paar korda on hirm olnud, kui enesetunne ja rinnad kuidagi imelikud tundunud ja olen tableti unustanud õigel ajal võtta (<you stupid woman>) :). Aga siis kondoomid abiks of course. Nii et kui kindel suhe ja tihe sekselu soovitan igatahes tablette, muret ja sebimist vähem.

Regards,
kiq
 
aita-leida 29. jaanuar 2002, kl 12.21
juuli, mina sain minuleti abiga (või õigemini alguses võtsin tri-regoli ka). ikka kohe mitu numbrit on kasvanud:)
 
juuli 29. jaanuar 2002, kl 17.09
aga aita-leida, kas kaal jäi samaks voi ..?
 
aita-leida 30. jaanuar 2002, kl 11.02
võtsin kõvasti alla, aga see tulenes vist hoopis sellest, et minulet-pillide kasutamise algul oli just tööl üsna pingeline periood. aga et juurde niisama võtaks ei ole küll märganud, kui juurde võtan siis ikka seetõttu et täiesti teadlikult midagi ebatervislikku söönud olen. jõulude ajal kosuvad näiteks reegilna ju kõik, nii pillisööjad kui teised. aga see kindlustunne, päevadeaegsete kohutavate valude kadumine, et päevad hakkavad kella pealt ja puhas näonahk oleks ka mõnda lisakilo väärt:)
 
kit 04. veebruar 2002, kl 18.39
Minu saledale sõbrannale (19) kasvasid küll kuuga rinnad-puusad kui ta antibeebipille võtma hakkas, niuks...
 
angelina 06. veebruar 2002, kl 00.16
Mina kasutan ka harmoneti ja siiamaani mõtlesin,et väga hea on. Aga kui lugesin Mari juttu, et seksiisu on minimaalne siis... Ja kusjuures ongi täitsa minimaalne, hea kui üldse on. Ma ei osanud arvata, et see võiks tablettidest olla. Juurde olen ka võtnud ja rinnad on ka suuremaks läinud. Aga ma olen nende pillidega nii harjunud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!