Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
hammas niiiii valutab...
 
Teigra 12. veebruar 2002, kl 15.07





...ja arstiaeg on alles pool seitse.

nuuks :´(

Kas Citymediga on kellelgi varem kogemusi?
Kuidas seal hinnad on?


Kas tuimestusega tõesti ei tunne valu?
Olen kohutav hambaarstifoobik ...

-T
 
Sipsu 12. veebruar 2002, kl 15.12
Äkki mõni valuvaigisti aitab? Minu teada saab hambaarsti järjekorda ka nö. vahele trügida, kui ikka väga valus on. Helista hambaarstile ja kurda oma muret.
Ja tuimestusega hakkab hambaarsti juures täitsa meeldima :o)
Ära karda, ole tubli!
 
Indrek 12. veebruar 2002, kl 15.20
Ise oled süüdi et lasid nii kaugele minna, mine järgmine kord enne kui valutama hakkab ja tehakse ilma tuimestuseta ära nii et ei saa arugi kui juba tehtud,,, hammas ei valuta tühja koha pealt ehk oleks abi korralikust steriliseerimisest-puhastamisest??????
 
Teigra 12. veebruar 2002, kl 15.33



Olen ibuprofeeni sissevõtnud mitu tükki juba aga ei mõju vist enam...

Tahaks juba et mööda saaks kõik.
Aeg nii venib...

Sipsu, mul tuli kohe pisar silma; nii ilusti ütlesid... :)
Indrek, plommi väljatulemine ei ole ju minu süü...

-T
 
Laura 12. veebruar 2002, kl 16.20
Minul on igatahes hammastel sellised närvid, et tuimestusega ka tunnen. Kohe mitu doosi tuleb sisse süstida ja siis ka täiesti tuimaks ei tee. Mäletan kui jube oli närvide väljatõmbamine - tuimesta palju tahad, pane mürki palju tahad - ära ei sure! Lõpuks tõmmatigi niimoodi pea poolelusalt välja... huh!
 
Õnnetu 12. veebruar 2002, kl 16.38
Ära nyyd hirmuta niimoodi, Laura!
Arst ikka kysib alati, kas tuimestus mõjub. Ega hambaarst meelega haiget ei tee ja tuimestus enamikule inimestest mõjub.
Ainult suus on pärast hästi paks tunne(psühholoogiline) ja rääkida on imelik :o)
 
Laura 12. veebruar 2002, kl 16.46
Loomulikult arst küsib kas tuimestus mõjub :)
Aga no kui ei mõju, pole midagi teha - liiga palju ei tohi ka tuimestada.
Aga ma usun, et ma olen üks vähestest, nii et teigra, ära karda!
Jaksu sulle, õhtu on varsti käes!
 
Kats 12. veebruar 2002, kl 17.08
Minul aitas ainult selline valuvaigisti nagu Burana. Hambaarst kohe andis, et hambavalu vastu. Toimeaine ka sellel ibuprofeen, aga ibukas ei mõjunud üldse. Ei tea, miks.
 
Inks 12. veebruar 2002, kl 17.22
Ära muretse, kõik on mööduv, homme samal aja sa enam ei mäleta, mis see hambavalu on!
 
kairi 12. veebruar 2002, kl 22.24
Kui sind natuke lohutab,siis võin öelda,et paar päeva tagasi tõmmati mul 2 hammast välja,kartsin nii,et pidin otsad andma..arst laksas 4 süsti sisse ja peale seda ei saanud arugi kui hambad juba väljas olid!
Nii,et jõudu...hirm on suurem,kui asi väärt on.
 
Teigra 13. veebruar 2002, kl 08.38

Aitäh kõigile julgustavate sõnade eest.

Ei olnud tõesti nii hull kui kartsin.


Põletik on ikkagi sees ja pahasti on nüüd sellega et sovieetiajal tehtud juureravi käigus täidetud kanaleid ei saa kuidagi lahti. Kirjutati siis mulle kahte erinevat antibiootikumi + purk 600-st ibukat. Kokku kuus tabletti päevas.

Päris drugged tunne on praegu :P

Eks siis esimesena proovib seestpoolt põletikku ravida ja kui see ei aita või asi hullemaks läheb, võetakse hammas välja
(mul ei ole iial ühtegi hammast välja tõmmatud nii et aitäh Kairi, sinu sõnad annavad julgust).

Põhiline ikkagi see et korda saab.

Aga tuimestus oli vägev ja arst ka viimase peal.
Taastas minu usu hambaarstidesse ... :)

-T
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!