Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Rasvapõletavad tabletid
 
pax 31. jaanuar 2002, kl 15.21
Kas keegi on võtnud tablette, mis saledaks teevad ja kuidas mõjus?
 
Pille 31. jaanuar 2002, kl 16.08
Olen võtnud FatBinderit ja pani kõhu valutama. Saledamaks ei teinud. Head olid Bio-Fiber tabletid ainevahetuse reguleerimiseks, kuid kindlasti pead vaatama, mida sa suhu paned.
 
bebe 31. jaanuar 2002, kl 16.22
olen võtnud igasuguseid, rasvapõletavaid ja siduvaid ja süsivesikuid põletavaid ja täiskõhutunnet tekitavaid ja...no kokkuvõtteks võin öelda, et minu peal need küll ei toiminud, mitte grammi võrragi. nüüd käin trennis, söön vähe (juur- ja puuvilju, puljongeid, "saleda" suppe)ning ühe kuuga olen nr 38 püksid juba 36 vastu vahetanud:)
võibolla oled sina see erand, kelle peal tabletid toimivad, aga ma kardan et eks see äri ikka üks laiskade ja kergeusklike (nagu mina) püüdmine on.
 
Inks 31. jaanuar 2002, kl 16.27
Samad sõnad, täpselt Bebe´ga nõus.
 
Pipi 01. veebruar 2002, kl 08.47
tyhja ainult nende kapslite ja tablettidega midagi ära teeb...raharaiskamine. sama hea on kaalikat ja porgandit närida.
aga kes rasvarikkaid toite armastab ja neist loobuda ei suuda, siis Roche Xenical tabletid on küll päris asjad. aga neid saab vist ainult retseptiga.
 
Key 01. veebruar 2002, kl 09.10
Mina hakkasin käima vesiaeroobikas ja hullumaja kus mõjub alles, eriti alakehale.
 
miu 01. veebruar 2002, kl 10.25
Xenical on väga hea ja mõjub tõesti. Miinuseks on see, et maksab palju ja osta saab retseptiga. Proovisin ja tõesti kilod kadusid nagu iseenesest. Ja kõige meeldivam asja juures oli see, et kui tarvitamise lõpetasin, püsis tulemus 2 kuud, kuigi sõin üsna valimatult kõike, mida hing igatses. Mul on tuttavaid, kes Xenicaliga kaotanud kümneid kilosid.
 
miu 01. veebruar 2002, kl 10.32
Aga siiski arvan,et kui tahtejõud kokku võtta ja tervislikult toituda, siis pole vaja hunnikute viisi raha tablettide alla matta ja kaal langeb ikka. Mina leidsin enda jaoks selle lahenduse. Peamine on oma peas asi paika panna ja siis tuleb muu juba iseenesest.
 
reti 01. veebruar 2002, kl 12.33
Miu:
Kui kaua Sa Xenicali võtsid? Palju kilosid selle aja jooksul kaotasid ja kui suur Su ülekaal alustades oli? Ja kas seda kirjutavad välja perearstid või...
 
Inks 01. veebruar 2002, kl 13.22
Jah, kui kaua võtsid ja mitu kilo kaotasid?
 
:) 01. veebruar 2002, kl 14.51
kui hull see lugu peab olema, et need Roche tabletid välja kirjutataks? millise arsti juurde peab minema ja kui palju need tabletid maksavad?
Palun vastake!
 
Kogenu 01. veebruar 2002, kl 15.00
Olen ka kõike proovinud ja meeletult raha tuulde loopinud(tõsi küll-Xenicali pole katsetanud),kuid ainuke,mis andis fantastilise tulemuse,oli Atkinsi dieet(vt.ajak.Anne,kas 1999? nov.).Riidenumber muutus ühe(!) kuuga 54-56st-46-48ni.Üks tuttav seejärel hasarti-sattununa tegi 2 kuud ja kaotas 23 kg.Küsisin hiljuti-olevat sama seis vaatamata valimatule söömisele.
 
