Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
menstruatsiooni edasinihutamine
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 13.39
ära siis poest õuna ka osta, kemikaalid võivad su tappa, või näiteks ära üle tee kunagi mine, jääd bussi alla...:)
kui partnerid on puhtad pole põhjust muretseda, see pakter mida kardad võib sulle peldikus või pesukaitsega ka püksi pugeda:)
 
riina 01. veebruar 2002, kl 14.14
Aga kas seal siis mingit vahet ei ole, kas tegemist on päevadega või mitte? Mis tähendab, et partnerid on puhtad? seks sel ajal peaks ju võrduma lahtises haavas sorkimisega...
ûle tee ma ju lähen nii, nagu liikluseeskiri ette näeb, jaõuna pesen puhtaks ja võõras peldikus poti peale ei istu.
Aga päevade ajal seksida, ujuda, saunas käia ja rattaga sõita ikka ei taha. Mis teha, vanamoeline vist olen. Ainult aru ma ei saa, miks peab iga päev seksima. Sina, kiisuke vist jätaksid enne hambad pesemata kui v..u nühkimata. ja kui meest pole, laseksid PUHTAKS pestud pudeliharja käiku. Aga sinusuguste l..tside vaadete pärast nõuavad mehed ka korralikelt naistelt sobimatul ajal seksi. Vastik oled, igal juhul hoia oma ropud tarkused omale.
Siinkohal Bellaga nõus.
 
chameleon 01. veebruar 2002, kl 14.23
Kiisu, ära kuula riinat. Pai sulle! :)
Tahtsin kah just miskit öelda, aga panen parem suu kinni tagasi. Mul nimelt sihuke paha viga, et hakkan kohe põdema, kui keegi midagi halvasti ütleb. :)
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 14.27
kallis korralik riinake:) ma pole oma mehega kaks ja pool kuud maganud, kuna tööd on nii palju ja diplom tahab tegemist..
hommikul kuuest üles ja kell üheksa koju, kui hästi läheb..
nii et ole kena ja hoia oma mokk maas kui sa midagi ei tea!
siinkohal oli tegemist vaid mõtete avaldamisega-kas võiks seks olla päevade ajal nö eluohtlik või mitte.
 
inna 01. veebruar 2002, kl 14.29
Seks päevade ajal vaevalt et eluohtlik on, aga kas ta mitte ei suurenda võimalust mingit toredat põletikku saada? Ja miks vanal ajal see keelatud oli? Ega siis päevade olemus pole ju ometi muutunud suure seksirevolutsiooni käigus...
 
pilli 01. veebruar 2002, kl 14.31
nii, nyyd siis on siin veel yks vooruse etalon- RIINA. Tore, et teised, kes teevad seda mida nad tahavad ja millal tahavad on süüdi selles, et mehed nõuavad sult võimatut! Päh, võta elu vabamalt ja äkki saad sinagi normaalseks.
 
Kati 01. veebruar 2002, kl 14.41
Kuule Riina, kuidas saad nii enesele vasturääkiv olla , alles ei sõida jalgrattagagi päevade ajal ja järgmiseks on sul juba pudeliharja käikulaskmine mõtesse tulnud. Mis meelel , see keelel ütleb mingi rahva vanasõna. Ropud mõtted on hoopis Sinul.
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 15.01
põletikku soodustab kõige rohkem enada ja jalgade külmetamine..
 
marita 01. veebruar 2002, kl 15.52
...nuud te raagite koik sellest, kas tohib/saab/voib paevade ajal seksida ja selle tagajargedest...minu kusimust ei maleta enam keegi ;-( Kas siis ei ole mingeid variante paevade nihutamiseks???
 
tohoh 01. veebruar 2002, kl 15.53
Marita? Pakuti ju - pillid.
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 15.57
kaua sul sinna reisini aega on? siis paistab, kas jõuad veel miskit kokku sebida...
 
marita 01. veebruar 2002, kl 16.02
..mnjah..kova nadal...asi on selles, et reisi planeerides jargisin oma kalendrit kull, aga paraku laks nii nagu alati sellistel puhkudel - mu ovulatsiooni jai nadala vorra hiljaks...
 
kiisu 01. veebruar 2002, kl 16.13
jah, selliseid asju peaks veits varem planeerima. tundub, et sa hetkel tablette ei kasuta? kui kasutaksid, siis lihtsalt lõpetad söömise varem ja päevad on näiteks varem ära, või võtad lihtsalt järgmise kuuri otsa. olen ükskord proovinud, et võtan tablette edasi aga siis hakksid ikka..nii et ma ei tea.
tablette kirjutab välja ju ka arst ainult, nii et mine arsti juurde, eks ta nõustab kas, niimoodi äkki võid hakata võtma..
fertilitast hakatakse kohe maha tegema:) kuna keegi sel ükskord suri, aga see pole ka ainus näitaja..
sinna võid minna julgesti, usun küll, et aidatakse. dr.kindlam, võtab vastu laupäeviti(hommik) ja kolmapäeviti(õhtu)..
 
mari 01. veebruar 2002, kl 16.52
marita, esimesed kommentaarid ju seletasid, mis teha tuleb, kas siis ei lugenud neid? nädalaga ei tee küll midagi ära. isegi süsti jaoks on vaja rohkem aega varuda.
 
marita 01. veebruar 2002, kl 16.57
..ju mul tuleb siis hakkama saada...anyway, suur aitah teile!!! ;-))
 
elevant 01. veebruar 2002, kl 17.42
APPI tahaks karjuda niisuguse nômeduse peale! Kas sa lased endale peenise emakasse panna vôi et lahtisest haavast räägid?
Pealegi seletati ju ilusti -- tegemist romantilise reisiga, uue suhtega ning päevad siia pilti eriti ei sobi.

Ja muidugi, see kes iga päev seksib ja kellele seks meeldib ja kes ennast loomulikest asjadest ära kohutada ei lase, on rôve @!#$. Korralik naine teeb seda vaid laste saamiseks ja siis ka ei räägi sellest kôva häälega. Ning "orgasm" on ropp sôna ja kôik mehed tahavad vaid seda ühte asja, jne.

Niisugusi komme lugedes tuleb tunne, et seksuaalrevolutsioon on olemata olnud ning sônad "seks ja linn" ei esine kunagi ühes lauses...
 
mari 01. veebruar 2002, kl 18.00
see ei puutu küll siia, aga kuhu siis võõras peldikus tuleb istuda? jalgadega poti peale ronida või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!