Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
rasestumisvastased tabletid
 
triin 25. veebruar 2002, kl 20.04
Kellel on kogemusi -palun andke nõu.Nimelt olen täheldanud rasestumisvastaste tabletide kasutusele võtmisel kaalu tõusu.Kõigepealt proovisin Harmonetti mis pidi olema väga väikse hormooni sisaldusega ja paari nädalaga tõusis kaal 6 kilo.Vahepeal jätsin võtmise katki.
Siis proovisin Merciloni ,kuid jälle sama jama, kaal tõusis kohutava kiirusega.Kus juures toitun tervislikult ja teen korrapäraselt trenni.Kas keegi on sama läbi elanud ja leidnud lõpuks endale sovivad tabletid?
 
Cathy 25. veebruar 2002, kl 22.16
proovi diana35
 
Kati 26. veebruar 2002, kl 08.36
Marveloniga juba 4 aastat, ei ole mingeid probleeme.
Aga see on väga individuaalne, võibolla, et peaksid kaaluma hoopis spiraali paigaldamist.
 
M 26. veebruar 2002, kl 09.05
Minul pole Merciloniga mingit kaalutõusu. Ma arvan, et siin ei saa sulle keegi midagi soovitada, see on nii individuaalne. Räägi arstiga ja katseta erinevaid variante.
 
silja 26. veebruar 2002, kl 09.19
Olen neiu M-ga nõus. See on väga individuaalne asi. Minul on ka siiani kõik tabletid kaalutõusu põhjustanud. Olen tarvitanud ka Logesti, mis pidi kõige väiksema hormoonisisaldusega olema, aga ikkagi keeras see minu ainevahetuse pea peale.

Muud lahendust pole kahjuks leidnud kui et ei kasuta üldse mitte mingeid hormoontablette. Raseduse vastu ainult kondoom.
 
Memm 26. veebruar 2002, kl 09.50
Individuaalne on see tõesti. Mina ei ole kaalus juurde võtnud kuid samas mu sõbranna võttis 5 kilo samade tablettidega (Loggest), ning siis ta loobus neist. Tabletid pidavat lihtsalt söögiisu tekitama, mingit muud seost kaalutõusu ja tablettide vahel ei ole.
 
Gerli 26. veebruar 2002, kl 09.56
oLEN KASUTANUD MARVELONI ÜLE 5 AASTA
JA MA ARVAN, ET KAALU TÕUSUGA POLE SELLEL TABLETIL
KÜLL MIDAGI MISTMIST!
 
Kärt 26. veebruar 2002, kl 12.50
Kasutan Femodeni teist aastat ja pole ka mingit kaalutõusi täheldanud aga olen kuulnud et Tri-Regol seda teed ja lisaks ka seksuaaltungi vähendab.
 
Kärt 26. veebruar 2002, kl 12.51
Kasutan Femodeni teist aastat ja pole ka mingit kaalutõusi täheldanud aga olen kuulnud et Tri-Regol seda teed ja lisaks ka seksuaaltungi vähendab.
 
Kärt 26. veebruar 2002, kl 12.51
Kasutan Femodeni teist aastat ja pole ka mingit kaalutõusi täheldanud aga olen kuulnud et Tri-Regol seda teeb ja lisaks ka seksuaaltungi vähendab.
 
Kits 26. veebruar 2002, kl 14.46
Kasutan Marveloni juba 7 aastat. Esimesel poolel aastal kaal natukene tõusis ja rind läks numbrivõrra suuremaks, kuid see oli ajutine nähtus ja taandus kiiresti. Olen nende tablettidega väga rahul. Tegelikult ei oskagi teiste tablettidega võrreldagi, sest ei olnud põhjust Marveloni millegi muu vastu vahetada.
 
ketu 26. veebruar 2002, kl 16.59
Alustasin ka Femodeniga ja võtsin 3 kilo juurde (49>52). Varem olin närb toituja, aga tablettide võtmisest tuli ikka hundiisu. Rekord poole tunni jooksul 5 suurt tükki vahukooretorti :(. Aga ega muu ei aidanud kui pidev dieet, sest kui isegi tablettide võtmise katki jätsin, uued toitumisharjumused jäid alles.
 
mari 26. veebruar 2002, kl 19.09
võtsin kaks aastat Harmonetti, võtsin juurde küll mingi 7-8 kilo. aga ei seosta seda tingimata ainult tablettidega, seal on ka muid põhjusi. jätsin tablettide võtmine umbes kuu aega tagasi, no eks ole näha, kas hakkab kaal langema. isu vähenemist küll ei ole eriti täheldanud.
kui ikka ükski tablett ei sobi siis tuleb kondoomiga leppida. kahjuks aga kondoom ei mõju näonahale nii hästi nagu tabletid.
 
Lo 27. veebruar 2002, kl 09.51
Kasutan Logestit 2 aastat ja mingit kaalutõusu pole nendest märgata. Muidugi tõuseb kaal siis, kui toitun valesti ja noh, ei viitsi liigutada.
Olen nõus väitega, et rasestumisvastased tabletid ei tee paksemaks!
Joo rohkem vett ja lase kilpnääret kontrollida.
 
kiisu 28. veebruar 2002, kl 14.53
olen kasutanud palju eri nimedega kiud koige parem on FEMODEN.Ei vota kaalust juurde aga sigutung on vahenenud.
 
tibi 28. veebruar 2002, kl 15.15
mulle sobib ideaalselt Minulet. ja kaal tõuseb ikka sellest mida sa sööd, ega siis tänu tablettidele keha kusagilt õhust rasva juurde imema ei hakka:)
 
'.'.'.' 04. märts 2002, kl 16.12
Logest - tulemus 2 aasta jooksul +8 kilo, nyyd läksin Harmoneti peale, aga pärast nende kommentaaride lugemist jätan vist asja katki...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!