:) 01. veebruar 2002, kl 15.16
olen kuulnud, et atkinsi dieet mõjub ainult tüsetatel inimestel, mitte paari-kolme kilo kaotajatel. muidugi pole ma mingi teadlane ja ei julge seda kindlalt väita. minul igaljuhul ei jätkunud isegi tahtejõudu, et ainult valkude peal elada ja selle paari päevaga ei kaotanud grammigi vaid sain musta masenduse ja kinnise kõhu:)
 
mari 01. veebruar 2002, kl 15.29
mida see Atkinsi dieet endast kujutab? (anne vanu numbreid pole käepärast)
 
bebe 01. veebruar 2002, kl 15.51
see on toosama proteiinidieet mida ka mulaj on ilmunud. aga olen lugenud ka arstide arvamusi selle kohta ja..no mina küll proovida ei julge. muide, see dieet sisaldab nii vähe kaloreid, et suur osa kaalukaotusest tuleb lihtsalt selle arvelt. ei, minu dieet on: mõistlikkuse piires kõike, (no friikartulid jäävad muidugi ära) aga vähe. inimene vajab tegelt toitu tunduvalt vähem, kui me ette kujutame. pange ühel päeval kirja kõik, mida sööte (arvutage kalorid ka kokku), olete üllatunud, kui palju seda ikkagi on.
 
:) 01. veebruar 2002, kl 16.13
mina tean kahte proteiinidieeti: atkinsi ja siis see tavaline. atkinsi omas võib ainult muna, liha, kala ja vist ube ka piiramatult süüa aga selles teises on lisatud veel spinat, puuviljad, röstsai ja rohelinesalat.
 
mari 01. veebruar 2002, kl 16.14
nojah, alati ju soovitatakse, et süüa tuleb sedasi, et kunagi kõht päris täis ei saa. aga kes see ikka vastu panna suudab alati...
 
miu 01. veebruar 2002, kl 16.28
Inx ja Reti:
Xenicali võib välja kirjutada perearst. Pakis on tavaliselt 42 kapslit ja maksis see pakk peaaegu 700 EEK, aga tihti on saada ka soodushinnaga pakendeid näit 42+24 maksis 600 EEK jne. Tarvitasin Xenicali ainult kuu aega, maha võtsin niipalju kui tahtsin. Ülekaal polnud just suur, aga mul on tuttav, kes kaotas kuuga u. 8 kg. Muidugi tal oli ka, mida kaotada. Tundub üldse, et mida suurem inimene, seda kergemini alla hakkab minema. Peenikesel inimesel on hoopis raskem paarist lisakilost lahti saada.
Muideks Xenicali toime seisneb selles, et ta ei lase kogu rasval imenduda, üleliigne rasv väljub kehast. Süüa soovitatakse väherasvast toitu, kui toit on liiga rasvane, läheb kõht lihtsalt lahti. See peaks õpetama õigesti toitu valima.
 
bebe 01. veebruar 2002, kl 16.56
miu, kui 8 kilo kuus on palju, mis sa siis kaotasid, kaks? kas selleks siis tõesti on vaja sadade kroonide eest kõhulahtisust..
 
siiri 01. veebruar 2002, kl 23.47
Olen ka ise uurinud neid Xenicali tablette....nende mõju on jah selles,et ei lase rasval imenduda, aga samas süsivesikutele ei mõju. Üks ebameeldiv omadus pidi neil veel olema...ei soovitata eriti "kõhutuult" lasta,kuna vedeldunud rasv pidi õli kujul püksi tulema.
 
irene 02. veebruar 2002, kl 01.07
Kasutan praegu looduslikke tablette kaalu alandamiseks ja võtsin just täna veel juurde tabletid tselluliidi vähendamiseks. Seni olen maha võtnud 8,5 kg, tahaks 6-7 veel võtta.
 
ohhh 04. veebruar 2002, kl 21.53
to Irene
mis imetablette sa võtad, mis nii palju alla aitavad võtta? Ja kas sa oled ülekaalus või lihtsalt tahad nati maha võtta?
 
miu 05. veebruar 2002, kl 10.20
bebe:
minu jaoks 8 kg alla võtta oleks liiga palju ja kõhulahtisust pole mul kordagi esinenud, kuna väga rasvast toitu ei armasta. Tahtsin lihtsalt ära proovida, et mis imekapslid need on. Siiamaani pole usku olnud sellistesse asjadesse, aga kui vaatasin, et mitmed tuttavad aina õhemaks muutusid, mõtlesin, et proovin ka. Igati inimlik ju. Ja pealegi pole minu arust suurt vahet, kas inimest häirib 2, 5, 10 või 20 lisakilo. Kõik on suhteline.
 
Täpi 05. veebruar 2002, kl 19.29
Xenicalist: v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<¨ötsin alla umbes pool kilo nädalas ( kaal enne oli 63) minul kõhtu kyll lahti ei võtnud, aga tõsi on see et see rasv mille xenical siis kinni peab organismis tõepoolest selge rasva /öli kujul soolestikust ka väljub. minul önneks allus köiktahtele ja pesu jäi puhtaks:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!