Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
higistamine
 
vesine 05. veebruar 2002, kl 10.46
mulle valmistab probleemi see, et higistan kõvasti ja kui panen liibuva särgi selga, siis varsti on särgi kaenlaalustel higised laigud. Kas miski aitab selle vastu, et higi tekiks vähem ja ma saaks ka kanda liibuvaid rõivaid?
 
Kati 05. veebruar 2002, kl 10.52
Deodoranti ikka kasutad ? Liibuvad ja sünteetilistest materjalidest riided ajavad ikka higistama.Nt Dove stick on päris hea, ka liibuvate riietega kandes ja kallimatest Lancome
stick.
 
vesine 05. veebruar 2002, kl 10.54
ma ei kurda halva lõhna yle, vaid selle yle, et kaenlaalused on kogu aeg niisked. Ja selle vastu ei aita deodorant, olen igasuguseid proovinud :(
 
mirr 05. veebruar 2002, kl 11.58
mul sama mure, olen proovinud ka kalleimaid deodorante ja kristalle, ei aita vist miski-hormoonid m6llavad.
 
vesine 05. veebruar 2002, kl 12.25
paha lugu jah, oh kuidas tahaks mitte higistada:(
 
Kass 05. veebruar 2002, kl 13.05
Kunagi "kiviajal" olid sellissed asjad nagu higilapid-õmmeldi kleidi alla (ega siis villast kleiti ei saa ju pesta:) ja siis vahetati lappe vastavalt vajadusele. Kujutan ette, et ka sul neist abi võiks olla-kui teha need õhemast riidest ja ntx takjaga pluusi kaenla alla kinnitada...
Noh ei tea, äkki on mõttest natukenegi abi.
 
mirr 05. veebruar 2002, kl 13.10
heh, lahe! eriti mingi l@bipaistva pluusiga... tegelt on need niisked salvr@tikud paremad, lihtsalt aeg-ajalt kuivatamas k@ia.
 
vesine 05. veebruar 2002, kl 13.33
jah, et need lapikesed lahendavad probleemi paksude kangaste puhul, kuid kui kangas on poolläbipaistev ja siis paistaks läbi mingid kaenlaalused lapid - see oleks kyll jõle:)
 
Heli 05. veebruar 2002, kl 15.33
Higistamine on ju füsioloogiliselt üks organimi puhastumise viise. Seega tasuks hoopis oma toitumisele pilk peale heita.

Vähem suhkrut, keemilisi E aineid ja "surnud" toitu (eelnevalt töödeldud).

Rohkem värskeid asju ja kindlasti juua, sest sel mpoel aitad kaasa maksa ja neerude tööle, mis ka organismi toksiinidest ja jääkainetest vabastamisega tegelevad.

Mitte mingil juhul ei tohi kasutada neid palju reklaamitud deodorante, mis higil välja tulla ei lase. Sel juhul jääb ju kõik see, millest organism loomulikul teel vabaneda püüab väljutamata ja saad tulevikuks lisaprobleeme.
 
mirr 05. veebruar 2002, kl 15.36
kusjuures k@in 2xn@dalas trennis ja saunas, toitun tervislikult, joon palju vett...higistan.
 
Malle 05. veebruar 2002, kl 16.39
Ega sa juhtumisi ülekaaluline ole? Neil see probleem kerge tekkima.
 
laura 05. veebruar 2002, kl 16.47
osta roll on antiperspirant, mulle aitab suurepäraselt!
 
vesine 06. veebruar 2002, kl 09.07
ylekaaluline ma vist ei ole 170/55 ja toitun tervislikult, käin 2-3x nädalas trennis jne. Rohkem trenni ja ka muude toitude söömine siin kyll ei aita :(
 
ehee 06. veebruar 2002, kl 10.14
ostke see "mäekristall"
kosmeetika kauplustes peaks saadaval olema - selline valkjat värvi siledat seepi meenutav kivi
seda kasutades ei ole mingit niisket nahka enam
väääga hea asi - täpset nimetust ei teagi
aga poest küsides oskab vast iga müüja nõu anda

kasutamiseks tuleb siis pestud ja niisket nahka selle kristalliga hõõruda, ja lasta loomulikul viisil kuivada

võib ka nii, et pesemise järel kuivatad end hoolega ja siis teed kivi veega märjaks ja hõõrud niiske kiviga kõige "vesisemaid" piirkondi ja lased loomulikul viisil kuivada
 
ehee 06. veebruar 2002, kl 10.15
ah jaa see on täiesti lõhnatu ja ei jäta mingeid jälgi riietele
 
laura 06. veebruar 2002, kl 10.17
proovi roll on antiperspiranti, mulle aitas hästi!
 
briq 06. veebruar 2002, kl 11.06
kuule ehhee - sa nüüd küll omadega segaduses vist, see mäekristall vastupidi laseb higistada, kuid ebameeldiva lõhna eemaldab.
Inimesele, kel muidu probleeme pole, võib ta ka muudpidi mõjuda.
 
ehee 06. veebruar 2002, kl 16.35
no mae i tea
kui palavatel suvepäevadel harilikult mul pikkade lahtiste juuste kandmine oli suht võimatu
kuna kael pideval higine ja vastik, siis mäekristalli abil sain vabalt kanda ka pikki juukseid ilma et krae märg oleks olnud - samas kasutasin seda just nii nagu kirjutasin ka kaenla alla ja tulemus sama - ei mingit hirmsat "vesist" olemist enam

lihtsalt soovitasin, kuna minul selline kogemus on ja kui tõesti ei sobi siis ei sobi - mis parata
vabandust et aidata püüdsin!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!