Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
süda paha
 
sandra 19. veebruar 2002, kl 14.33
Hommikuti tõustes on enam vähem OK, aga mingi tunni aja möödumisel umbes läheb süda pahaks ja kestab teinekord õhtuni. Õudne väsimus ja nõrkus ka veel lisaks. Ei ole rase.
 
mirr 19. veebruar 2002, kl 14.47
ega sa mingisuguseid vitamiine ei s66? minul oli sama probleem kui hommikul vitamiine v6tsin.
 
sandra 19. veebruar 2002, kl 14.57
Vitamiine ei söö, sest eelmisel aastal tekkis nendest sama jama. Ainult kalamaksaõli ja sellega ei ole kunagi sellist probleemi tekkinud.
 
punn 19. veebruar 2002, kl 15.10
Ma ei saa võtta mingeid vitamiine,germaxe ega lõheõlisid.Isegi söögi vaheajal mitte süda läheb pahaks või hakkab metsikult kloppima.
 
mirr 19. veebruar 2002, kl 15.11
see v6ib olla ka kohvist, endal on nii, et nii kui tassi kohvi @ra joon, kohe sakk peas ja tuigun.
 
sandra 19. veebruar 2002, kl 15.16
Kohvist ka ei tohiks olla. on teist nagu alati joodud ja rohkemgi kui praegu, pealegi on mul vererõhk nii madal, et ilma kohvita ei püsi üldse püsti.
 
mirr 19. veebruar 2002, kl 15.27
mul ka v@ga madal, aga ju ta tahab madal olla, sest kui t6useb, ongi paha.
 
M 19. veebruar 2002, kl 15.36
Kas sa hommikuti sööd? Minul näiteks hakkab paha, kui hommikuti ei söö? Samuti võib viga olla selles, MIDA sa hommikul sööd.
 
sandra 19. veebruar 2002, kl 15.39
Õuna, banaani jne. teinekord on nii paha, et sööki nähes jookseks oksele.
 
Tigr 19. veebruar 2002, kl 15.42
Minul teevad õunad kõhu veelgi tühjemaks.

ja Sandra tunne on mulle samuti tuttav, tingitud hommikul mittesöömisest. Kõht on lihtsalt nii tühi, et süda paha..:o)
 
laura 19. veebruar 2002, kl 15.43
äkki on sul stress? tihtipeale kui miski vaevab, kasvõi alateadlikult põhjustab see paljudel iiveldust ning toit ajab oksele, sageli kaasneb sellele ka südamekloppimine.
 
agent 19. veebruar 2002, kl 15.54
äkki oled rase?
 
kadi 19. veebruar 2002, kl 16.17
Iiveldus on enamuse seedehaiguste üheks tunnuseks.
Äkki külastaksid arsti?
 
sandra 19. veebruar 2002, kl 16.20
peab vist jah arsti juurde minema, aga mulle ei meeldi see kohe üldse
 
Massa 19. veebruar 2002, kl 16.24
Naljakas, aga stressist ei saa ma hommikuti hambaid pesta, süda läheb pahaks.
Kui kõik laabub - on jälle OK!
 
M 19. veebruar 2002, kl 16.54
stress on kummaline asi. :-) aga tõsiselt: lööb väga ootamatute asjadena välja
 
kati 20. veebruar 2002, kl 08.42
Tegelikult kui sul on madal rõhk, ei oleks soovitav hommikuti kohvi juua. Kohv viib küll esialgu vererõhu normaalseks aga tunni pärast on sul rõhk veel madalam. Prrovi nii nagu mina- hommikuti joon võileiva kõrvale teed ning lõunast alles kohvi. (mul varem oli ka vahest hommikuti halb olla)
 
punn 20. veebruar 2002, kl 09.17
Mul oli ka madal vererõhk, hommikuti jõin kaks suurt tassi musta kohvi, muidu ei saanud üldse liikuma. Nüüd käin hommikuti jooksmas, vererõhk on väga hea, energiat ka rohkem kui kõigi nende toidulisandite peale kokku, mida olen proovinud! Eriti nõmedad olid need Q10. Õunu söön ainult kooritult, muidu tuleb allergia, tekitab täieliku õhupalli tunde.Banaane ma üldse ei soovitaks, minu arust on nad nii süsivesikuterohked ja hiljem on niisugune tunne et kõhus on mingi klimp ees.Hommikuti peaks sööma ikka putrusid või helbeid või jogurteid kliidega.See paneb seedimise paremini tööle, enese tunde jaoks on see väga tähtis.
 
irene 23. veebruar 2002, kl 21.45
Joo vett. Eriti hommikul ja päeva peale nii kokku poolteist liitrit. Kohviga ei maksa liialdada. Eriti hästi mõjub tee naturaalsest guaraanast. Annab energeetilise efekti ja tõstab veidi vererõhku.
 
Marie 24. veebruar 2002, kl 22.07
Mine lase veresuhkrut maa"rata. Va"simus voib sellest tulla. Insuliini ja veresuhkru probleemid. See ei ole diabeet, lihtsalt mingid vead seedimises, stress vms.
 
kiisu 28. veebruar 2002, kl 15.43
See voib tulla naitex suitsetamisest.Tuhjast kohustja vahesest vee tarbimisest.Ohtuti sood niihilja.Pohjusi voib ollo mitu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!